Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان مارس 14

آخرین:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت او در حال صحبت کردن به ولایت در مورد تلاش برخی از آنها داشتن کافی نیروی انسانی برای دراز مدت مراقبت از خانه و تماس COVID-19-ارتباط مرگ و میر در مراقبت از امکانات و سالمندان خوابگاه “وحشتناک و غم انگیز است.”

رمان coronavirus آمار ده ها تن از دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو به تنهایی.

در Hagersville, Ont. — در حدود 45 کیلومتری جنوب همیلتون — بحران در Anson محل مرکز مراقبت از بدتر در روز سه شنبه با مقامات گفت: در دراز مدت مراقبت از خانه در حال حاضر دیده می شود 19 کشته و 73 از خانه 101 ساکنان تست مثبت برای ویروس. جدید مرگ و میر ميانگين شش بیشتر ساکنان درگذشت پس از 13 مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه.

دکتر شنکر Nesathurai منطقه را افسر پزشکی از سلامت می گوید: 31 کارکنان نیز باید COVID-19. سلامت واحد را آزمایش کرده است هر کس او را می گوید و اکثر آنها در معرض این ویروس حدود دو هفته پیش.

در المنت, Ont. — حدود 55 کیلومتری جنوب غرب اتاوا — مدیر در المنت کشور پناهگاه مراقبت از خانه گفت: دو بیشتر ساکنان درگذشت از COVID-19 آوردن تلفات وجود دارد به 18.

در دراز مدت مراقبت از خانه در تورنتو نیز به تازگی گزارش های اضافی COVID-19 مرگ و میر. این Eatonville مراقبت مرکز این شهر در غرب پایان گفت: مرگ و میر از 25 ساکنان مرتبط شده اند به COVID-19. تسهیلات با 247 ساکنان گزارش شده 49 مورد تأیید و اضافی شش نفر در انتظار نتایج آزمون.

یک بدن منتقل شده است از Eatonville مرکز مراقبت در تورنتو در روز سه شنبه. (کارلوس Osorio/فردا نیوز)

سالمندان در نظر گرفته شده بالاتر گروه در معرض خطر مواجهه با بیماری شدید یا مرگ اگر آنها قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این ویروس که اولین بار گزارش شده در چین در اواخر سال 2019 است پس از گسترش به کشورهای سراسر جهان است.

ترودو گفت: دولت به رسمیت می شناسد غم انگیز داستان که آمده اند از مراقبت دراز مدت و سالمندان منازل مسکونی پس از وقوع آغاز شد.

“دل ما به خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در برخی از وحشتناک راه” او گفت:. “ما می دانیم که ما نیاز به کار بیشتر است و به همین دلیل ما در حال برجسته چقدر مهم است — نه فقط برای خودمان بلکه برای ما عزیزان برای ما کارگران مراقبت های بهداشتی برای سالمندان ما — که ما همچنان به دنبال دستورالعمل.”

نخست وزیر جاستین ترودو آدرس کانادایی در COVID-19 همه گیر از Rideau کلبه در اتاوا در روز سه شنبه. (Sean Kilpatrick / کانادا مطبوعات)

ترودو خواست مردم به ماندن در خانه هر زمان که ممکن است از هم جدا ماندن و شستن دست های خود را به طور منظم.

اتاوا پرده برداری موقت دستورالعمل روز دوشنبه برای مراقبت دراز مدت است که مقامات می گویند توسعه یافته در همکاری با استان ها و مناطق که در صلاحیت مسکونی سالمندان امکانات.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی رسمی روز دوشنبه گفت که در مواردی که آنها را داده: “ما می دانیم که نزدیک به نیمی از مرگ و میر است که ما در حال پیگیری هستند مربوط به تسهیلات مراقبت دراز مدت.” نسبت های متفاوت در این استان گفت و خواست مردم به ماندن در خانه برای محافظت از سالمندان است.

امدادگران انتقال بیمار به واحد اورژانس در وردن بیمارستان در مونترال روز سه شنبه. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

نخست وزیر روز سه شنبه گفت که دولت فدرال آگاه است که نیروی انسانی در این امکانات یک موضوع است و کار با استان ها در راه برای پیدا کردن مردم به کار با سالمندان آسیب پذیر. وی با اشاره به کبک که ارائه کرده است افزایش غرامت به مراقبت طولانی مدت کارگران است.

استان های مختلف باید ایده های مختلف در مورد نحوه ادامه, گفت, گفت: برخی به دنبال حقوق و دستمزد بالا ارائه شده در کبک.

وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: با وجود ارزش به داشتن یک بزرگتر گفتگو در مورد چگونگی مراقبت طولانی مدت به کار گرفته شده است به طور کلی.

“ما نیاز به حفاظت از سالمندان ما برای مدت زمان طولانی,” او گفت:, و اشاره کرد که coronavirus است که انتظار می رود برای ادامه برای برخی از زمان. “و من فکر می کنم وجود دارد بحث شود که این منطقه است که نیاز به برخی از توجه به مدت زمان طولانی نیز هست.”

انتاریو برتر داگ فورد در زندگی در تورنتو اقامت در برخورد با COVID-19 شیوع. “این یک بحران است در اینجا. این وحشتناک است” یکی از ساکنان آنجا زندگی می کنند گفت: CBC News.

“این شکسته قلب من تماشای [شوهر] Karla ایستاده در خارج از پنجره در اشک” فورد گفت. “و وجود دارد هزاران نفر از خانواده ها در همان موقعیت که مایل به آنها می تواند پرش در آن وجود دارد و کمک به عزیزان خود را در وجود دارد.”

سازمان دیده بان | انتاریو استقرار منابع بیشتر برای دراز مدت مراقبت از خانه:

انتاریو برتر داگ فورد می گوید: این استان راه اندازی خواهد شد افزایش طرح اقدام برای مبارزه با COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه. 1:59

فورد روز سه شنبه اعلام کرد سفارشات جدید تخصیص منابع بیشتر به این استان را در دراز مدت خانه, گفته این منابع را به عنوان به زودی به عنوان امشب. به طور خاص گفت: در جهت استقرار کارکنان بیشتر به خانه و آن اجباری است که کارکنان تنها در یکی از خانه.

در B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: سه نفر در این استان بیش از آخر هفته همه متصل به مراقبت از خانه.

هنری گفت: دو نفر از مرگ و میر در ونکوور ساحلی بهداشت اقتدار قضایی و در فریزر سلامت. شیوع بیماری های در حال انجام در 21 دراز مدت مراقبت و کمک زندگی می کنند خانه های جنوبی Granville پارک تسلیم در ونکوور آخرین اضافه شده به لیست.

  • INTERACTIVE | آخرین آمار و ارقام از خود استان و قلمرو

آلبرتا نیز گزارش شده مرگ و میر بیشتر در دراز مدت مراقبت از خانه در روز سه شنبه. رئیس پزشکی سلامت افسر دکتر دینا Hinshaw گفت: یک نفر کشته در مکنزی Towne مرکز مراقبت در کلگری آوردن مجموع وجود دارد به 21 — و دیگری در چوپان مراقبت از خانه در ادمونتون.

در کبک مقامات بهداشتی بازرسی 40 خصوصي در دراز مدت مراقبت از خانه های بیش از آخر هفته.

در Shawinigan حدود 150 کیلومتری جنوب غرب شهر کبک مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که 27 نفر فوت کرده اند در Laflèche خانه با 96 دیگر ساکنان و 63 کارگران آلوده.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر راه می رود تا از پله ها به CHSLD Laflèche در Shawinigan, Que., در روز سه شنبه. (Christinne کرم/فردا نیوز)

در ضمن در مونترال غرب جزیره های متعدد تحقیقات به 31 مرگ و میر — حداقل پنج شناخته شده است به خود متصل به COVID-19 — در CHSLD Herron خانه سالمندان است. صاحبان باید گفت که آنها به خارج از اقتدار بهداشت محلی برای کمک به. سازمان بهداشت شناخته شده به عنوان غرب جزیره CIUSSS در زمان بیش از دولت تسهیلات در مارس 29.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت که وضعیت با ثبات بود در بسیاری از امکانات, اما اشاره کرد که چهار یا پنج نفر از خانه خواهد شد نظارت بیشتر از نزدیک.

ایتالیایی, توالت اذعان کرد که بسیاری از مشکلات در دراز مدت مراقبت از خانه ها به دلیل کمبود پرسنل آغاز شد که قبل از همه گیر و صادر شده درخواست تجدید نظر برای هر گونه مراقبت های بهداشتی کارگران به گام رو به جلو برای کمک به. حقوق بیش از حد پایین برای جذب کارگران مورد نیاز به ویژه در بخش خصوصی که برگ کسانی که در محل کار می, او گفت:.

سازمان دیده بان | ایتالیایی, توالت مسائل تجدید نظر برای هر گونه مراقبت های بهداشتی کارگران به گام به جلو:

‘به جلو آمده و به ما کمک کند گفت: Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت به عنوان او به دادگاه تجدید نظر برای مراقبت های بهداشتی کارگران به گام به جلو و کمک به سالمندان خوابگاه. 1:37

از روز شنبه 10 p. m. ET وجود دارد 27,063 موارد گزارش شده از COVID-19 در کانادا. استان ها و مناطق مختلف است که ارائه اطلاعات عمومی در حل و فصل موارد ذکر شده 8,248 موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. چوب خط حساب کردن از مرگ و میر مرتبط با این ویروس که توسط CBC News 980 مرگ و میر ثبت شده در کانادا. وجود دارد دو شناخته شده coronavirus-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور — یکی در ژاپن و دیگری در برزیل.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان ثبت چهره نمی گرفتن افرادی که آزمایش نشده و یا هنوز تحت بررسی است.

ظ می گوید: بازگشایی خواهد شد که به اتفاق می افتد ‘در فاز’

ترودو همچنین گفت: از آن خواهد شد “هفته هنوز هم” قبل از کانادایی ها را شروع به دیدن چیزهایی که در نگاه همه مثل حالت عادی — و حتی پس از آن روند اتفاق نمی افتد همه در یک بار.

“ما می دانیم که آن می گذرد به اقتصاد ما رفتن و ما را مجبور به انجام آن در فاز,” او گفت:. “ما باید هوشیار باشند تا چنین یک نقطه به عنوان یک واکسن علیه COVID-19 یافت.”

صحبت های خارج Rideau کلبه ترودو گفت که دولت فدرال شده است در گفتگو با استان ها و به رسمیت می شناسد که وجود خواهد داشت تفاوت های منطقه ای.

سازمان دیده بان | ترودو وزن در زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: از آن خواهد شد در هفته و در عین حال قبل از دولت می تواند در بازگشایی اقتصاد کانادا با اضافه کردن آن را به اتفاق می افتد در فاز تا زمانی که یک COVID-19 واکسن. 0:58

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما سعی می کنید به ماندن هماهنگ به بهترین شکل ممکن گفت:” ترودو که مانند رهبر محافظه کار اندرو Scheer مواجه سوالات سهشنبه در مورد خود جنبش است.

ترودو سفر به Harrington دریاچه نخست وزیر کشور محل اقامت در استان کبک با خانواده اش در تعطیلات عید پاک.

نخست وزیر همچنین گفت: هر کسی از بازگشت از خارج از کشور بدون معتبر انزوا طرح مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در یک هتل با قوانین جدید مجموعه به پا زدن در نیمه شب. B. C. قبلا اعلام کرده بود پا تا غربالگری برای مسافران به استان از خارج از کشور که آیا آنها در آینده بیش از مرزهای زمینی و یا به ونکوور فرودگاه بین المللی.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

در بریتیش کلمبیاآژانس که دسته حمل و نقل برای مترو ونکوور منطقه هشدار داده است از “بی سابقه ای کاهش خدمات” اگر آن را دریافت نمی کند بودجه اضطراری امداد از دولت استانی و فدرال. مدیر عامل شرکت TransLink کوین دزموند می گوید این شرکت در حال از دست دادن $75 میلیون در هر ماه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. دزموند می گوید) TransLink (با انجام بهترین خود را به نگه داشتن خدمات ضروری عامل اما دیده می شود درآمد حاصل از برش در نیمی از اواسط ماه مارس و او با هشدار نسبت به “جریان نقدی مسائل در عرض چند هفته.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

نزدیک به خالی کانادا محل دیده می شود در مرکز شهر ونکوور در روز سه شنبه. (بن Nelms/CBC)

آلبرتا در حال گسترش است COVID-19 تست برای هر کسی که نشان می دهد نشانه های این ویروس است. دکتر دینا Hinshaw, استان افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: با شروع سهشنبه هر کسی که با تب و آبریزش بینی و گلو درد سرفه یا تنگی نفس می توانید تست شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف می گوید دولت خواهد بود مشاوره با استان افسر ارشد پزشکی در مورد یک طرح به تدریج “بازگشایی” اقتصاد — هر چند او اشاره کرد که تنها اتفاقی خواهد افتاد اگر مورد تعداد کم باقی می ماند. و حتی پس از آن هر بازگشایی تدریجی خواهد بود. “وجود دارد هیچ سحر و جادو سوئیچ که ما می تواند تلنگر می فرستد که همه چیز به حالت عادی بازگشت یک شب.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا برتر برایان Pallister می خواهد بسیاری از خدمتگزاران به قبول کاهش هفته کاریگفت: این حرکت می توانست به غیر از کارگران خط مقدم و آزاد کردن منابع برای خط مقدم خدمات مانند مراقبت های بهداشتی. Pallister می گوید او را زمین ایده خود را به رهبران اتحادیه گفت: آن است که یک جایگزین بهتر از اخراج است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

انتاریو یافته وضعیت اضطراری برای یکی دیگر از 28 روز. این لایحه برای گسترش و اندازه گیری, گذشت, در طول یک جلسه ویژه شنبه در قوه مقننه استانی. فورد می گوید آن است که بیش از حد به زودی برای استراحت اقدامات به عنوان استان همچنان به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. سفارش بسته های غیر ضروری کسب و کار و مراقبت از مراکز تا زمانی که ممکن است 12. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

آلیشیا Tamayo 95 امواج از پنجره او را در Eatonville مرکز مراقبت در تورنتو در روز سه شنبه. (کارلوس Osorio/فردا نیوز)

در کبک یک مونترال بیمارستان در برخورد با COVID-19 شیوع بیماری در میان کارکنان آن است. از دانشگاه مک گیل در بیمارستان مرکز تایید کرده است که دو نفر و چهار کارکنان در 15 طبقه واحد مونترال بیمارستان عمومی دارای آزمایش مثبت است. در همه 30 کارکنان در قرنطینه به عنوان یک نتیجه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک در حال گسترش است تست معیارگفت: افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جنیفر راسل با استناد به تحول خطر است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا اعلام کرد 43 موارد جدید در روز سه شنبه, مارک تک-بزرگترین روزانه دست انداز برای استان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

یک COVID-19 مرکز ارزیابی است که دیده می شود در کیپ برتون بیمارستان منطقه ای در سیدنی, N. S. روز سه شنبه. (تام Ayers/CBC Radio-Canada)

جزیره پرنس ادوارد است گزارش هر گونه موارد جدیدترک کل استانی در 25 موارد است. رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون می گوید: 23 از آن موارد در نظر گرفته شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور همچنین گزارش داد هیچ مورد جدیداما افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر جانیس فیتزجرالد گفت: عدم وجود موارد جدید به این معنا نیست که استان از جنگل که یکی دیگر از مجموعه ای می تواند مجموعه ای استان در مبارزه با این بیماری است. فیتزجرالد صادر اضافی بهداشت عمومی به منظور منع مراقبت شخصی خانه کارکنان از کار در مکان های مختلف, مگر اینکه تحت “شرایط استثنایی.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

دولت فدرال گفت: آن را ارائه 130 میلیون دلار به طور خاص برای Yukon, Nunavut و سرزمین های شمال غربی نه تنها به کمک با مراقبت از سلامت سیستم در پاسخ به COVID-19 اما به حمایت مالی از شمال هواپیمایی و کسب و کارهای دیگر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا در شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 7 p. m. ET

در حالی که بحران به مراتب بیش از در ایالات متحده با حدود 25000 نفر کشته و حدود 600,000 تایید عفونت توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه شمارش حالات روز قیامت که شد پیش بینی کرد فقط دو هفته پیش را به تصویب بالا بردن امید از ساحل به ساحل.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که اتحاد پیوست یک ائتلاف با غرب ساحل همتایان در اورگان و واشنگتن پرده برداری از یک طرح کلی در روز سه شنبه برای آنچه که آن را به آسانسور coronavirus محدودیت در پرجمعیت ترین ایالت کشور.

Newsom گفت که او نمی خواهد شل دولت اجباری, اقامت در خانه سفارش تا بستری شدن در بیمارستان — به خصوص کسانی که در بخش های مراقبت ويژه — “صاف و شروع به کاهش است.” و او گفت: دولت نیاز به تست بیشتر درمان و توانایی برای کسب و کار مدارس و مراقبت از امکانات به ادامه جسمی فاصله است که برای تسلط بر زندگی عمومی است.

نشانه ترغیب مردم به ماندن در صفحه اصلی نمایش داده می شود بیش از یک بزرگراه در سانتا مونیکا کالیفرنیا در روز سه شنبه. (والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ)

اما او هشدار داد که زمانی که همه چیز بازگشایی آنها همان نخواهد بود. رستوران کمتری داشته باشد جداول و پیشخدمت را با پوشیدن دستکش و ماسک. دماسنج خواهد شد و مشترک در فضاهای عمومی به عنوان ماسک و دیگر دنده محافظ. مدارس می تواند تلو تلو خوردن در زمان ورود از دانش آموزان به اجرای فیزیکی فاصله. و اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و نمایشگاه ها — هستند “نه در کارت های,” او گفت:.

مشابه ائتلاف شکل گرفته در غرب فراگیر, کانکتیکات, دلاور, Massachusetts, New Jersey, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که بارها ابراز تمایل خود را برای دیدن این کشور بازگشایی شد برای کسب و کار به سرعت و در یک نقطه و گفت که او می خواهم برای دیدن کلیساها بسته بندی در عید پاک — اصرار دوشنبه که او را “کل” قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه و هنگامی که به شل محدودیت در کشور است. این مفهوم در تقابل با قانون اساسی ایالات متحده که تا حد زیادی از نمایندگان از جمله مسائل مربوط به ایالات متحده است.

پرستاران اماکن بینی گرد و خاک را در یک لوله آزمایش برای یک COVID-19 آزمون در موبایل, تست, در سایت, گوگرد, Okla., در روز سه شنبه. (سو Ogrocki/آسوشیتد پرس)

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که دولت تا کنون بوده است آمریکا سخت ترین ضربه تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد و گفت: “ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور است.”

در حالی که رئیس جمهور صادر شده است, ملی, فیزیکی, فاصله دستورالعمل های مشاوره است که مردم ماندن در خانه آن است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار دشوار محدودیت های اجباری مانند مستندات و بسته شدن مدارس و غیر ضروری کسب و کار.

در روز سه شنبه تهمت وضع تقصیر را به گردن سازمان بهداشت جهانی (WHO) و به کارگردانی ایالات متحده پرداخت به آژانس سازمان ملل متحد بود متوقف در انتظار بررسی است. او گفت: شیوع می توانست موجود در آن منبع و زندگی شده اند در امان بود که انجام یک کار بهتر بررسی گزارش های رسیده از چین است.

در ایالت نیویورک وجود دارد که برق امید حتی به عنوان مرگ و میر را در صدر 10,800. کومو گزارش 778 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت اما گفت: مرگ و میر بودند درست کردن و بستری شدن در بیمارستان و تعداد بیماران جدید قرار داده هواکش شد و در ادامه به افت نشان می دهد که فاصله در حال کار است.

خون یک فرد جمع آوری شده است برای تست از coronavirus آنتی بادی در یک درایو از طریق تست سایت در Hempstead, n. y., در روز سه شنبه. (ست Wenig/آسوشیتد پرس)

در همان زمان کومو هشدار داد در برابر خوشنودی: “ما می تواند از دست دادن تمام پیشرفت های ما در یک هفته اگر ما آن را انجام دهد اشتباه است.”

اضافه کردن یک دوز از احتیاط از کاخ سفید, Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس که ایالات متحده هنوز تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت.

فروشگاه مواد غذایی و کارمند در حمل و نقل مواد غذایی در میان صف های طولانی در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

هر گونه آرامش فاصله قوانین را به رخ می دهد در یک “نورد” اساس نه همه در یک بار او گفت: بازتاب راه COVID-19 زده نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف.

Fauci همچنین گفت: واکسن ممکن است تا اواسط تا اواخر زمستان کمی بیشتر چشم انداز خوش بینانه از برآورد قبلی از 12 تا 18 ماه.

“لطفا اجازه دهید من می گویند این نکته که فرض است که آن را موثر,” او گفت:. “ببینید که بزرگ ‘اگر.’ از آن رو موثر باشد و آن را به امن است.”

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رويترز و CBC, اخبار به روز شده در 7:30 p. m. ET

ایتالیا تعداد موارد مثبت برای COVID-19 است که در پایین ترین سطح در یک ماه. این کشور دیده می شود بیش از 21,000 مرگ و میر و 160,000 موارد پس از وقوع آغاز شد.

پلیس همچنین جستجو در این کشور بزرگترین خانه سالمندان که در آن 143 نفر گزارش شده بود در ماه گذشته به عنوان چند تحقیقات جنایی لگد به دنده بیش اتهامات از کارکنان که مدیریت ممنوع پزشکان و پرستاران از پوشیدن ماسک محافظ برای ترس از ساکنان هشدار دهنده. تسهیلات اصرار آن را دنبال کرد همه پروتکل های امنیتی و می گوید آن است که شرکت عامل با بررسی است.

پزشکی کارمند دارای دست یک بیمار در ICU از Bassini بیمارستان در چینسلو بالسامو در نزدیکی میلان در روز سه شنبه. (Claudio Furlan/LaPresse از طریق AP)

فرانسه مرگ و میر افزایش یافته است به 15,729 به عنوان گسترش این ویروس در این کشور به نظر می رسد با ثبات.

فرانسه ثبت نام 762 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته در بیمارستان ها و خانه های سالمندان گفت: ملی سلامت رئیس سازمان جروم Salomon. تعداد افراد بستری شده در یک بیمارستان هر روز در حال کاهش و تعداد COVID-19 بیماران در بخش های مراقبت ويژه کمی کاهش یافته و برای ششمین مستقیم بعد او اضافه شده است.

کادر پزشکی تست ساکن با COVID-19 در خانه پرستاری از برگهایم شرق فرانسه روز سه شنبه. (Jean-Francois Badias/آسوشیتد پرس)

بریتانیا‘s واقعی مرگ و میر از COVID-19 به مراتب بیش از تخمین می زند که قبلا منتشر شده توسط دولت با توجه به گسترده تر اطلاعات رسمی است که شامل مرگ و میر در جامعه از جمله در خانه های سالمندان.

دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد که در آوریل 3, 5,979 مردم در انگلستان تا به حال با درگذشت COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس های ذکر شده در گواهی مرگ — 15 درصد بالاتر از اعداد منتشر شده توسط سرویس های بهداشتی. حتی قبل از آمار و ارقام رسمی انگلیسی, تلفات پنجم-بالاترین در سطح جهان و ارشد مشاور علمی به دولت گفت: این کشور با خطر تبدیل شدن به بدترین آمار در اروپا است.

کارگران دیده می شود در سایت به زودی-به-باز 460 تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران در نزدیکی نیوکاسل, انگلستان در روز سه شنبه. (اوون Humphreys/PA طریق AP)

ترکیه , وزیر بهداشت گزارش کرده 107 مرگ و میر برای آن کشور در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات به 1,404. Fahrettin Koca همچنین به خبرنگاران گفت که تعداد زیادی از عفونت ها در این کشور افزایش یافته 4,062 هل دادن تعداد موارد تایید شده به 65,111. Koca گفت: ميزان عفونت در ترکیه رو به کاهش است و این کشور می تواند رسیدن به یک قله در هفته های آینده. اما او اصرار داشت فیزیکی فاصله تلاش ها باید حفظ شود.

چین مواجه شده جدید عود همراه خود را از راه دور در شمال مرز با روسیه به مراتب از اصلی کانون ووهان که همه اما اعلام پیروزی در نبرد خود را در برابر این بیماری همه گیر. که مرز گسترده شده است مهر و موم شده و فوریتهای پزشکی واحد را با عجله به منطقه برای جلوگیری از مسافران از آوردن ویروس بازگشت از خارج از کشور.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت راه رفتن بر روی یک کشش از دیوار بزرگ چین در پکن در روز سه شنبه. (Andy Wong/آسوشیتد پرس)

ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس در کشور رسیده است 4,683, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفت: در بیانیه ای که در تلویزیون دولتی. نود و هشت نفر کشته شده اند در 24 ساعت گذشته, او گفت:. جمهوری اسلامی کشور خاورمیانه سخت ترین آمار جدید کروناویروس و در حال حاضر 74,877 افراد آلوده با توجه به Jahanpur.

در برزیلدو فرمانداران گفت: آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. ریو دو ژانیرو رژیم صهیونیستی است. Wilson Witzel گفت که پس از احساس خوب در روز های اخیر او درخواست یک آزمون و دریافت نتیجه مثبت در حالی که Para رژیم صهیونیستی است. هلدر Barbalho گفت که او نیز آزمایش مثبت پس از اعضای کارکنان خود پایین آمد با این ویروس اگر چه او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

هر دو فرمانداران به نام برای مردم کشورهای خود را به اطاعت از خانه پناه دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro انتقاد مستندات در سطح محلی و گفت: شیوع این بیماری — که به کشته شدن بیش از 1500 و آلوده بیش از 25,000 از جمله چند تن از وزرای کابینه و نزدیک ترین دستیاران — شده است از نسبت دمیده شده.

سربازان در دنده محافظ ضد عفونی هستند در ریو دو ژانیرو در روز سه شنبه. (سیلویا Izquierdo/آسوشیتد پرس)

نامیبیا جمهور حقه Geingob می گوید جنوب کشور آفریقایی را گسترش مستند تا زمانی که ممکن است 5. این کشور از 2.4 میلیون تایید کرده است 16 مورد از COVID-19. در پاسخ به مشکلات اقتصادی ناشی از محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با ویروس نامیبیا دولت ارسال شهروندان یک بار پرداخت از R750 55 دلار کانادا).

اوگاندا تمدید آن مستند به مدت سه هفته تا زمانی که ممکن است 5. حداقل 33 از آفریقا 54 کشور باید ملی مستندات و یا جزئی محدودیت برای مبارزه با گسترش coronavirus.

پنجاه و دو کشور آفریقایی را تایید کرده اند COVID-19 با بیش از 15,200 موارد در سراسر این قاره باعث 815 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>