والت دیزنی Co. برنامه ای برای بازگشایی بزرگترین پارک والت دیزنی جهان در مراحل آغاز در جولای 11, اگر فرماندار فلوریدا تصویب.

دیزنی می خواهد به بازگشایی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات در جولای 11 و Epcot و استودیوهای هالیوود در 15 ژوئیه با توجه به جیم MacPhee معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات برای والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر ارائه شده که برنامه در طول پخش نشست.

موفق بازگشایی پارک های آن است که یک سیگنال رویداد برای دیزنی و بقیه جهان به عنوان دولت و شرکت های استراتژی چگونه به حرکت از مستند در حالی که رمان coronavirus است که هنوز هم یک تهدید.

پس از MacPhee را ارائه اورنج کانتی وظیفه نیروی OK می خواهم طرح ارسال آن به فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای تصویب نهایی است.

زمانی که دیزنی پارک بازگشایی مهمانان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و تحت درجه حرارت چک. رفت و آمد مکرر را به حالت تعلیق در رژه نمایش آتش بازی و فعالیت های دیگر که ایجاد جمعیت. آن را “فعال و تشویق” تماس با ما سیستم های پرداخت و گسترش آن موجود تلفن همراه سفارش سیستم در رستوران.

سازمان دیده بان l هتل جدید تجربه: پلکسی گلاس تلفن check-ins:

برای هتل ها و آماده سازی برای بازگشایی در طول همه گیر آنها در حال اجرای پیشرفته روش های تمیز کردن و با اقدامات جدید در محل برای نگه داشتن مهمان امن است. 1:59

دیزنی قصد دارد برای محدود کردن تعداد مهمانان خواهد شد که نیاز به رزرو خود را پارک می گذرد جلوتر از زمان. پارک مهمانان خواهد بود استقبال نشانه درخواست که آنها خود را محدود دست زدن به محصولات در مغازه ها.

با شروع در ماه ژانویه دیزنی بسته پارک در سراسر جهان برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

جدول زمانی برای دیزنی لند در کالیفرنیا نامشخص

روز چهارشنبه مدیر عامل شرکت دیزنی رابرت Chapek گفت CNBC این شرکت در حال حاضر حدود 20000 نفر در روز بازدید از دیزنی لند شانگهای که بازگشایی در مارس 11 با اجباری ماسک دما نمایش و فیزیکی فاصله برای بازدید کنندگان و کارکنان.

دیزنی به زودی فاش کردن برنامه بازگشایی آن آناهایم, کالیفرنیا., دیزنی لند پارک تفریحی شرکت اصلی مضمون جاذبه به گفته یک سخنگوی شرکت.

استقبال بازدید کنندگان دوباره به آن پارک کلیدی برای دیزنی بازیابی از جهانی موجب خاموش شدن ناگهانی با این بیماری همه گیر.

دیزنی برآورد کرده است آن را از دست داده $1 میلیارد دلار در پارک آن بخش از ژانویه تا مارس. در علاوه بر این به پارک تعطیلی سینما رفت تیره و تلویزیون و تولید فیلم بودند را در خود نگه دارد. و همچنین دیزنی متعلق به ESPN بود و سمت چپ با هیچ اصلی زندگی ورزشی به پخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de