اوایل COVID-19 واکسن نتایج نگاه کنید واقعا دلگرم کننده’ می گوید NIH, رئیس, دکتر فرانسیس کالینز

منt است که اغلب نیست که یکی می شنود کلمه “همه گیر” و “الهام” در همان جمله است. اما مدیر متحده موسسه ملی بهداشت دکتر فرانسیس کالینز می گوید که برای همه درد و رنج و غم و اندوه است که COVID-19 به شکل دراورده شده در سراسر جهان را تا حداقل شاهد یک سطح بی سابقه ای از همکاری بین بخش خصوصی و سوپ الفبا از سازمان های دولتی که فورا به دنبال یک واکسن برای ویروس ویرانگر.

“ما تا به حال هرگز آن را قبل از. در این مورد من حدس می زنم جهانی همه گیر الهام بخش ما را به انجام کارهایی که شاید ما باید قبل از انجام” گفت: Collins. “من امیدوارم که ما اجازه ندهید که فرو ریختن هنگامی که ما از این طریق دریافت کنید.”

کالینز تا به حال دست اول مشاهده این عظیم الجثه ائتلاف گرد هم آمدند به منظور تسریع چه به سرعت خنک در توسعه هر درمان جدید. به عنوان رئیس بزرگترین تحقیقات پزشکی مرکز در جهان او هر دو از نزدیک نظارت دقیق پیشرفت علمی از تلاش و به عنوان یکی از بالاترین رتبه مقامات بهداشتی در کشور اغلب ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره به عنوان دولت فدرال تلاش می کند برای از بین بردن همه معمول اداری برجستگی های سرعت است که می تواند تاخیر یک واکسن. برای قرار دادن نقش خود را در چشم انداز او Dr. Anthony Fauci رئیس است.

در یک گفتگو این هفته با زمان ملی سلامت خبرنگار آلیس پارک (به عنوان بخشی از زمان 100 گفتگو: پیدا کردن امید) کالینز گفت: سهام Fauci را “خوشبینی محتاطانه” است که یک واکسن می تواند در دسترس تا پایان سال است. “فاز من داده…به نظر می رسد واقعا دلگرم کننده است که این واکسن که تولید قوی آنتی بادی پاسخ او گفت:” با اشاره به اولین از آنچه به طور معمول سه آزمایش در توسعه واکسن جایی که تعداد کمی از مردم از دریافت یک محاکمه درمان است.

به این هدف امکان پذیر NIH تشکیل یک بی سابقه ای داد به نام شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن و یا ACTIV که به ارمغان می آورد با هم هفت سازمان های دولتی, 20 داروسازی و بیوتکنولوژی شرکت ها و عمده سود—به مراتب بیشتر جمعی قدرت تر از همیشه بیا با هم زیر یک چتر و تحت شرایط مشابه است. به عنوان co-صندلی ACTIV کالینز گفت که خود را برآورد او در حال کار 100 ساعت در هفته—یک شکاف از سوخت و ساز طبیعی 90—به غربال کردن از طریق ده ها تن از خطوط تحقیقات و تمرکز دولت منابع در امن ترین و امیدوار کننده ترین تلاش.

زمانی که ائتلاف برای اولین بار مونتاژ کالینز می گوید: “ما ساخته شده یک لیست از تمام ایده هایی که در خارج وجود دارد. وجود دارد بیش از 400 نفر از آنها. شما احتمالا نمی تواند اجرای آزمایش های بالینی بر روی 400 نفر از ترکیبات مختلف. بنابراین شما باید تصمیم می گیرید که آنهایی که مهم هستند.”

این شامل 50 نامزد واکسن که تا به حال به مقایسه کردن به مهمترین تلاش است که مطرح شده حداقل خطر برای بیماران. برای مثال ACTIV است با توجه به آنچه شناخته شده به عنوان “کشتن ویروس” واکسن که معرفی ضعیف “،” نسخه های این ویروس است که سیستم ایمنی بدن را می توانند یاد بگیرند که برای مبارزه با—اما در غیر قابل اغماض خطر آلوده بیمار است.

کالینز نیز خطاب نگرانی که سرعت فرایند تولید واکسن می تواند سازش ایمنی محصول نهایی. “راه که در آن این است که بسیار سریع است که در مورد به خطر انداختن استحکام آن قطعی دادگاه است که در حال رفتن به شما بگویم اگر یک واکسن یا آن را نمی,” او گفت:. “این در مورد پرش برخی از کسانی که مراحل اداری و تاخیر طولانی” بین آزمایشی فاز.

یک بلندی سوال از یک ارتفاع بالا است که چگونه دولت ایالات متحده می توانست بهتر آماده به سرعت در حال پاسخ دادن به این بیماری همه گیر است و در سمت تلنگر, آیا درس های آموخته شده از COVID-19 را می توان وقف برای سلامت آینده بحران.

“این می آید تا در هر زمان وجود دارد یک بیماری همه گیر…و همیشه وجود دارد و این حس زمانی که آنها شروع به دریافت یک کمی بهتر ‘خوب این بار ما قصد داریم برای حفظ آمادگی ما و ما در حال رفتن به آماده برای یک بعدی.'”

که است که می گویند که NIH و بسیاری از متحدان از ابتدا شروع شد. “نگاهی به عنوان مثال واکسن است که دورترین همراه در حال حاضر برای COVID-19: آن ساخته شده بود پس از تجربه تلاش برای ایجاد یک شبیه واکسن برای سارس و MERS” او می گوید که هر دو تحت وسیع تعریف “کوروناویروس”–از این رو شایع شرح COVID-19 به عنوان “رمان است.”

“در حال حاضر با coronavirus دانستن دقیقا چه مراحل را به همین دلیل است که آن را قصد کردم تا به سرعت” کالینز گفت. “اما من فکر می کنم آن را نیز منصفانه است که بگوییم ما می توانست در یک محل بهتر اگر ما می خواهم به طور کامل انتظار این بار جهانی بیماری همه گیر. شاید ما درس کمی بهتر و جلوگیری از غرق شدن به خوشنودی در ’21 و ’22.”

کالینز است که مسلما در یک موقعیت منحصر به فرد برای قرار میگیرند و اجتناب ناپذیر درگیری بین رهبران سیاسی و پزشکی است. او هر دو Ph. D در رشته شیمی و پزشکی دکترای خود را, اما همچنین خدمت در دولت برای 27 سال—مهمترین قبل از منصوب شدن به سر NIH توسط رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان رهبر پروژه ژنوم انسان که “به حال خود لحظه بودن ستیز و بحث برانگیز” در کلمات خود را.

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردن یک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف تشویق به عمل به سوی یک دنیای بهتر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به کریس ویلسون در chris.wilson@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>