به عنوان جستجو برای یک coronavirus واکسن در ادامه دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که احساس “با احتیاط” خوش بینانه است.

“با توجه به این که بدن می تواند یک پاسخ خوب در برابر coronavirus ما احساس می کنیم با احتیاط خوش بینانه است که اگر ما تقلید با خیال راحت طبیعی عفونت با ما واکسن ما قادر خواهد بود برای القاء پاسخ در یک فرد خواهد بود که معادل این پاسخ که طبیعی, عفونت, باعث,” Fauci توضیح داده شده در سه شنبه, وال استریت ژورنال گزارش.

Fauci, یک عضو از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار بود و خوش بینانه است که چندین COVID-19 واکسن نامزد خواهد شد نشان داده شده است به عنوان موثر در “مدت زمان معقول” و با اشاره به وعده اولیه از داده های مدرن در این مجلههر چند او افزود که عمده سوال پاسخ داده نشده است و برای چه مدت هر احتمالی ممکن است واکسن حفاظت از coronavirus.

“چه بزرگ است ناشناخته است و آنچه دوام است که حفاظت است,” او گفت:. “در آن است برای رفتن به یک سال و دو سال و یا حتی شاید متاسفانه شش ماه یا کمتر؟” اگر آن را فراهم می کند حفاظت برای یک دوره نسبتا کوتاه گفت: این ممکن است منجر به یک “ثانویه مشکل” در تلاش برای رسیدن به مقادیر کافی است.

صحبت Journal of the American Medical Association, Fauci روز سه شنبه تصریح کرد که او “با احتیاط خوش بینانه” در مورد گرفتن یک واکسن و با اشاره به دولت امید داشتن چند صد میلیون دوز در دسترس آغاز 2021 هر CNN هر چند برخی از کارشناسان به بازیگران شک در این فوق العاده برسانیم. اما در حالی که او احساس امیدوار در مورد پیشرفت Fauci همچنین اشاره کرد در این هفته است که وجود دارد “هرگز تضمین, همیشه, که شما در حال رفتن به دریافت یک واکسن موثر.” برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im