(سئول کره جنوبی) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه به کره شمالی روز چهارشنبه گفت که دولت آمریکا آماده از سرگیری مذاکرات هسته ای مذاکرات با وجود شمالی را تکرار و ادعا می کند که در آن هیچ فوری قصد گفت و گو با واشنگتن است.

آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun صحبت می کرد به خبرنگاران گفت پس از ملاقات با مقامات کره جنوبی در سئول جایی که آنها مجددا بر متحدان تعهد نسبت به یک رویکرد دیپلماتیک در حل و فصل مناقشه هسته ای بین ایران شمالی, اما اجتناب از پاسخ های خاص در چه مورد بحث قرار گرفت.

جلسات آمد ساعت بعد از شمال به رسانه های دولتی گزارش داد که ” کیم جونگ سازمان ملل متحد بازدید آرامگاه در پیونگ یانگ به پرداخت ادای احترام به اواخر خود را پدر و بنیانگذار دولت کیم ایل سونگ در سالگرد مرگ او.

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری نیست ذکر است هر گونه نظر توسط Kim در وضعیت ایالات متحده در مذاکرات که شک و تردید عمل بیش از اختلافات در تبادل تحریم ها و خلع سلاح.

پس از مذاکرات با کره جنوبی هسته ای ایران Lee Do-hoon, Biegun گفت: واشنگتن آماده شد برای از سرگیری گفت و گو با شمال هر زمان که کیم میدارد همتای خود خواهد بود که قدرت به مذاکره در مسائل حیاتی.

او گفت که ایالات متحده نمی درخواست هر گونه جلسات با کره شمالی در طول سفر خود را.

“زمانی که رئیس کیم منصوب همتای من که آماده و توانمند برای مذاکره در مورد این مسائل آنها را پیدا خواهد کرد ما آماده در آن لحظه” Biegun گفت.

Biegun که همچنین در دیدار با کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha است و انتظار می رود که بیشتر بحث و گفتگو با کره جنوبی ریاست جمهوری مقامات قبل از عزیمت به ژاپن در روز پنج شنبه.

فقط روز قبل از آن کره شمالی معاون اول وزیر امور خارجه چو خورشید هوی آنها Biegun قبلا شرح داده شده به عنوان یک پتانسیل همتای زمانی که مذاکرات از سر گرفته شود با صدور بیانیه ای گفت: شمال نخواهد شد مگر اینکه از سرگیری مذاکرات واشنگتن باطل چه آن را توصیف به عنوان “دشمن” سیاست.

“من می خواهم به بسیار روشن در یک نقطه است. من را از جهت (کره شمالی) معاون وزیر چو پسر Hui,” Biegun گفت.

“من را راهنمایی از نتیجه گیری از جلسات متعدد از رئیس جمهور تهمت و رئیس کیم تا به حال بیش از دو سال گذشته … تمرکز بر ایجاد بیشتر دوام صلح در شبه جزیره کره تبدیل روابط در شبه جزیره کره بین بردن سلاح های هسته ای در شبه جزیره کره و آینده ای روشن تر برای مردم کره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات سه بار پس از سال 2018 اما کسانی که مذاکرات را به هم ریخت پس از دومین اجلاس سران در ماه فوریه سال گذشته در ویتنام است. کره شمالی بارها گفت در ماه های اخیر است که آن را دیگر نمی خواهد به تهمت هدیه ای از مشخصات بالا در جلسات او می تواند به رخ کشیدن که دستاوردهای سیاست خارجی مگر می شود چیزی قابل توجهی در بازگشت.

کره شمالی نیز با شماره گیری فشار در جنوب قطع تقریبا همه همکاری و باد تا اینتر-کره ای دفتر رابط در خاک خود در ماه گذشته. از آن پس ماه از سرخوردگی بیش از سئول تمایل به سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد پروژه های مشترک اقتصادی کمک خواهد کرد که شمال را شکسته اقتصاد است.

برخی از تحلیلگران بر این باورند کره شمالی را برای جلوگیری از جدی مذاکرات با آمریکایی ها در حال حاضر و به جای تمرکز بر فشار جنوبی در تلاش برای افزایش قدرت چانه زنی قبل از نهایی بازگشت به مذاکرات پس از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است. آنها می گویند کره شمالی به احتمال زیاد نمی خواهید را به هر گونه عمده تعهدات و یا امتیازات هنگامی که وجود دارد یک شانس ایالات متحده رهبری می تواند تغییر کند.

اما دیگران می گویند یک چهارم مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم نشست قبل از انتخابات نمی تواند غیر ممکن است. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به دنبال چیزی دراماتیک به بهبود خود را در حال سقوط نظرسنجی اعداد در حالی که کیم ممکن است به دنبال سریع ارز از denuclearization مراحل و ایران و کره جنوبی برای سرمایه گذاری اگر او می بیند پنجره فرصت بسته شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im