وزرای اتحادیه اروپا را در دستیابی به موفقیت در coronavirus اقتصادی پاسخ

وزرای مالی کشورهای منطقه یورو رسیده “عالی پیمان” در مبارزه با این بیماری همه گیر باعث رکود است. اروپا ثابت کرده خود را به “بازی” برای بحران دولت فرانسه نماینده Bruno لا Maire.

پس از ساعت ها مذاکرات روز پنجشنبه نمایندگان 19 کشور منطقه یورو به توافق را €500 میلیارد دلار ($547 میلیارد دلار) در دسترس “فورا” برای تحریک اقتصاد اتحادیه اروپا آن را به عنوان مبارزه با, اقتصادی, خرید اینترنتی مداوم بیماری همه گیر.

“عالی توافق بین وزرای مالی اروپا ایم” فرانسه Bruno لا Maire.

اتحادیه اروپا سنگین وزن فرانسه و آلمان مشغول به کار بود در یک راه حل به آدرس اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با وزیران دارایی اتحادیه اروپا مذاکره به پنج شنبه شب.

وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز ستایش از این تصمیم به عنوان “روز بزرگ همبستگی اروپایی.”

او گفت که این طرح فراهم می کند “سه قوی پاسخ” به بحران از جمله کمک به کوچک و متوسط کسب و کار از طریق بانک سرمایه گذاری اروپا در کوتاه مدت برنامه های کار برای نیروی کار و وام به تحت تاثیر متحده از طریق مکانیسم ثبات اروپا.

خطوط اعتباری به مکانیسم ثبات اروپا “در دسترس خواهد بود تا COVID-19 بحران است” با توجه به پیش نویس سند ذکر شده توسط رویترز،.

اسپانیا نماینده نادیا کالوینو (calvino) نیز گفت: “معامله خوب” رسیده بود و با ارائه یک “سه گانه امنیت شبکه برای کارگران شرکت ها و متحده است.”

وزرای تا به حال شده است قادر به آمده تا با یک راه حل در ماراتن طول مذاکرات روز چهارشنبه گزارش با توجه به هلند مایل شرایط سخت تر برای کشورهای عضو را وام ارزان است.

ادامه مطلب: نظر: اتحادیه اروپا باید آدرس همه گیر است اثرات آن بر اقتصاد

فشار بر دولت هلند به قبول مصالحه و راه حل ارائه شده توسط برلین و پاریس.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا بوده است در تقابل اینکه آیا یا نه این وام باید مشروط بر اصلاحات مالی. اتحادیه اروپا نیز در مسکو در مورد نحوه سرمایه گذاری صندوق خود را با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و دیگر عمدتا جنوبی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا که مایل مشترک “coronabonds” قرض گرفتن طرح که آلمان و هلند و فنلاند و اتریش مخالف است.

بانک سرمایه گذاری اروپا را در حال حاضر حمایت از شرکت های اتحادیه اروپا با €200 میلیارد وام با توجه به رئیس eurogroup ماریو Centeno. رهبران اتحادیه اروپا سعی خواهد کرد به ESM بحران پشتیبانی عملیاتی در دو هفته او اضافه شده است.

ادامه مطلب: Coronabonds و ایده مالی اروپا وحدت

اوایل روز پنجشنبه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را رد کرده بود مفصل قرض گرفتن ابتکار گفتن اعضای محافظه کار بلوک سیاسی وجود ندارد “اجماع سیاسی” برای آن است. او همچنین به آنها گفت که او تا به حال شده است در تماس با فرانسه امانوئل پاکسازی هلند’ Rutte و ایتالیا جوزپه کونته گفت که یک راه حل سازش شد “بسیار نزدیک است.”

dj/rc (AFP AP dpa رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>