کریستبل ضعیف به افسردگی گرمسیری و باران ادامه

کریستبل ضعیف به افسردگی گرمسیری صبح روز دوشنبه پس از توفنده در ساحل به عنوان یک کج طوفان گرمسیری یک روز قبل در لوئیزیانا و ginned خطرناک است آب و هوا دورتر شرق ارسال امواج توفنده بیش از می سی سی پی سواحل swamping بخش هایی از یک آلاباما شهر جزیره و تخم ریزی یک گردباد در فلوریدا.

کریستبل یک بعد از ظهر شنبه ریزش زمین بین دهان از رودخانه می سی سی پی و از آنجا-تخلیه سد جزیره توچال جامعه Grand Isle با 85 متر/ثانیه باد.

ساخت ریزش زمین و در زیر طوفان قدرت طوفان شروع شده بود تضعیف آن را به عنوان نقل داخلی — اما بارش باران های سنگین و طوفان در خروش شد و در ادامه در امتداد سواحل خلیج فارس نما یک تهدید در سراسر یک منطقه گسترده ای را در فلوریدا تکدی.

در 5 p. m. ET دوشنبه کریستبل شد محور حدود 65 کیلومتری شمال Baton Rouge, لوئیزیانا, بسته بندی آهسته باد از 56 متر/ثانیه. با آن خیس باران کریستوبال در حال حرکت شمال-شمال غرب در 16 متر/ثانیه, آسمان صاف; — بود و انتظار می رود برای حفظ inundating شمالی سواحل خلیج فارس به خوبی به دوشنبه اما همه طوفان گرمسیری هشدارهای تا به حال متوقف شده است.

مسیر رود حرکت داخلی

کریستبل پیش بینی مسیر آن طول می کشد داخلی از طریق شمال شرقی لوئیزیانا و جنوب غربی می سی سی پی روز دوشنبه در ادامه از طریق آرکانزاس و شرقی میسوری دوشنبه شب و سه شنبه و رسیدن به ویسکانسین و غربی دریاچه های بزرگ توسط چهار شنبه. ملی طوفان در مرکز میامی گفت اضافی تضعیف شد و انتظار می رود از طریق پنج شنبه اما برخی از تقویت شد و انتظار می رود سه شنبه شب و چهار شنبه.

در New Orleans سوال شد چقدر باران می گیرند و این که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی استراحت در باندهای سنگین آب و هوا برای محاصره پمپاژ سیستم برای پاسخگویی به آن آخرین آزمون از نگه داشتن خیابان های رایگان از سیل.

سواحل می سی سی پی رسانه های خبری گزارش متوقف اتومبیل ها و کامیون ها به عنوان سیل هولناک سواحل و سقوط بیش از بزرگراه. در شهر نیواورلئان Facebook صفحه: مقامات اورژانس گفت: کارگران کمک کرد ده ها تن از رانندگان از طریق سیل عمدتا در ایالات متحده 90 در حال اجرا در امتداد ساحل.

در آلاباما پل ارتباط سرزمین اصلی به دافین بسته شد خیلی از یکشنبه. پلیس و دولت در بخش حمل و نقل وسایل نقلیه چراغ کاروان از رانندگان و از جزیره هنگام استراحت در آب و مجاز است.

رودی Horvath جونیور چپ حرکت دوچرخه خود را از خانه اش boathouse در پایان غرب بخش از نیواورلئان به عنوان پدر رودی Horvath Sr. راست به نظر می رسد در پس از آن زمان در آب از افزایش موج طوفان از دریاچه Pontchartrain پیش از طوفان در روز یکشنبه. (جرالد هربرت/آسوشیتد پرس)

پیش بینی گفت: تا 30 سانتیمتر باران می افتد در برخی از مناطق طوفان موج تا 1.5 متر است. آب و خدمات هشدار داد که باران خواهد کمک به رودخانه جاری شدن سیل در بخش مرکزی سواحل خلیج فارس و به دره می سی سی پی.

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

هیچ گزارشی از آسیب های پس از گردباد های فلوریدا

افزایش آب در دریاچه Pontchartrain نزدیکی نیواورلئان تحت فشار قرار دادند و حدود 60 سانتیمتر از آب به طبقه اول از رودی Horvath محل اقامت — یک boathouse است که نشسته است در pilings بیش لب شور دریاچه. Horvath گفت که او و خانواده اش زندگی کرده اند وجود دارد از یک سال و آموخته اند را گاه به گاه سیل در گشاد گشاد راه رفتن. آنها قرار داده ایم جداول در طبقه پایین تر به پشته وسایل بالاتر از آب است.

“ما فکر این امر می تواند بسیار سرد برای زندگی کردن در اینجا و آن بوده است” Horvath گفت. “غروب های بزرگ است.”

در جای دیگر در جنوب لوئیزیانا آب پوشش داده شده تنها راه به جزیره بزرگ و کم ارتفاع نقاط Plaquemines محله در این ایالت جنوب شرقی نکته. “شما نمی توانید به پایین وجود دارد با ماشین” shrimper اکی کوپر گفت: یکی مارینا در منطقه است. “شما باید برای رفتن با قایق.”

در فلوریدا یک گردباد — دوم در دو روز در وزارت امور خارجه به عنوان طوفان نزدیک — بی خانمان درختان و قطع خطوط برق بعد از ظهر یکشنبه در جنوب دریاچه شهر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 سرویس آب و هوا و مقامات گفت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

طوفان همچنین مجبور اب اشباع کشش بین ایالتی 10 در شمال فلوریدا به یک بار در روز یکشنبه.

باران ضربه خیابان بوربن در محله فرانسوی نیواورلئان در روز یکشنبه. (Sean Gardner/گتی ایماژ)

باران کاهش یافت و به طور متناوب در نیواورلئان’ مشهور فرانسوی چهارم در روز یکشنبه بعد از ظهر اما خیابان ها بودند و تقریبا خالی از سکنه با بسیاری از کسب و کار در حال حاضر سوار تا با توجه به کوروناویروس.

دانیل Priestman گفت که او نمی بینم مردم دیوانه وار کردن به عنوان در طوفان قبلی. او گفت: مردم ممکن است “غرق” توسط coronavirus و اخیر خشونت های پلیس و تظاهرات. آنها به نظر می رسید “استعفا داد و به هر چه اتفاق می افتد — اتفاق می افتد,” او گفت:.

در یکی نیواورلئان تقاطع دستباف “Black Lives Matter” علامت سیمی به lamppost لرزاند, سفت باد به عنوان خدمه یک خلاء کامیون کار می کرد به unclog تخلیه طوفان.

فاضلاب و آب مدیره از نیواورلئان گفت: در شهرستان پیری خیابان های زهکشی سیستم بود بنابراین شهروندان باید از زیرگذر و مناطق کم ارتفاع در معرض ابتلا به اجتناب ناپذیر خیابان سیل.

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام به حال به صورت داوطلبانه تخلیه شنبه از برخی کم ارتفاع جوامع به دلیل در معرض تهدید طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به موضوع اضطراری, اعلام, برای, لوئیزیانا, مقامات گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>