Coronavirus: چه در کانادا و جهان در روز یکشنبه

آخرین:

پلیس در حال تحقیق از صاحبان خصوصی اجرا مونترال-منطقه خانه سالمندان پس از خبری که 31 نفر فوت در این مرکز از اواسط ماه مارس.

حداقل پنج تن از مرحوم ساکنان تا به حال قرارداد COVID-19 Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت نازل شده در روز شنبه.

او وعده داده شده کامل بررسی Résidence Herron در دوروال که در آن پرستاران صحبت کردن در روز شنبه در مورد شرایط در داخل خانه است.

گفتند ساکنان باقی مانده بودند در شرایط غیر بهداشتی بسیاری از unfed و بدون آب برای بیش از 24 ساعت از آنجا که کارکنان شکست شد به نشان می دهد تا.

“این رفتن به یک دراز مدت بررسی” با بررسی فیلم دوربین گفت: مونترال یک سخنگوی پلیس Jean-Pierre Brabant.

سازمان دیده بان | دکتر می گوید کبک خانه مراقبت مرگ و میر ‘غم انگیز shame:

یک پزشک طب سالمندان می گوید: او ناراحت شد از شنیدن در مورد شرایط در داخل کبک مراقبت از خانه و معتقد است این مراقبت صفحه اصلی سیستم در سراسر کانادا شده است ‘به شدت با کمبود بودجه روبرو شده.’ 5:36

خبر آمد در زمانی که مراقبت از خانه شده اند و در کانون به دلیل مشکل گزارش در هر دو استان کبک و انتاریو در مورد سالمندان ساکن پیمانکاری COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه.

این بیماری یک “غم و شرم رخ داده در خانه با “آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما” که نیاز به مراقبت های تخصصی گفت: دکتر سمیر سینها, مدیر سالمندان در سینا بهداشتی دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان در تورنتو است.

COVID-19 می توانید به دراز مدت مراقبت از خانه و گسترش تا حدودی به دلیل از کارکنان است که نمی تواند همیشه کامل و موقعیت زمان و به کار در بیش از یک مرکز گفت: CBC News در روز یکشنبه.

این درخواست بسیاری از این کارگران در معرض ابتلا به COVID-19 خود, او گفت:.

“هنگامی که شما در حال کار برای حداقل دستمزد, زمانی که شما لازم نیست که بیمار منافع تا حد معینی شما می توانید درک که چرا برخی از کارگران نمی خواهید برای قرار دادن خود در خط آتش.”

خانواده ها می گویند که آنها نمی توانند به اطلاعات

Moira دیویس که زندگی در شمال ساسکاچوان می گوید پدرش در میان 31 نفر که جان خود را در خانه در دوروال یا سه شنبه شب یا جمعه صبح.

Herron ایمیل خود را در تاریخ 27 مارس به گزارش اول خود را تایید COVID-19 مورد و به اطلاع او که ساکنان شد در حال حاضر به قرنطینه می شود و در اتاق خود را. اما از آن لحظه به او می گوید: او قادر به دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر و گناه او احساس می کند در حال حاضر این است که “فراتر از طاقت فرسا است.”

“من تا به حال هیچ اطلاعات هیچ چیزی در مورد آنچه که قرار بود” گفت: باربارا اشنایدر که مادر جان در Herron روز جمعه پس از انقباض رمان coronavirus. او گفت که او بازدید او و مادرش به طور منظم تا زمانی که اقامت بسته بود به بازدید کنندگان است. پس از آن او می گوید: هیچ receptionists جواب تلفن و ایمیل دریافت نمی کنند پاسخ و پست صوتی را نخوانده بودند همیشه کامل است.

سازمان دیده بان | ” من تا به حال هیچ اطلاعات, هیچ چیز,’ دختر می گوید از مادرش مراقبت:

باربارا اشنایدر فوت مادر در Herron مراقبت از خانه که در دست بررسی است و پس از 31 ساکنان درگذشت حداقل پنج تن از آنها از COVID-19. 2:07

نخست وزیر جاستین ترودو در یک سخنرانی احساسی و عاطفی در مجلس عوام در روز شنبه اشاره کرد که بحران مخرب ترین برای افراد مسن. او گفت: آخرین اعضای “بزرگترین نسل” که به زندگی از طریق رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم در حال حاضر بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19.

به تصویب مجلس فدرال دولت یارانه دستمزد قانون شنبه شب پس از اورژانس نشسته است. این لایحه با هدف ارائه حمایت مالی برای شرکت در گزارش زیان درآمد ناشی از این بیماری همه گیر. کسب و کار و سازمان های خیریه که واجد شرایط داده خواهد شد و پرداخت پول به کارمندان تا 75 درصد از حقوق و دستمزد خود را.

همانطور که از اواخر صبح روز یکشنبه بیش از 23,700 کانادایی حال آزمایش مثبت برای COVID-19. کل تعداد مرگ است در حال حاضر بیش از 700.

با شیوع بیماری در ده ها تن از امکانات انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه در حال تحمل فشار از COVID-19 همه گیر مرگ و میر, که حساب برای نزدیک به نیمی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در استان است.

سازمان دیده بان | زنی که کشیده دختر از مرخم خانه برای افراد با معلولیت های نگران مادر ممکن است COVID-19:

لورا Meffen می گوید کارکنان در بزرگسالان تسهیلات به شدت underequipped و understaffed برای مقابله با شیوع. او می گوید: او مظنون دخترش قرارداد COVID-19 قبل از خروج از این مرکز در اوایل این هفته. 3:06

کارگران در یک محل اقامت برای افراد معلول در Markham, Ont., راه می رفت در روز پنج شنبه هنگامی که به آنها گفته شد از شیوع وجود دارد.

لورا Meffen گفت: او برداشته دخترش امیلی کر از خانه مراقبت پس از یادگیری در آخرین جمعه از یک “امکان وقوع” که بعدها تایید کرد. مشارکت خانه را دیدم بسیاری از کارکنان خود را رها پست های خود را پس از آنها مطلع شدند مورد شیوع.

خدمات عمومی و تدارکات کانادا گفت که آن را دریافت کرده است یک محموله حاوی میلیون ها نفر از N95 ماسک توزیع شده به کارگران بهداشت و درمان.

مردم راه رفتن در گذشته یک خانه با یک علامت خط مقدم ضمن تشکر از کارگران در نزدیکی کمیسیون پارک در اتاوا در روز یکشنبه. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

تایید عفونت های رسیده حدود 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در حالی که تعداد موارد پیشی نیم میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

مقامات بهداشتی باید پیش بینی شده است که 11,000 کانادایی ها می میرند بیش از این دوره از بیماری همه گیر اگر 2.5 درصد از جمعیت آلوده شد تعدادی که ممکن است به عنوان بالا به عنوان 22,000 اگر عفونت رای دادن آمار پنج درصد از جمعیت. همه پیش بینی ها “بسیار حساس” به رفتارهای گفت: کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا تام به عنوان مقامات بهداشت برشمرد مدل با اقدامات سختگیرانه و همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به آنچه ممکن است اتفاق افتاده و بدون کنترل.

مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به ماندن در خانه جلوگیری از اجتماعات بزرگ و نگه دارید تا فیزیکی, فاصله, شستن دست ها و دیگر اقدامات.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که ارسال اطلاعات به روز در مورد این ویروس می گوید که COVID-19 یک “تهدید جدی سلامت.” آژانس می گوید که خطر متفاوت بین جوامع اشاره می کند که به طور کلی خطر ابتلا به کانادایی ها “بالا در نظر گرفته.”

ترودو میاد کانادایی برای ماندن در منزل در عید پاک

گسترش رمان کروناویروس اولین گزارش در چین در اواخر سال 2019 همچنان به عنوان مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت یکشنبه عید پاک با رهبران کلیسا ارائه خدمات آنلاین در میان محدودیت در جمع آوری در pews.

نخست وزیر ترودو و دیگر رهبران در سراسر کشور در حال بدست گرفتن نادر بعد از به روز رسانی به ملت در همه گیر به عنوان کانادایی جشن عید پاک.

در یک پیام نوشته شده به مناسبت روز که می آید نزدیک به یک ماه پس از این کشور آغاز شده قفل پایین به سرعت گسترش COVID-19, ترودو گرامی شخصی فداکاری و دلسوزی است که بسیاری از کانادایی ها در طول برگزاری نمایشگاه این بیماری همه گیر.

“ما شاهد بزرگ را نمایش می دهد شخصی فداکاری و دلسوزی در این بیماری همه گیر. کانادایی ها در حال حفاظت از دوستان و خانواده خود را با ماندن در خانه. دیگران در حال اهدا به مواد غذایی بانک چیدن مواد غذایی برای دوستان و عزیزان و رفتن به شغل خود را بنابراین ما می تواند همچنان به کالاهای اساسی و خدمات ما نیاز دارند. با انجام این کار کانادایی ها در حال نشان دادن معنی واقعی دوست داشتن همسایه های ما به خودمان را,” او گفت:.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

به عنوان از ظهر یکشنبه کانادا که 23,739 تایید و presumptive موارد COVID-19. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات در بهبود موارد ذکر شده بیش از 6,600 به عنوان حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر است که در سلامت عمومی اطلاعات و گزارش لیست 709 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کانادا و همچنین دو coronavirus مرتبط با مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

بریتیش کلمبیا بالا دکتر می گوید: این استان با همکاری نزدیک با فدرال همتایان برای مقابله با شیوع در یک زندان فدرال در ماموریت, B. C. دکتر بانی هنری نیز اعلام کرد: 35 مورد و سه مورد مرگ در شنبه ترغیب ساکنان به ماندن در خانه برای تعطیلات آخر هفته طولانی و جلوگیری از “سفر غیر ضروری.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C و چگونه COVID-19 است به احتمال زیاد به تاثیر B. C. اقتصاد.

آلبرتا برتر جیسون کنی گفت: این استان خواهد بود ارسال تجهیزات به استان های دیگر مبارزه COVID-19. کنی گفت: آلبرتا تا به حال بیش از تجهیزات با تشکر از برنامه ریزی آغاز شد که در اوایل بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان است.

انتاریو دریافت خواهد کرد 250,000 N95 ماسک پنج میلیون رویه ماسک 15 میلیون دستکش, 87,000 عینک و 50 هواکش; کبک را دریافت خواهد کرد 250,000 N95 ماسک دو میلیون رویه ماسک و 15 میلیون دستکش; در حالی که بریتیش کلمبیا است که مجموعه ای برای دریافت 250,000 N95 ماسک. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | می COVID-19 پخش می شود با صحبت کردن?

ما می دانیم COVID-19 گسترش می تواند توسط کسی که سرفه یا عطسه, اما آنچه در مورد به سادگی با صحبت کردن ؟ اندرو چانگ توضیح می دهد که چگونه از آن اتفاق می افتد. 0:57

ساسکاچوان ثبت کرده است چهارم آن مرگ است. آزادی مطبوعات از استان گفت: کسی که مرده است ساسکاچوان اقامت در 60s و درگذشت از COVID-19 مربوط به عوارض است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

در مانیتوبا یک وینیپگ تیم پزشکی طراحی شده تا به یک ماسک جدید برای مراقبت از سلامت کارگران است که می تواند کمک به جای N95 ماسک — اما این استان هنوز هم نیاز به پیدا کردن کسی به آنها را. منیتوبا به دنبال ارسالی از تولید کنندگان محلی است که قادر خواهد بود برای شروع ساخت جدید ماسک به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

از دولت انتاریو در روز یکشنبه خواست مردم به ماندن در خانه در عید پاک. “امسال عید پاک جشن متفاوت خواهد بود با توجه به همه گیر” برتر داگ فورد گفت: در عید پاک تبریک بیانیه ای در روز یکشنبه صبح. “لطفا به فکر ما سالمندان و کسانی که در مواجهه با سختی ها و در نظر رسیدن و یا حذف کردن ملزومات برای آنها است.”

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار به نام پلیس به مسئله فیزیکی بیشتر فاصله بلیط پس از گزارش مردم بودند نه ماندن دو متر از هم جدا ،

اورژانس سفارشات در محل باقی می ماند تا مارس 23. که به معنی ادامه داد: بسته شدن از امکانات رفاهی در پارک ها و مناطق تفریحی و غیر ضروری در محل اماکن عمومی و کافه ها و رستوران ها همراه با محدودیت در گردهمایی های اجتماعی و منع از قیمت درآوردن. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

سازمان دیده بان | پلیس تورنتو سرکوب فیزیکی فاصله rulebreakers:

پلیس تورنتو در حال صدور جریمه تا 1000 $به کسانی که شکستن فیزیکی فاصله قوانین در اماکن عمومی. 1:49

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید: مقامات بهداشتی در این استان تنها کشف شده در اواخر هفته است که 31 ساکنان یک خانه سالمندان در Dorval مرده بود از اواسط ماه مارس که حداقل پنج نفر از آنها تا به حال قرارداد COVID-19. او گفت: صاحبان خانه نگهداری اطلاعات از سوی دولت که در آن به بررسی مشکلات نیروی انسانی.

پرستاران می گویند ساکنان در CHSLD Herron شدند unfed و untended با پوشک و خاکی تخت. ایتالیایی, توالت گفت: این خانه مالک حاضر به ارائه پروندهها به دولت تا جمعه شب. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

بهداشت و درمان و کارگر به نظر می رسد از یک پنجره در Maison Herron طولانی مدت مراقبت از خانه در مونترال حومه Dorval, در روز یکشنبه. (Graham Hughes/کانادا مطبوعات)

جزیره پرنس ادوارد است گزارش هر مورد جدید از آوریل 8. با وجود که رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون است اصرار نشینان به “بماند” بیش از آخر هفته عید پاک و همچنان به تمرین فیزیکی فاصله. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوبرانزویک گزارش دو مورد جدید در روز شنبه در Saint John منطقه است. افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جنیفر راسل به یاد مردم که افزایش کمی در تعداد موارد و تعداد زیادی از بهبود چیز خوبی است اما نباید آنها را از خود راضی. “ماندن در منزل را نجات,” او گفت:. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا گزارش 17 موارد جدید در روز یکشنبه از جمله چهار نفر در هالیفاکس ارشد محل اقامت. وجود دارد در حال حاضر 23 نفر در این مجتمع از جمله هشت ساکنان نه هالیفاکس کارکنان دو سلامت-خدمات کارکنان و چهار خانه-مراقبت از کارگران است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

نشانه اعلام عید پاک در دریایی درایو کلیسای پنطیکاستی در سر Jeddore, N. S. روز یکشنبه. (اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات)

نیوفاندلند و لابرادور گزارش یک مورد تایید شده در روز یکشنبه در شرق سلامت منطقه, آوردن مجموع شماره 214, از جمله سه مرگ و میر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

در کانادا, شمال, یوکان, دولت ارائه کمک های مالی برای کسب و کار واجد شرایط شده اند که نهفته COVID-19 و اقدامات لازم برای مبارزه با آن است. در شمال کبک منطقه Nunavik, مقامات گزارش ششم مورد. Nunavut تنها استان یا منطقه در کانادا بدون هر گونه موارد گزارش شده. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا در شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در ایالات متحده

ایالات متحده’ top متخصص بیماری های عفونی گفت: اقتصاد در بخش هایی از ایالات متحده می تواند یک “نورد re-entry” در اوایل ماه آینده ارائه شده مقامات بهداشتی می تواند به سرعت شناسایی و جداسازی افرادی که دچار عفونت با کوروناویروس.

اما Dr. Anthony Fauci گفت: “نمی توانم تضمین” است که آن را امن خواهد بود برای آمریکایی ها به رای دادن در فرد در روز انتخابات نوامبر. 3.

به جای کوه در می رم سوئیچ به بازگشایی کل کشور Fauci گفت: یک فرایند تدریجی مورد نیاز خواهد بود بر اساس وضعیت بیماری همه گیر در بخش های مختلف ایالات متحده و در دسترس بودن سریع و گسترده تست. هنگامی که تعداد افرادی که به طور جدی بیمار به شدت کاهش می یابد, مقامات می توانید شروع به “فکر می کنم در مورد تدریجی ورود مجدد برخی از مرتب کردن بر اساس نرمال برخی نورد re-entry” Fauci گفت.

هاشم ضروری کارگر در صنعت بهداشت و درمان استقبال دختر خود را از طریق درب بسته که او را حفظ فاصله اجتماعی از خانواده خود را به عنوان او کار می کند در میان COVID-19 شیوع در نیو راشل, n. y. (شادی مالون/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد است که متوقف شده چرا که اکثر آمریکایی ها تحت سفارشات به “اقامت در خانه” برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

اما فرمانداران خواهد شد بسیاری برای گفتن در مورد زمانی که به سهولت محدودیت در متحده و رهبران مریلند و نیوجرسی یکشنبه نشان داد که آنها به احتمال زیاد برای انجام این کار تا زمانی گسترده تست در دسترس است.

“سوال این است که چگونه سریع ما می توانیم به اندازه کافی تست تا به سرعت در جهت کمک به ما در رسیدن به نقطه که در آن ما قادر به انجام تمام آن چیزهایی که” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت. او گفت که او تعیین کرده است نه “ضرب الاجل مصنوعی.”

سازمان دیده بان | COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر بالاترین در جهان:

این بیماری همه گیر کوروناویروس کشته شدن بیش از 20 ، 000 نفر در ایالات متحده به عنوان روز دانشگاه جانز هاپکینز گزارش شده است. حدود نیمی از این مرگ و میر شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک. 2:42

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: خطرات ناشی از بازگشایی بیش از حد به زودی در حال خطرناکی بالا است. “و من از ترس اگر ما باز کردن خیلی زود است و ما به اندازه کافی ساخته شده است که بهبود سلامت و ترک خورده از این ویروس است که ما می تواند با ریختن بنزین بر روی آتش حتی سهوا” مورفی گفت.

ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده و مرگ و میر هر ملت — بیش از 530,000 و 20,600 بود — با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سخت ضربه نیویورک تعداد مرگ و میر را در صدر 700 به مدت شش روز مستقیم, اما این افزایش در افرادی که در بیمارستان بستری است کاهش در یک نشانه امیدوار.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

تقریبا 80,000 مردم در بریتانیا باید آزمایش مثبت برای این ویروس در میان آنها نخست وزیر بوریس جانسونکه مرخص شده از بیمارستان در لندن پس از یک هفته اقامت سه شب را صرف در بخش مراقبت های ویژه.

به توصیه تیم پزشکی Johnson نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار در حالی که او همچنان خود را بازیابی در Chequers نخست وزیر کشور و خانه و دفتر خود گفت:.

“من به آنها مدیون زندگی من” Johnson, 55, گفت: از خدمات درمانی کارکنان.

بریتانیا روز یکشنبه گزارش داد بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر با 657 بیشتر مردم تسلیم شدن به این بیماری است. تعداد مرگ و میر در یک روز کمتر از دو روز گذشته با بیش از 900 ویروس های مربوط به مرگ و میر در روز جمعه و شنبه.

پزشکی شرکت کارکنان کار در یک آزمایشگاه در coronavirus تست کیت فقط در خارج از تهران برگزار می شود. (ابراهیم نوروزی/آسوشیتد پرس)

ایران شروع به بازگشایی ادارات دولتی پنج شنبه پس از مختصری در سراسر کشور مستند به کمک شامل بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه است که به کشته شدن بیش از 4,300 مردم در این کشور از 68,000 کل موارد.

مقامات دستور داده بود اکثر سازمان های دولتی و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند برای یک هفته پس از تعطیلات نوروز به پایان رسید و در آوریل. 4.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای پیشنهاد تجمع جرم ممکن است منع از طریق مقدس اسلام روزه ماه رمضان اجرا می شود که از اواخر ماه آوریل از طریق بسیاری از ممکن است.

وجود دارد بیش از 134,000 موارد تایید شده از کوروناویروس در خاورمیانه از جمله بیش از 5,300 مرگ و میر.

ایتالیایی Carabinieri حمل صلیب در میدان سنت پیتر در حالی که پاپ فرانسیس در مراسم عید پاک توده در داخل خالی کلیسای سنت پیتر در روز یکشنبه. (آنتونیو Masiello/گتی ایماژ)

کره جنوبی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به بند ردیابی مچبند در افرادی که مخالف قرنطینه سفارشات. مقامات می گویند کنترل سختگیرانه تر ملزم به دلیل برخی از 57,000 افرادی که تحت دستور به ماندن در خانه را تضعیف و با پشت سر گذاشتن گوشی های هوشمند با برنامه های ردیابی. برنامه ریزی برای استفاده گسترده تر از مچبند شد مدرج پس از مخالفت با حقوق بشر و فعالان حقوقی.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن دنبال شد به گزارش برخی از COVID-19 بيمار در کره جنوبی شد تست مثبت دوباره در ابتدا پس از تست منفی برای این بیماری است.

مردم تمرین فیزیکی فاصله به عنوان آنها در صف انتظار برای ورود در یک سوپر مارکت در سن دنتو در حومه میلان در روز شنبه. (Claudio Furlan/LaPresse از طریق AP)

مقامات کره جنوبی روز جمعه گزارش 91 بيمار فکر پاک از رمان coronavirus تا به حال آزمایش مثبت دوباره. Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که این ویروس ممکن است “فعال” به جای بیماران در حال دوباره آلوده.

مراقبت های بهداشتی کارگران حمل بر روی یک برانکارد و دو سالمندان ساکن خانه سالمندان که تست مثبت برای COVID-19 در بارسلونا در روز شنبه. (Felipe دانا/آسوشیتد پرس)

ایتالیا را در صدر 19,000 مرگ و میر و 150,000 موارد coronavirus. نقاط عطف ضربه شد شنبه, حتی به عنوان کشور ادامه داد: برای دیدن اندکی کاهش در تعداد افراد بستری و در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات شده اند هشدار ایتالیا به اجازه گارد خود را حتی اگر تعداد موارد و مرگ و میر باریک است به خصوص در عید پاک تعطیلات آخر هفته هنگامی که بسیاری از آنها وسوسه برای رفتن به حومه شهر و یا ساحل دریا.

پلیس بازرسی شد راه اندازی در اطراف شریان عمده در میلان پایتخت از سخت ترین ضربه منطقه لمباردی — با 38 درصد از تمام موارد و بیش از نیمی از تمام مرگ و میر.

پلیس اسب بررسی اسناد و مدارک آنها به عنوان گشت زنی در خیابان ها در شهر ساحلی Cancale فرانسه در روز شنبه. (David Vincent/آسوشیتد پرس)

اسپانیا گفت: آن را توزیع 10 میلیون ماسک صورت عمده در قطار و ایستگاه های مترو به عنوان کشور, گزارش, پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ در نزدیک به سه هفته با 510.

وزیر کشور فرناندو گراند-Marlaska اعلام ساخته شده در روز شنبه و دو روز قبل از کارخانه و کارگران ساخت و ساز خواهد شد مجاز به بازگشت به کار. می آید که پس از دو هفته ممنوعیت رفت و آمد برای همه کارگران درگیر در مراقبت های بهداشتی و یا مواد غذایی تولید و توزیع. گراند-Marlaska می گوید پلیس و حفاظت مدنی افسران را توزیع ماسک در “عمده حمل و نقل عمومی گره” از شنبه تا چهارشنبه برای آن دسته از کارگران است.

اسپانیا تایید کرده است 161,852 عفونت و 16,353 مرگ و میر.

(CBC)

در فرانسهاین کشور در بخش های مراقبت ويژه دیدم کمتر از بیماران برای سومین روز در یک ردیف. با این حال مرگ و میر در ادامه به کوه. بیش از 13000 نفر در حال حاضر مرده است.

در همین حال برخی از 160,000 فرانسه نیروهای امنیتی برگرفته از سراسر کشور برای اطمینان از احترام به مردم “ماندن صفحه اصلی” سرود بیش از آخر هفته عید پاک. پلیس ارسال شده در بزرگراه ورودی و دیگر مهم ترانزیت نقاط برای مردم در تلاش برای فرار از زندگی شهری; افسران سوار بر اسب خار سواحل و پارک در امتداد شمال فرانسه در ساحل; و هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت در دیگر مناطق به نقطه مردم هجوم سخت سلول قوانین. این قوانین تا پایان روز شنبه پس از یک ماه اما انتظار می رود تمدید شود.

در لیبریابرای اولین بار بعد از یک مستند بیش از COVID-19 مشخص شده بود توسط پلیس با استفاده از چوب و باتوم برای جدا کردن مردم در یک بازار در روز شنبه. چند فیزیکی فاصله اقدامات دولت تحمیل کرده است اعمال می شود. لیبریا روز شنبه ثبت 48 افرادی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با پنج مرگ و میر.

ترکیه گزارش کرده است بیش از 5000 جدید کروناویروس موارد فشار کل به بالای 50000 تا پس از ضبط آن برای اولین بار تایید عفونت دقیقا یک ماه پیش.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca می گوید وجود دارد 5,138 موارد قبلی 24 ساعت در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 52,167. مرگ و میر افزایش به 1,101 با علاوه بر این از 95 مرگ و میر.

وزیر می گوید: افزایش موارد منعکس شده تعداد بیشتری از آزمون های در حال انجام — 33,170 بیش از 24 ساعت به تعداد کل آزمون به 340,380.

سرزمین اصلی چین در گزارش جدید 99 تایید coronavirus موارد در آوریل 11, از جمله 97 مربوط به مسافران از خارج از کشور از مجموع 46 موارد جدید یک روز پیش ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

این کمیسیون در بیانیه ای گفت که 63 جدید بدون علامت coronavirus موارد گزارش شده در یکشنبه تا از 34 در روز شنبه.

سرزمین اصلی چین شمارش از عفونت در حال حاضر در 82,052 در حالی که مرگ و میر می ایستد در 3,339.

شانگهای چین مرکز تجاری کمک به بیش از نیمی از وارداتی موارد است. این شهرستان گزارش 52 جدید کروناویروس موارد در آوریل 11, همه مربوط به اتباع چینی از سفر خارج از کشور شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

از شانگهای موارد جدید, 51 پرواز همان پرواز از روسیه در مارس 10. 52 مورد شامل یک چینی ملی ورود به شانگهای از سفر به کانادا.

ژاپنی انجمن حاد پزشکی و جامعه طب اورژانس هشدار داده اند از یک “فروپاشی طب اورژانس” به دلیل افزایش coronavirus بیماران.

بیانیه خود گفت: بسیاری از بیمارستان ها شدند, اعراض مردم با عجله آمبولانس را از جمله افراد مبتلا به سکته مغزی و حملات قلبی و خارجی صدمات. برخی از کسانی که تبدیل شد به دور بعد آزمایش مثبت برای coronavirus.

ماسک و فولاد لباسهای در حال اجرا بودند کوتاه کرد. ژاپن حدود 7000 coronavirus موارد و حدود 100 مرگ و میر, اما این تعداد در حال رشد است. دولت با اعلام وضعیت اضطراری درخواست مردم برای ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>