(NASHVILLE, Tenn.) — همکار نوازندگان و طرفداران به طور یکسان در حال انتقاد از هنرمندان کشور که در انجام کنسرت در فضای باز در این آخر هفته که در آن رسانه های اجتماعی تصاویر نشان بزرگ, تنگ, جمعیت بدون ماسک حتی به عنوان COVID-19 موارد resurge در ایالات متحده است.

خواننده کشور تعقیب برنج ارسال شده تصویری از کنسرت خود در شرق تنسی با کلمات “ما” در همان هفته دولت مقامات بهداشتی گزارش دادند که یکی از بزرگترین روز پرش در افراد آزمایش مثبت برای coronavirus.

ستاره کشور Kelsea Ballerini به نام برنج “خودخواه” برای به خطر انداختن سلامت مردم را با بازی در مقابل یک جمعیت بزرگ. Americana ستاره Jason Isbell نیز به طور غیر مستقیم انباشت اشیاء بدست آمده در گفته برخی از هنرمندان کشور شد “پس از شکست” آنها بازی کنسرت بیش از آخر هفته “صرف نظر از آنچه ممکن است اتفاق می افتد به غیر جدا شده maskless مخاطبان!” خواننده کشور میکی Guyton گفت: تصویری از جمعیت در برنج کنسرت ساخته شده او بیمار به معده او.

برنج خطاب به جنجال روز دوشنبه در یک پست های رسانه های اجتماعی که در آن او گفت: “در بسیاری از نظرات مختلف بسیاری از نظرات مختلف در COVID-19, چگونه آن را با این نسخهها کار با موسیقی زنده, جمعیت.” او گفت که طرفداران ایمنی یک اولویت و گفت: آینده نشان خواهد بود یک درایو در نشان می دهد در کنتاکی. او خواسته طرفداران “لطفا به قوانین لطفا به قوانین.”

صاحب محل که در آن برنج در تنسی گفت: این کنسرت بود که مورد تایید هر دو شهرستان و مقامات شهرستان.

“ما در حال reevaluating سری از بالا به پایین زیر افتتاحیه نمایش در ژوئن 27 — از اجرای بیشتر اقدامات ایمنی برای اضافه کردن stanchions برای تبدیل این فضا به درایو در سبک کنسرت به تعویق انداختن را نشان می دهد” گفت: Brian ممکن است که با همکاری صاحب سابق بروشی کوه زندان دولت که در آن کنسرت برگزار شد.

ممکن است گفت: این محل دارای یک ظرفیت طبیعی 10,000 اما تنها 954 بلیط فروخته شد در پیشبرد و دولت دستورالعمل مجاز برای 50 درصد ظرفیت در محل فضای باز. همچنین ممکن است گفت: آنها خواسته همه مهمانان به پوشیدن ماسک و تا به حال نشانه های دلگرم کننده فاصله اجتماعی.

کشور خواننده کریس Janson همچنین یک جشنواره موسیقی در Filer, آیداهو که در آن فرماندار تصمیم به نگه داشتن دولت در مرحله 4 از بازگشایی با توجه به موج اخیر در عفونت.

برگزارکنندگان جشنواره “مطمئن باشید همه هنرمندان و کنسرت شرکت کنندگان آنها در امان بودند و پس از تمام محلی دستورالعمل” برچسب نماینده Janson در بیانیه ای گفت.

بیانیه ای از بزرگراه 30 موسیقی جشنواره گفت: آنها اضافه شده بیشتر bleachers بنابراین طرفداران می تواند گسترش و اجتماعی دور اگر چه یک روکش تصویری خود به حساب رسانه های اجتماعی نشان داد برخی از ازدحام در مقابل از مراحل و هر سختی مردم با پوشیدن ماسک.

“کریس یکی از دو دوجین هنرمندان برای تحقق یک تعهد قراردادی پس از گفت که آخر هفته گذشته رویداد را پایبند به تمام ایمنی و اجتماعی فاصله پروتکل کردند.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im