سابق سفیر واشنگتن رژیم صهیونیستی است. می گوید تهمت کمپین ‘فانینگ نفرت’ با آگهی های جدید

(واشنگتن) — سفیر سابق ایالات متحده به چین Gary Locke است افشاگری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک کمپین جدید میلادی به نظر می رسد که به دروغ حاکی از لاک شد یک مقام چینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه انتخاب مجدد کمپین منتشر آگهی پنج شنبه که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد بودن بیش از حد گرم و نرم با چین است. آن را برجسته یک تصویر از بایدن و لاک در یک مرحله با ایالات متحده و چین پرچم در پس زمینه.

لاک, آسیایی, آمریکایی روز جمعه گفت که تهمت و تیم خود را به “دامن زدن به نفرت” در زمانی که جنایات نفرت و تبعیض علیه آمریکایی های آسیایی تبار در حال افزایش است. او در بیانیه ای گفت که “مغلوب ساختن پیشی جستن تیم است و آن را بدتر” و این که “آمریکایی های آسیایی تبار آمریکایی ها. دوره.”

ادامه مطلب: ‘آن را دشوار برای آشتی بودن هر دو جشن و Villainized.’ یک آمریکایی-آسیایی, دکتر, چالش ها از این بیماری همه گیر کوروناویروس

لاک بود یک سفیر در طول دولت اوباما و همچنین به عنوان تجارت ایالات متحده ، او به عنوان فرماندار واشنگتن از سال 1997 تا 2005.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh دفاع تبلیغ در توییتر گفت: “به طور خاص مکان بایدن در پکن است.”

گسترش coronavirus که برای اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در اواخر سال 2019 است موجب حمله به آمریکایی های آسیایی تبار در سراسر ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که متهم شده است که بیش از حد آهسته به واکنش نشان می دهند به گسترش COVID-19 است با اشاره به کروناویروس هر دو به عنوان “ووهان ویروس” و “چینی virus.”

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘چینی’ ویروس بخشی از یک سابقه طولانی از سرزنش کشورهای دیگر برای بیماری

بایدن روز جمعه با صدور بیانیه ای خواستار حملات علیه آمریکایی های آسیایی تبار “نفرت انگیز و نژادپرستانه عمل می کند” اگر او نبود به طور مستقیم اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی.

“گاه به گاه نژادپرستی و منظم بیگانه ستیزی که ما را دیده اند از مغلوب ساختن پیشی جستن و این دولت است که یک معضل ملی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها می داند که چگونه به صحبت می کنند به مردم ترس خود را بهتر از فرشتگان است. او تنها به دنبال جای سرزنش به جای پذیرش مسئولیت می شود.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>