Coronavirus: چه در کانادا و جهان در مارس 8

آخرین:

مقامات فدرال خواست مردم را به چوب با بهداشت عمومی اقدامات با هدف کاهش گسترش COVID-19 آنها ارائه شده خود را نگاه برای اولین بار در ملی پیش بینی را چگونه شیوع می تواند آشکار در روز پنج شنبه — همان روز که مورد ثبت شماره در کانادا در صدر 20,000.

چند استان از جمله سخت ضربه انتاریو و کبک در حال حاضر منتشر شده خود را پیش بینی و دولت فدرال تا به حال با آن مواجه خواستار رشد را به انجام همان.

مقامات بهداشتی اشاره کرد که مناطق با داشتن تجارب مختلف با COVID-19 که در حال حاضر گزارش شده در هر استان و جز قلمرو نوناووت.

زمانی که دقیقا بهداشت عمومی اقدامات خواهد بود برداشته نبود بلافاصله روشن اگر چه نخست وزیر جاستین ترودو تصریح کرد در جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه که تلاش برای نگه داشتن مورد اعداد پایین را “ماه ادامه مشخص تلاش است.”

“اولیه اوج — بالای منحنی — ممکن است در اواخر بهار با پایان موج اول در تابستان.”

نخست وزیر با استناد به کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت وجود دارد که به احتمال زیاد “کوچکتر شیوع بیماری” را برای چندین ماه پس از آن.

او گفت: “این طبیعی جدید” تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

سازمان دیده بان | جاستین ترودو در مورد ‘جدید’ تا زمانی که واکسن توسعه یافته است:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید آن را به ماه کانادایی’ “ادامه داد: تلاش مشخص” به دنبال همه گیر اقدامات فیزیکی فاصله برای غلبه بر COVID-19. 1:55

دکتر هوارد Njoo در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری پس از آدرس نخست وزیر بهداشت گفت: مقامات نمی توانید زمان دقیق در انتظار اوج.

کانادا تنها در آغاز آن اپیدمی معاون بهداشت افسر گفت و مقامات نیاز به ببینید که چگونه همه چیز آشکار در هر منطقه است. اوج نخواهد بود روشن تا زمانی که ما در طرف دیگر از آن Njoo گفت.

“ما فقط باید به تماشای آن هفته به هفته, چگونه ما در حال انجام به عنوان یک کشور است.”

مقامات بهداشت آزادی ملی مدل

در اوایل روز شنبه, Tam و دیگر مقامات ارائه برخی جزئیات در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد هر چند تام اشاره کرد که مدل های پیش بینی نمی چه اتفاقی خواهد افتاد. آنها کمک به مردم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در برخی از حالات و اطلاع رسانی برنامه های درون سیستم بهداشت و درمان.

یک پیش بینی برای هفته آینده پیشنهاد کانادا را ببینید تجمعی در مجموع بین 22,580 و 31,850 موارد توسط مارس 16 با مرگ و میر گسترده بین 500 تا 700.

با قوی کنترل اقدامات فدرال بهداشت عمومی آژانس پروژه های که 11,000 به 22,000 کانادایی ها می میرند از COVID-19 در ماه های آینده. تعداد کل مثبت تشخیص داده و با کنترل محدوده 934,000 به 1.9 میلیون نفر است. با فقیر و مهار اقدامات مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر است.

B. C. s سلامت استان افسر می گوید استان نخواهد بود با انتشار پیش بینی ها از چگونه بسیاری از مردم ممکن است مرگ در شیوع.

“من باور نمی وجود دارد ارزش در برخی از انواع از پیش بینی که شده” دکتر بانی هنری گفت.

“ما مدل سازی است که در مورد آنچه که ما نیاز به آماده شدن برای” او گفت:, و اضافه کرد که خیلی بستگی به حالات خاص.

“این بستگی دارد که چگونه خود را شیوع می یابد. اگر شما نگاه کنید ما, به عنوان مثال. که در آن ما یک مقدار زیادی از مراقبت طولانی مدت صفحه اصلی شیوع ما نسبت بالایی از مرگ و میر در کسانی که شیوع است. آن را منعکس نمی کند به طور کلی انتقال این ویروس در جامعه ما است.”

تام گفت: مقامات بهداشتی با استفاده از دو نوع مدل: پیش بینی و پویا است. پیش بینی مدل با استفاده از داده های واقعی در مورد در کانادا به برآورد که چگونه بسیاری از موارد انتظار می رود در هفته های آینده. پویا مدل اجازه می دهد تا مقامات به یک دیدگاه دیگر با استفاده از “تحول” دانش چگونه این ویروس عمل می کنند.

سازمان دیده بان | دکتر ترزا Tam تشریح چه مدل می تواند (و نمی تواند) ارائه می دهیم:

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام می گوید مدل “ناقص” اما که آنها می تواند کمک به درک وضعیت و سیر بیماری همه گیر و تأثير بهداشت عمومی اقدامات برای مبارزه با گسترش COVID-19. 1:03

رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: “مدل ها “بسیار حساس” و تغییر در رفتار از جمله فیزیکی, فاصله, شستن دست ها و دیگر اقدامات مهم برای مهر کردن ویروس.

تام گفت: این مهم برای حفظ, حل کنید و سعی کنید به درایو مورد اعداد — و نگه داشتن بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش پایین. او گفت: آنچه کانادایی آیا با هم حاضر به خرید زمان بیشتر برای بررسی ویروس و جستجو برای درمان و درمان.

“ما می توانیم جلوگیری از هر مرگ اما ما باید جلوگیری از هر مرگ است که ما می توانیم.”

سیستم های سلامت مقابله ‘صورت’

ترودو گفت که مدل سازی شرح داده شده توسط مقامات بهداشتی نشان می دهد که کانادا در مرحله قبل از وقوع از برخی از کشورهای دیگر که بدان معنی است که این کشور یک فرصت برای تعیین چگونه همه چیز را نگاه کنید در هفته ها و ماه های آینده.

“ما سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در حال مقابله است. اما ما در یک چنگال در جاده بین بهترین و بدترین نتایج ممکن” ترودو گفت.

نخست وزیر همچنین صحبت در مورد سرسام آور زیان کار گفت: دولت را حفظ خواهد کرد در حال گسترش برنامه برای حفاظت از مشاغل و کمک به افراد و کسب و کار مبارزه با, اقتصادی, خرید اینترنتی مربوط به شیوع.

“ما بسیار امیدواریم که ما قادر خواهد بود برای شروع به بازگرداندن برخی از اندازه گیری از فعالیت در ماه های آینده پس از این موج اول را تصویب کرده است.”

او گفت که دولت خواهد شد مطمئن شوید که کانادایی ها نیاز به دریافت حمایت اما نداد در هزینه های طولانی مدت کمک های مالی.

زیان کار عظیم در ماه مارس

در اوایل روز شنبه, اطلاعات جدید از اداره آمار کانادا نشان داد که زیان کار در حال نصب در کانادا که در آن اقدامات با هدف کند کردن روند گسترش این ویروس باعث شده کسب و کار و کارفرمایان به شغل را کاهش دهد.

سازمان دیده بان | COVID-19 پیش بینی ها نشان می دهد راه طولانی پیش رو:

اتاوا COVID-19 پیش بینی ها نشان می دهد موارد می تواند اوج در اواخر بهار اما برخی از محدودیت ها می تواند در محل تا زمانی که یک واکسن در دسترس است. 1:59

داده ها نشان داد که بیش از یک میلیون نفر در مشاغل از دست رفته در ماه مارس ارسال این کشور نرخ بیکاری به 7.8 درصد است. 2.2 درصد افزایش در نرخ بیکاری در کشور نشانه بدترین تنها-ماه تغییر بیش از 40 تاریخ به علاوه داده های قابل مقایسه و به ارمغان می آورد رای دادن به یک سطح دیده نمی شود پس از اکتبر سال 2010.

دولت فدرال است نورد از طیف وسیعی از برنامه ها را امتحان کنید و دریافت پول نقد در حال حرکت به افرادی که از کار و کسب و کار در تلاش برای شناور باقی می ماند اما سیاستمداران مخالف ابراز نگرانی کرده اند که پول نیست در حال حرکت سریع به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد.

تماس برای تست بیشتر در دراز مدت مراقبت از خانه

مقامات بهداشت عمومی باید اشاره کرد که در حالی که هر کسی می تواند قرارداد COVID-19 سالمندان افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ اگر آنها قرارداد رمان coronavirus به طور رسمی شناخته شده به عنوان سارس CoV-2. این ویروس که اولین گزارش در چین است اما پس از گسترش در سراسر جهان باعث می شود یک بیماری به نام COVID-19 که وجود دارد این است که ثابت شده هیچ واکسن و یا درمان است.

کبک را برتر می گوید همه ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات خواهد شد تست شده برای COVID-19 به عنوان سخت ضربه استان تلاش می کند به سرعت گسترش از کروناویروس که باعث شده است که شیوع بیماری مرگبار در خانه های پرستاری در سراسر کشور است.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت به نام شش طولانی مدت مراکز مراقبت در کبک است که در برخورد با شیوع است. وی جوانتر Quebecers به دیدار اعضای خانواده با استناد به خود افزایش خطر مرگ ناشی از این بیماری است.

او گفت: این استان نیز کار خواهد کرد برای دریافت بیشتر کارکنان ماهر به تسهیلات مراقبت دراز مدت. وزیر بهداشت دانیل مک کین گفت که نیروی انسانی اضافی پشتیبانی خواهد کرد اولین جریان به خانه که دیده می شود شیوع بیماری های, اما هدف این است که در نهایت به استقرار اضافی کارگران را به همه خانه ها. بیشتر پزشکان نیز مستقر می شود برای کمک به McCann گفت.

“ما می خواهیم برای حفاظت از آن ساخته شده است که کبک ما امروز” گفت: وزیر بهداشت.

سازمان دیده بان | پرستاران مورد بحث کمبود بحرانی منابع در دراز مدت مراقبت از خانه:

پرستاران در آورده به کمک در طول یک COVID-19 شیوع در Ste-Dorethee دراز مدت مراقبت از خانه در لاوال, Que., می گویند شرایط “غیر انسانی” به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی و آموزش. 2:05

مراقبت دراز مدت در المنت غرب اتاوا گزارش شده 10 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 با توجه به نامه خانه به خانواده ها است. دو نفر دیگر از ساکنان در المنت کشور Haven است که به 82 نفر, درگذشت نامشخص دلایل. شیوع این بیماری در شرق انتاریو می آید بر روی پاشنه از شیوع بیماری مرگبار در دراز مدت مراقبت از خانه در Bobcaygeon, Ont., و دیگری در یک مرکز در سکربروق در تورنتو east end.

انتاریو برتر داگ فورد که به نام و برای افزایش تست در این استان گفت: او می خواهد برای دیدن تست های خط مقدم سلامت کارگران — از جمله مراقبت طولانی مدت کارکنان — و همچنین به عنوان آزمون از سالمندان ساکن در خانه سالمندان امکانات.

“ما نیاز به شروع به تست همه ممکن است” فورد گفت که این استان با آن مواجه سوال در مورد تست کمبود. تماس خود را نیز یک روز قبل از انتاریو گزارش اول خود را, مرگ کارگر بیمارستان در یک بیمارستان برامپتون.

چگونه به حفاظت از افراد مسن و آسیب پذیر است که یک موضوع از نگرانی در سراسر جهان به عنوان مورد تعداد افزایش یابد. با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز وجود بیش از 1.6 میلیون شناخته شده COVID-19 نفر در سراسر جهان تقریبا با 90,000 مرگ و میر. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

ژاپن گزارش داد بیش از 500 مورد جدید برای اولین بار در پنج شنبه, نگران کننده افزایش پس از آن جهان قدیمی ترین جمعیت و COVID-19 می تواند به خصوص جدی در افراد مسن است. سخت-آمار ایتالیا است که از ثبت بیش از 17,000 مرگ قدیمی ترین جمعیت در اروپا است.

در بلژیک مقامات فرانسوی زبان والونی منطقه درخواست کرده اند پشتیبانی نیروهای مسلح برای مقابله با نگرانی وضعیت در خانه های سالمندان که در آن چند صد نفر از ساکنان فوت کرده اند به دلیل COVID-19. با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده در این ماه یک سوم از مرگ و میر مرتبط با این ویروس مرگبار در منطقه جنوب بلژیک ثبت شده است در حال استراحت در خانه است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا توصیف کرده است COVID-19 به عنوان یک “جدی” تهدید سلامت و گفت: خطر ابتلا به کانادایی بالا در نظر گرفته است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

همانطور که از 8 p. m. و در روز پنج شنبه و کانادا گزارش شده بود 20,765 تایید و presumptive موارد است. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات در مورد مواردی که در نظر گرفته به بهبود ذکر شده 5,324 موارد به عنوان حل و فصل شود. CBC News شمارش مجموع 544 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کانادا و دو وجود دارد شناخته شده coronavirus-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

تام به خواست مردم در سراسر کشور به رفتار به عنوان اگر COVID-19 است در جامعه خود حتی اگر هیچ مورد شناخته شده. مقامات بهداشت نیز تصریح کرد که مورد اعداد ارائه نمی دهد یک تصویر کامل است که به عنوان داده نمی گرفتن افرادی که آزمایش نشده و یا موارد بالقوه هنوز تحت بررسی است.

روز پنج شنبه در ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ گفت: کارکنان از طریق ایمیل که سه نفر که کار در تاسیسات آزمایش مثبت برای COVID-19. کار در آزمایشگاه شامل تحقیقات علمی در SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19.

بریتیش کلمبیا وزیر دارایی کارول جیمز می گوید: این استان از دست 132,000 شغل در ماه گذشته است و از آن بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. او می گوید: B. C. معرفی کرده است $5 میلیارد طرح اقدام برای کمک به کارگران و خانواده ها و کسب و کار تحمل بیماری همه گیر. در روز پنج شنبه دکتر بانی هنری, B. C. سلامت افسر گفت که شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه همچنان یک نگرانی جدی است و او دستور داد که هر کسی مشغول به کار در این امکانات محدود به کار در یک سایت به طوری که آنها نمی گسترش ویروس. سی از 50 مرگ و میر در این استان شد و در مراقبت از امکانات. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا می گوید عرضه آن از تجهیزات مهم از جمله هواکش و تجهیزات حفاظت فردی — باید آن را حمل از طریق رود COVID-19 قله اگر استان نمی رسید بیشتر “شدید” از سناریوهای پیش بینی شده. استان, پروژه های اوج خود در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان به آمده در اواخر ماه مه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا از جمله به همین دلیل کمتر بهره در بیمارستان با COVID-19 در مقایسه با استان های دیگر ،

در ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف اعلام کرد کمک های اضافی برای کسب و کارهای کوچک. این شامل یک کمک هزینه برای کوچک و متوسط کسب و کار مجبور به بستن تحت COVID-19 فاصله اقدامات, اما, که متعهد به بازگشایی پس از آن اقدامات برداشته می شوند. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

سازمان دیده بان | ببینید چگونه اورژانس در حال آماده سازی برای COVID-19:

دیوید مشترک می بیند چگونه اورژانس کارکنان در حال آماده سازی برای درمان بالقوه یورش COVID-19 بيمار در ديسترس تنفسی. 2:18

این Manitoba دولت سازماندهی جریمه برای افرادی که نمی دنبال امنیت عمومی سفارشات در طول COVID-19 بیماری همه گیر. برتر برایان Pallister می گوید افرادی که شکستن قوانین از جمله 10-فرد محدودیتی در تجمعات را جریمه $486 و کسب و کار است که نمی اطمینان از مناسب فاصله بین مشتریان جریمه خواهد شد $2,542 فتح کرد گرفته شد. Winnipeg شهردار برایان بومن می گوید: شهر خود را جریمه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

انتاریو برتر داگ فورد گفت: “این غیر قابل تصور است که اتفاق می افتد” در اشاره به از دست دادن بیش از 400 ، 000 شغل در استان در ماه مارس است. او اعلام کرد راه اندازی “انتاریو شغل و بهبود کمیته” خواهد شد که وظیفه ترسیم مسیر برای تحریک رشد اقتصادی و ایجاد زیر این بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

در کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت که در طول تعطیلات آخر هفته او می خواهد مردم را به هدایت روشنی از سالمندان برای کاهش خطر ابتلا به عفونت, اما مطمئن شوید که آنها هنوز هم آنها تماس بگیرید. ایتالیایی, توالت به خبرنگاران گفت که حفاظت از افراد مسن است “اولویت” را به عنوان او شناسایی شش امکانات مراقبت طولانی مدت است که حساب برای سهم شیر از مرگ و میر در استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک بالا بهداشت عمومی رسمی می گوید: تعداد کل موارد در این استان همچنان به صعود اما به آرامی. دکتر جنیفر راسل می گوید که این نتیجه از همکاری با اقدامات خود منزوی و اجتماعی فاصله. استان منتشر مدلسازی شنبه که نشان می دهد COVID-19 می تواند کشتن بين 550 و 1,750 جدید Brunswickers بیش از 12 به 24 ماه تا یک واکسن در دسترس است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا گزارش دوم آن مرگ از COVID-19 پنج شنبه. استان افسر ارشد پزشکی دکتر رابرت عجیبی همچنین اعلام کرد اقدامات جدید برای ماهیگیران دریایی کارگران و کارگران موقت خارجی. او گفت: آنها نیاز به خود-جدا از 14 روز از زمانی که آنها وارد این استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

جزیره پرنس ادوارد مقامات بر این باورند که استان می تواند بیش از هزاران COVID-19-مربوط زیان کار است. روز پنج شنبه تعدادی از موارد در جزیره ثابت باقی مانده است و در 25. هدر موریسون استان های ارشد بهداشت عمومی افسر می گوید مقامات در حال ساخت بیش از 1000 تماس تلفنی در هر روز به مطمئن شوید که مردم نیاز به خود منزوی در حال انجام این کار است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

طرح نشان می دهد نیوفاندلند و لابرادور می تواند کمبود تخت های مراقبت ويژه به عنوان COVID-19 مورد تعداد افزایش یابد. برتر دوایت توپ گفت: این اعداد نشان می دهد که چرا مردم باید همچنان به دنبال بهداشت عمومی سفارشات بیش از آخر هفته طولانی و فراتر از آن. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

یوکان گزارش کرده است یکی دیگر از COVID-19 مورد آوردن قلمرو مجموع به هشت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا شمالی از جمله برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در تست ظرفیت در مناطق شمال غربی.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 9 p. m. ET

با شگفت انگیز 6.6 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته ایالات متحده رسیده گریم برجسته: بیش از یک در 10 کارگران شغل خود را از دست فقط در سه هفته گذشته به شیوع کروناویروس.

ایالات متحده تا کنون بیشتر موارد تایید شده از COVID-19 هر ملت با بیش از 430,000 افراد آلوده و بیش از 16,000 مرگ و میر. ایالت نیویورک در روز پنج شنبه گزارش داد یک شماره ثبت از coronavirus مرگ و میر برای سومین روز متوالی 799, به طور کلی مرگ و میر بیش از 7000. که به منزله بیش از 40 درصد از ایالات متحده در مجموع حدود 15000 نفر.

کاخ سفید در آزمایش روزنامه نگاران برای coronavirus قبل از روز پنجشنبه خبر جلسه اول چنین تلاش برای نگه داشتن این بیماری از گسترش در سراسر کاخ سفید زمینه.

در آن جلسه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دولت او است به احتمال زیاد به انتشار جزئیات بیشتر در هواپیمایی کمک این آخر هفته. او همچنین گفت که او یک “بحث بزرگ” با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی سلمان و انتظار می رود که کشورهای دیگر و اوپک خواهد بود اعلام مقابله به زودی.

Marlboro, کسی که شام میخورد صاحب کارا Petrou راست و Evangelia Italou پوشیدن ماسک تهیه فصح وعده های غذایی برای وانت در چهار شنبه در Marlboro, New Jersey. دولت محدودیت های رستوران به ارائه takeout و خدمات تحویل در پاسخ به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر. (مایکل Loccisano/گتی ایماژ)

اوپک و متحدان آن به رهبری روسیه, توافق در روز پنج شنبه به کاهش تولید نفت توسط بیش از یک پنجم و گفت که انتظار می رود ایالات متحده و دیگر تولید کنندگان به عضویت در تلاش خود را برای بلند کردن قیمت که شده اند کوبیده با شیوع کروناویروس. اما در اواخر روز پنجشنبه این گروه تا به حال موفق به امن یک توافق نهایی که اوپک گفت: منابع را در مکزیک پیوستن به آن خودداری کردند در تولید کاهش آن خواسته شده بود به.

بحث ها میان بالا جهانی وزیران انرژی خواهد شد در روز جمعه.

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای مقابله با سرسام آور مرگ و میر و اقتصاد عملا توقیف برای جلوگیری از گسترش ویروس های نبرد شکل گرفت در کاپیتول هیل است که عملا تعطیل.

حزب دموکرات در روز پنج شنبه متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای $250 میلیارد دلار برای تکمیل یک “paycheque حفاظت” برنامه برای کسب و کار فلج coronavirus شیوع خواستار حمایت از اقلیت متعلق به کسب و کار و پول برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دولت های ایالتی و محلی.

حزب دموکرات خواسته موجب روحیه پاسخ از حزب جمهوری خواه مک کانل رهبر اکثریت سنا که التماس آنها را به بلوک “کمک های اضطراری شما حتی مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر.”

بعد پنج شنبه, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: اقتصاد ایالات متحده باید قادر به بازگشایی در “نورد اساس” بیش از دو ماه آینده و یا در حالی که وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: کسب و کار می تواند بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است. نظرات خود را می آیند با وجود کارشناسان بهداشت’ تاکید بر طولانی مدت فیزیکی فاصله اقدامات به شکست coronavirus.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان از جمله آخرین اخبار از اسپانیا و ایتالیا و همچنین گزارش از عفونت مجدد در کره جنوبی

از آسوشیتد پرس و رويترز و CBC, اخبار به روز شده در 2:20 p. m. ET

نخست وزیر بوریس جانسون بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های پنج شنبه و در دفتر خود گفت: او “بسیار خوب ارواح” را به عنوان او در ادامه به درمان در بیمارستان برای COVID-19.

“همه چیز برای او بهتر است” گفت: انگلستان وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: پیش از آن در روز. “او را با ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان.”

آخرین روزانه آمار و ارقام نشان می دهد که یکی دیگر از 881 نفر کشته شده اند در بيمارستان در انگلستان اما این رقم شامل نمی شود مرگ و میر در جامعه و یا در مراقبت از خانه. آن را به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر تا کنون به حداقل 7,978.

در اسپانیا مورد تایید شده شماره افزایش یافت و به 152,446 وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه. مرگ و میر در کشور نیز افزایش یافت عبور 15,200. در پاسخ اسپانیا در پارلمان تایید یک درخواست دولت برای تمدید زمان وضعیت اضطراری بیش از دو هفته در حالی که نخست وزیر پدرو سانچز قانونگذاران گفت او انتظار ندارد که بحران به پایان است. “من مطمئن هستم که در زمان دو هفته من باید به تمدید وضعیت اضطراری در, دوباره,” او گفت:.

سیسیلیا آلوارز ولاسکو پاک یک مجتمع مسکونی محل اقامت در بارسلونا روز پنج شنبه در ملی مستند برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (جوزپ لاگو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

وجود دارد 610 و میر گزارش شده از COVID-19 در ایتالیا روز پنجشنبه از 542 روز قبل از مصرف کل مرگ و میر به 18,279. وجود دارد 3,606 مردم در بخش مراقبت های ویژه از 3,693 در چهارشنبه ششم متوالی روزانه کاهش ارائه برخی از اخبار خوب با وجود این صعود در موارد جدید و مرگ و میر. هنوز دولت ایتالیا در حال برنامه ریزی برای گسترش آن مستند تا مارس 3, دو اتحادیه منابع به رویترز گفت روز پنج شنبه پس از نشست وزیران. این مستند مجموعه ای بود به پایان مارس 13 اما یک چشم انداز مثبت در عفونت های جدید در دو روز گذشته است نا امید و امیدوار است که این بیماری در روشن عقب نشینی است.

ایتالیا ممکن است شروع به تدریج لغو برخی از محدودیت ها در محل شامل رمان coronavirus تا پایان مارس به شرطی گسترش این بیماری همچنان به آهسته نخست وزیر جوزپه کونته گفته بی بی سی گفت: “ما نیاز به انتخاب بخش هایی که می توانید راه اندازی مجدد فعالیت های خود را. اگر دانشمندان آن را تایید ما ممکن است شروع به استراحت و برخی از اقدامات در حال حاضر تا پایان این ماه” کونته گفت.

تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه برای عفونت کروناویروس در فرانسه کمی کاهش یافت و برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر اما تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در خانه های پرستاری شروع به پریدن کرد بیش از 50 درصد بیش از دو روز وزارت بهداشت داده ها نشان داد که در روز پنج شنبه. از جمله مرگ و میر در بیمارستان با 412 به 8,044 کل مرگ و میر افزایش به 12,210 مردم جهان چهارم و پس از ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده است.

در آلمان وزیر بهداشت گفت: محدودیت در زندگی عمومی هستند مسطح منحنی جدید کروناویروس موارد است. “تعداد تازگی گزارش شده عفونت مسطح است, ما در حال دیدن یک خطی افزایش دوباره به جای پویا نمایی افزایش دیدیم در اواسط ماه مارس” وزیر بهداشت ینس Spahn گفت.

کره جنوبی می گوید حداقل 74 افرادی که تشخیص داده شده بود به عنوان بهبود از رمان coronavirus آزمایش مثبت برای دومین بار پس از آنها منتشر شده از بيمارستان ،

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: مقامات بهداشتی بودند تست ویروس و نمونه سرم برای تعیین اینکه آیا بیمارانی که آزمایش دوباره مثبت خواهد بود قادر به انتقال ویروس به دیگران و اینکه آیا بدن خود را تا به حال به درستی ایجاد آنتی بادی است.

او گفت: برخی از بیماران را نشان نمی دهد هر گونه علائم قبل از خود را پیگیری آزمون تبدیل به, مثبت, در حالی که دیگران مورد آزمایش قرار گرفتند دوباره به این دلیل که آنها برگزاری نمایشگاه علائم تنفسی. او گفت: هیچ یک از این بیماران تا کنون دیده اند بیماری خود را بدتر به شرایط جدی.

سنگاپور تایید 287 جدید کروناویروس عفونت در پنجشنبه بزرگترین افزایش روزانه در عین حال با در نظر گرفتن مجموع وجود دارد به 1,910 آن وزارت بهداشت گفت. بیش از 200 از موارد جدید در ارتباط بودند به شیوع بیماری در کارگران خارجی خوابگاه.

هندی مقامات باید شناسایی شده و مهر و موم شده ده ها تن از نقاط داغ در پایتخت هند و همسایه, Uttar Pradesh دولت برای بررسی افزایش مسیر جدید کروناویروس عفونت. اظهارات دولت اواخر روز چهارشنبه گفت: مردم داده خواهد شد و مواد غذایی و دیگر لوازم در درب خانه خود و آنها را مجاز به ترک این مناطق است.

کارگران آماده انزوا مرکز روز پنج شنبه در NSCI گنبد در بمبئی در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19. (Punit Paranjpe/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مقامات نیز آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک صورت زمانی که پله در خارج از منزل در مناطق تحت پوشش این محدودیت ها در این دو کشور. آب بندی از نقاط داغ در آمد که تعداد موارد تایید شده در هند عبور از 5000 علامت با 166 مرگ و میر با توجه به هند وزارت بهداشت.

ایران coronavirus مرگ و میر افزایش یافته است 117 به 4,110, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در روز پنج شنبه. تعداد کل افراد آلوده به رمان coronavirus رسیده 66,220, او گفت:.

در ضمن سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, جان Nkengasong, گفت این قاره “را نمی توان نادیده گرفته شده” در تلاش جهانی برای مبارزه با COVID-19.

“جهان خواهد شد وحشتناکی ناامن و از آن خواهد شد کاملا ساده و بی تکلف اگر کشورها فکر می کنم آنها می توانند کنترل COVID-19 در کشور خود و نه در آفریقا است.”

تجهیزات در آفریقای نسبتا کمیاب است. سازمان بهداشت جهانی می گوید کمتر از 5,000 واحد مراقبت های ویژه تخت در دسترس هستند در سراسر 43 از قاره 54 کشور جهان است. عملکردی هواکش در خدمات بهداشت عمومی در سراسر 41 کشورهای تعداد کمتر از 2,000, با کمبود شدید برای بیماران تنفسی در پریشانی.

در حالی که آفریقا 1.3 میلیارد نفر بودند شروع به سر در حال آماده شدن برای این بیماری همه گیر به عنوان ویروس در چین و اروپا و ایالات متحده Nkengasong هشدار داد که “بسیار آینده این قاره را بستگی دارد که چگونه این موضوع به کار گرفته شده است” به عنوان موارد در حال حاضر بیش از 11,000 به سرعت افزایش یابد. در آفریقای جنوبی و رئیس جمهور سیریل Ramaphosa در روز پنج شنبه تمدید مستند توسط دو هفته گفت که برای پایان دادن به آن را بیش از حد به زودی خواهد خطر یک “عظیم و غیرقابل کنترل تجدید حیات” ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>