Dr. Anthony Fauci در روز یکشنبه وجود دارد گفت: “بسیاری از پوش بک” به این ایده از تصویب فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل در ماه فوریه و “شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن است.”

زبان به سی ان ان جیک Tapper, Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: آنچه که می رود به ساخت چنین تصمیم مهمی است “پیچیده” و اضافه کرد که “اگر ما تا به حال درست از همان ابتدا بسته همه چیز را ممکن است کمی متفاوت است. اما وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را در آن.”

کاخ سفید با صدور اجتماعی فاصله دستورالعمل در مارس 16 و پرسید که دق الباب چه در زمان بسیار طولانی Fauci پاسخ داد: “همانطور که گفتم بسیاری از زمان ما در آن از خالص بهداشت نبوده است. ما ساخته شده یک پیشنهاد است. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی. … آن چه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

Fauci همچنین گفت: Tapper آن را “دشوار” برای پیش بینی زمانی که اجتماعی فاصله دستورالعمل می تواند آرام توضیح داد که آن را “رفتن به توجه به جایی که شما هستند در این کشور که طبیعت از شیوع است که شما در حال حاضر تجربه کرده و خطر شیوع است که شما ممکن است تجربه کرده اند. پس از آن خواهید به نگاهی به وضعیت در نقاط مختلف کشور است.” وجود دارد بیش از 530,000 موارد تایید شده از COVID-19 coronavirus در ایالات متحده و حداقل 20,486 آمریکایی درگذشت از ویروس. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im