Fauci می گوید او واقعا بسیار نگران’ در مورد ‘افزایش نگران کننده’ از coronavirus موارد در برخی از کشورهای

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که “بسیار نگران” به عنوان متعدد متحده تجربه “نگران کننده” افزایش COVID-19 موارد است.

Fauci شهادت قبل از مجلس نمایندگان روز سه شنبه در روز های اخیر در ایالات آریزونا و تگزاس و فلوریدا گزارش داده اند که تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد است. خواسته به توصیف آنچه ایالات متحده مبارزه با COVID-19 به نظر می رسد در حال حاضر Fauci گفت: این یک “کیسه مخلوط” پس از برخی از ایالت ها مانند نیویورک در حال انجام است اما “در مناطق دیگر کشور ما در حال حاضر شاهد افزایش نگران کننده از عفونت.”

Fauci در ادامه گفت که “افزایش در جامعه گسترش” به نظر می رسد یکی از دلایل این کار است و “این چیزی است که من واقعا نگران است.” او اشاره کرد که تعداد موارد جدید در این کشور به تازگی رسید تا به حدود 30000 و آن را “بسیار سخت است.”

به این آدرس Fauci گفت: لازم است به “این نیروی انسانی سیستم تست برای شناسایی ایزوله و تماس های ردیابی در یک راه موثر” و وقتی که می آید به پرداختن به موج در ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا چند هفته آینده “در حال رفتن به بسیار مهم است.”

در طول جلسه Fauci همچنین تصریح کرد که او معتقد است که وجود یک “فرصت خوب” داشتن یک COVID-19 واکسن در اوایل سال 2021 و او انکار کرد که کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفته شده است به کم کردن سرعت تست با وجود تهمت به تازگی گفته است که او گفت: “مردم من” به انجام این کار.

“در واقع” Fauci گفت: “ما خواهد بود با انجام تست های بیشتر.” برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>