COVID-19 همه گیر را تهدید می کند به عقب نبرد علیه ایدز با 10 سال سازمان ملل متحد هشدار

جهانی مبارزه با ایدز شد متزلزل حتی قبل از COVID-19 همه گیر و کوروناویروس در حال حاضر تهدید برای قرار دادن پیشرفت در برابر HIV بازگشت 10 سال یا بیشتر سازمان ملل متحد روز دوشنبه گفت:.

“جهانی HIV اهداف تعیین شده برای سال 2020 نخواهد رسید” ایدز ” آژانس هماهنگ سازمان ملل متحد در تلاش برای جلوگیری از گسترش اچ آی وی گفت: در یک گزارش. “حتی دستاوردهای ساخته شده می تواند از دست رفته و پیشرفت بیشتر متوقف شده اگر ما موفق به عمل می کنند.”

چهار سال پیش سازمان ملل متحد تعیین اهداف برای محدود کردن عفونت HIV و بهبود درمان تا پایان سال 2020 تمام خواهد شد از دست رفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس است صدمه زدن به دسترسی به مراقبت گزارش نتیجه می گیرد.

این گزارش گفت که coronavirus بود که رسما شناسایی در چین در ماه ژانویه این سال اعلام شد منبع جهانی و همه گیر که در ماه مارس در حال حاضر “به طور جدی تحت تاثیر” ایدز مبارزه با مستندات و سفر و تجارت اختلالات تاخیر یا توقف درمان HIV و تست.

در بسیاری از کشورها گفت: UNAIDS, مدیر اجرایی, photojournalism, سلامت کارگران آزمایش و مراقبت از افراد مبتلا به HIV باید روشن برای مبارزه با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس; تامین دارو و کاندوم بوده است مختل شود به دلیل مستندات; و بسیاری از مراکز بهداشت بسته اند.

آخرین اطلاعات از 2019 نشان می دهد که 38 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر آلوده با ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) است که باعث بیماری ایدز در این گزارش گفت: یک میلیون بیشتر از سال 2018 است.

این آژانس سازمان ملل متحد در گزارش سال گذشته تعداد در آغاز یک کنفرانس بین المللی ایدز.

“هر روز در دهه های آینده اقدام قاطع مورد نیاز است برای به دست آوردن جهان در مسیر بازگشت برای پایان دادن به ایدز تا سال 2030,” Byanyima گفت.

برخی از 25.4 میلیون افراد HIV مثبت بودند در درمان ضد ویروسی در 2019. که یک پیشرفت در یک دهه پیش به گزارش آژانس گفت: “اما این بدان معنی 12.6 میلیون نفر از مردم در حال گرفتن داروهای است که می تواند این ویروس در خلیج و جلوگیری از گسترش آن.

این گزارش می گوید بیش از نیمی از کودکان و نوجوانان مبتلا به HIV در حال گرفتن درمان در مقایسه با 67 درصد از بزرگسالان است.

پاکستان روستاییان صبر در خارج از بیمارستان در رتودیرو خون غربالگری HIV در مارس 2019. در طول همه گیر بسیاری از کارگران بهداشت و درمان معمولا اختصاص داده شده به تست و مراقبت از افراد مبتلا به HIV باید روشن برای مبارزه با COVID-19. (فرید خان/آسوشیتد پرس)

“ما در حال پیشرفت بزرگ در برابر اپیدمی اچ آی وی … اما بد خبر بد این است که بچه ها در حال عقب,” دکتر گفت: Shannon Hader معاون مدیر اجرایی UNAIDS.

وجود دارد 690,000 مرتبط با ایدز مرگ و میر در سال 2019. که پایین 39 درصد از سال 2010 اما کوتاه از هدف تحت 500,000 تا پایان این سال است. کودکان اختصاص 95,000 از این مرگ و میر.

دور پشت اهداف در جلوگیری از عفونت های جدید

این گزارش همچنین نشان داد جهان به دور است در پشت در جلوگیری از آلودگی جدید به HIV با 1.7 میلیون HIV موارد در سال 2019 از 23 درصد از سال 2010 اما به مراتب کمتر از 75 درصد کاهش هدف است.

شرق و جنوب آفریقا را تا حد زیادی پیشتر جدید عفونت با توجه به این گزارش اما آنها در حال افزایش در جای دیگر — در حدود 20 درصد از سال 2010 در آمریکای لاتین و خاورمیانه و شمال آفریقا و 72 درصد در اروپای شرقی و آسیای مرکزی است.

سازمان دیده بان | COVID-19 ترس گسترش در آفریقا:

COVID-19 وارد آفریقا بعد از در بسیاری از جهان و تا کنون آن را تا به حال کمتر تاثیر وحشتناک, اما در سراسر این قاره افراد نگران در مورد آنچه که می تواند در آینده است. 2:02

این آژانس سازمان ملل متحد گزارش می گوید در شش ماه تکمیل اختلال در درمان می تواند بیش از 500 ، 000 اضافی مرگ و میر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا بیش از سال آینده در آوردن این منطقه به سطح ایدز نرخ مرگ و میر گذشته بیش از یک دهه پیش در سال 2008.

یک سازمان بهداشت جهانی بررسی نشان داد که 73 کشور جهان در معرض خطر در حال اجرا از داروهای HIV و 24 را به شدت پایین سهام.

“دسترسی به داروهای HIV شده است به طور قابل توجهی محدود” پس از coronavirus همه گیر آغاز شد گفت که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus. “ما نباید پشت ما را در HIV در حالی که مبارزه با COVID-19.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>