Coronavirus: چه در کانادا و در سراسر جهان مارس 13

آخرین:

سیاستمداران و مقامات بهداشتی روبرو هستند بیشتر سوالات در مورد آنچه که انجام می شود برای محافظت از سالمندان به عنوان COVID-19 شیوع آمار سالمندان خانه و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کانادا است.

پلیس و پزشکی قانونی در یک خصوصي Dorval, Que., سالمندان اقامت بیش از آخر هفته پس از 31 ساکنان فوت کرده اند از اواسط ماه مارس. دولت گفت: حداقل پنج نفر از مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

“ما می دانیم که مردم در حال انتظار برای پاسخ گفت:” Insp. Andre Durocher از مونترال خدمات پلیس. پلیس در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند اما نمی تواند هر گونه مراحل جست و خیز و یا عجله روند, او گفت:. “ما باید بسیار کامل است.”

سازمان دیده بان | کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, مذاکرات در مورد آنچه اتفاق افتاده است در دراز مدت مراقبت از خانه در Dorval:

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, مذاکرات در مورد آنچه که او معتقد است که اتفاق افتاده است در Herron دراز مدت مراقبت از خانه در دوروال که در آن 31 نفر کشته شده در ماه گذشته است. 1:43

روز دوشنبه نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: مقامات بازرسی تمام استان 2,600 تسهیلات مراقبت دراز مدت — هر دو خصوصی و عمومی. در 30 خانه در کبک بیش از 15 درصد از ساکنان آلوده رمان coronavirus, او گفت:. بازرسی از 40 خصوصی تسهیلات مراقبت دراز مدت در این استان تکمیل شد بیش از آخر هفته او اضافه شده و در اکثر موارد “وضعیت پایدار است بیماران به خوبی درمان می شود.”

اما او گفت: چهار یا پنج خوابگاه های خصوصی خواهد شد نظارت بیشتر از نزدیک.

ایتالیایی, توالت نیز اذعان کرد وجود دارد کمبود نیروی انسانی و گفت: دولت به دنبال چگونه به کارکنان بیشتر به این تاسیسات که به آن نیاز دارید. “که در آن وضعیت بحرانی است, ما آدمها,” او گفت.

یکی از مسائل این است که پرستار و خدمه هستند نمی شود گفت.

سالمندان در معرض خطر بالاتر ابتلا به یک بیماری شدید و مرگ اگر آنها قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. مقامات بهداشتی در سراسر کشور در آماده باش هستند و پس از شیوع بیماری مرگبار در دراز مدت مراقبت از خانه در همه جا از ونکوور شمالی به Bobcaygeon, Ont.

دوشنبه شب دراز مدت مراقبت از خانه در تورنتو گفت: 25 از ساکنان آن کشته شده اند با توجه به COVID-19. این Eatonville مرکز مراقبت از وجود دارد گفت: 49 تایید موارد COVID-19 در خانه خود و شش آزمون نتایج در حال بررسی است.

وقتی پرسیده شد که چرا همه ساکنان و کارکنان در خوابگاه های شناخته شده COVID-19 شیوع بیماری هنوز در حال آزمایش به عنوان وعده داده شده بود در هفته گذشته, Ontario برتر داگ فورد می گوید: او گفته شده است توسط مقامات بهداشتی است که این اتفاق می افتد یا اتفاق خواهد افتاد. اما او دوباره ابراز نا امیدی در این واقعیت است که گسترده تر تست است و هنوز در محل در استان است.

“این سر در گم آزمایشات انجام شده,” او گفت:. “ساده است. من نمی دانم آنچه که طول می کشد تا زمانی چه سخت است در مورد آن.

وزیر بهداشت انتاریو کریستین الیوت گفت: این استان نیز به دنبال راه هایی برای حرکت ساکنان خارج از خانه که در آن وجود فیزیکی راه برای نگه داشتن مردم از هم جدا.

“ما به دنبال در گزینه های دیگر که در آن ما می تواند حرکت مردم به مکان های امن تر به ماندن بگیرید. البته آنها نیاز به آزمایش می شود قبل از نقل مکان به یک خانه بازنشستگی برای مثال [a] بیمارستان.”

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر در یکشنبه تاسف مرگ و میر که COVID-19 موجب شده است تا در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور است که او توصیف کرد در بیانیه ای با عنوان “غم انگیز میراث این بیماری همه گیر.”

“این حوادث دلخراش بر نیاز به صورت دقیق عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات و منجر به توسعه عفونت پیشگیری و کنترل, راهنمایی برای دراز مدت مراقبت از خانه,” او گفت:.

گل های نشان داده شده در خارج Maison Herron دراز مدت مراقبت از خانه در مونترال حومه Dorval, در روز یکشنبه به عنوان COVID-19 مورد افزایش در کانادا و سراسر جهان است. (Graham Hughes/The Canadian Press)

Deb Schulte فدرال وزیر برای سالمندان گفت: این دستورالعمل از آژانس بهداشت عمومی کانادا توسعه داده شد در مشاوره نزدیک با استانی و منطقه ای هستند. تسهیلات مراقبت دراز مدت تحت حوزه قضایی استان اما Shulte گفت: هدایت فراهم می کند توصیه که “مکمل های استانی و منطقه ای تلاش برای نظارت بر جلوگیری و کنترل مراقبت های بهداشتی در ارتباط با عفونت.”

دستورالعمل های لمسی در مسائل مانند محدود کردن بازدید کنندگان غربالگری کارکنان آموزش در کنترل عفونت و استفاده از ماسک ،

“ارائه سازگار راهنمایی برای دراز مدت مراقبت از خانه در سراسر کشور کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند و در ادامه به تکرار دولت پیام در مورد اهمیت فیزیکی فاصله.

سازمان دیده بان | وزیر Deb Schulte جزئیات به روز رسانی دستورالعمل برای مراقبت از خانه:

سالمندان وزیر Deb Schulte جزئیات دستورالعمل جدید برای دراز مدت مراقبت از خوابگاه. 1:34

وقتی پرسیده شد که چرا بیشتر نبود زودتر انجام در اطراف دستورالعمل برای مراقبت دراز مدت Tam روز دوشنبه گفت که مقامات بهداشت عمومی آموخته اند درس پس از وقوع شروع شد که پس از آن ساخته شده است به طور موقت هدایت. او گفت: کانادا در یک “چشم انداز بسیار متنوع است” در دراز مدت مراقبت در کانادا با هر دو خصوصی و عمومی-بخش مالکیت که یکی از کلیدی درس از همه گیر خواهد شد در اطراف نیاز به بهبود کنترل عفونت و پیشگیری از اقدامات.

وقتی پرسید که آیا دولت فدرال می تواند دستورالعمل اجباری شولتی گفت: اتاوا ترجیح داده به کار “شرکت از عمل با شرکای ما” در سراسر کشور.

به عنوان 10:00 p. m. و در روز دوشنبه وجود دارد 25,680 ثبت coronavirus موارد در کانادا. استان ها و مناطق که در لیست بازیافت موارد نوشته شده در مجموع 7,771 حل و فصل موارد است. یک CBC News شمارش قرار داده و تعداد مرگ و میر وابسته به COVID-19 در 833 با دو اضافی coronavirus-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که واقعی مورد اعداد به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان مورد ثبت شماره نمی گرفتن افرادی که دارای تست شده و یا موارد هنوز تحت بررسی است.

‘شما نمی تواند جایگزین مستند با هیچ چیز’

به عنوان همه گیر اسپرد کشورهای مختلف در مراحل مختلف. در روز دوشنبه سایت که آهنگ های جهانی تعداد coronavirus موارد نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که تعداد موارد تا به حال پیشی گرفتن از دو میلیون نفر در سراسر جهان است. این سایت بعدها به تنظیم دوباره منعکس در مجموع 1.9 میلیون نفر. آن را بلافاصله روشن چرا تعداد تغییر هر چند تعدادی از ایالات متحده موارد نیز تنظیم پایین در حدود 100,000 نزدیک به 582,000.

این ارقام قطعا درک اندازه واقعی و تلفات این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست ناهموار شمارش مرده و برخی از دولتها تمایل به بازی کردن میزان شیوع این ویروس که وجود دارد این است که ثابت شده هیچ واکسن یا درمان.

روز دوشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت خطاب این واقعیت است که در برخی از کشورهای در حال وزن, آیا برای شروع کاهش محدودیت های کشورهای دیگر هنوز هم با توجه به اینکه به معرفی آنها.

زمین بازی کودکان بسته شده است در طول یک مستند تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus در ورتو فرانسه در روز دوشنبه. که مقامات می گویند مستندات باید برداشته شود بدون طرح در محل و حتی پس از آن باید به تدریج برداشته شود. (استفان ماه/فردا نیوز)

این که رئیس گفت: ژنو مبتنی بر سازمان منتشر خواهد شد به روز رسانی راهنمایی سهشنبه در معیارهای نقد و بررسی که با توجه به کاهش محدودیت ها از جمله اقدامات در سراسر تست و ردیابی, حمایت از سیستم بهداشت و آموزش عمومی.

دکتر مایک رایان مدیر که شرایط اضطراری برنامه گفت: “در حال حاضر زمان به بسیار مراقب باشید” حتی به عنوان کشور شروع به فکر می کنم در مورد استراتژی خروج.

“شما نمی تواند جایگزین مستند با هیچ چیز” گفت: Ryan. “ما در حال رفتن به مجبور به تغییر رفتارهای ما برای آینده قابل پیش بینی.”

“تنها راه برای خارج شدن از این است که برای پیدا کردن این ویروس را,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی وضعیت در حال تحول است در اروپا با اشاره به نیاز به تست ردیابی تماس و منزوی. او همچنین گفت: نظام سلامت نیز باید قادر به جذب هر گونه افزایش موارد.

سازمان دیده بان | دکتر مایک رایان مذاکرات در مورد چگونه برای بلند کردن مستندات:

‘شما نمی تواند جایگزین مستند با هیچ چیز’ می گوید مایک رایان از این که شرایط اضطراری برنامه به عنوان برخی از کشورها مشاهده موارد ثبات. 1:14

ماریا ون Kerkhove این COVID-19 ویژگی های رهبری در که گفت: این مهم به رفع تمام محدودیت های اعمال شده در یک بار اما به جای آن باید به آرامی اتفاق می افتد و در یک شیوه ای کنترل می شود.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان در روز دوشنبه ،

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

در بریتیش کلمبیا خانواده های زندانیان در ماموریت موسسه می خواهید پاسخ میان شیوع است که منجر به حداقل 35 COVID-19 موارد است. رسانه-زندان امنیتی شده است و این مستند پس از شروع این ماه به عنوان کارکنان سعی کنید برای مقابله با شیوع. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا در حال گسترش است واجد شرایط برای COVID-19 تست. هر کسی در این استان با تب و سرفه و تنگی نفس و آبریزش بینی و یا گلو درد را آزمایش می شود برای COVID-19. “تا زمانی که ما تست و آزمایشگاه ظرفیت امید من این است که ما می تواند همچنان به ارائه این گسترده دسترسی به, تست,” دکتر گفت: دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی سلامت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | چگونه آلبرتا انبار تجهیزات پزشکی قبل از COVID-19 رخ داد:

آلبرتا خدمات بهداشت و درمان آغاز شده و سفارش تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کروناویروس در نظر گرفتن نگه دارید در چین است و در حال حاضر قادر به کمک به دیگر استان نیاز به دستکش و ماسک و هواکش. 1:46

ساسکاچوان هنوز به گزارش COVID-19 مورد در دراز مدت مراقبت از امکانات به استانهای دیگر مبارزه برای مهار رشد شیوع بیماری در سالمندان خوابگاه. دکتر شهاب ثاقب استان افسر ارشد پزشکی در روز شنبه از مردم خواست مراقب باشید در اطراف افراد مسن است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

در مانیتوبا دکتر برنت Roussin استان رئیس بهداشت عمومی افسر تمدید سفارشات خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار و محدود کردن تجمعات عمومی برای یک دو هفته دیگر. آنها در حال حاضر خواهد شد در محل تا آوریل 28. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

سازمان دیده بان | خانواده می دهد وینیپگ بزرگ مادر بزرگ در جشن عید پاک — از راه دور:

دو دوجین اعضای خانواده به Winnipeg بزرگ مادر بزرگ خود جشن عید پاک. 2:04

در انتاریو دکتر باربارا Yaffe, دیپلم افسر ارشد پزشکی از سلامت می گوید: این استان به زودی ممکن است به ارتفاع شیوع. کارشناسان مدلسازی وقوع باید گفت اوج به احتمال زیاد این هفته Yaffe گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

در کبک است که 13,557 موارد گزارش شده وزیر بهداشت مارگریت Blais روز دوشنبه گفت که آن را بیش از حد به زودی اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به مراقبت طولانی مدت خوابگاه — حتی در موارد که در آن وجود دارد کمبود کارکنان و اعضای خانواده می خواهید برای کمک به مراقبت از خود و عزیزان. “این بسیار مهم است زیرا ما نمی خواهیم دیگر موج,” او گفت: از خطر است. “ما نمی خواهیم این وضعیت به آینده را دوباره و دوباره.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک افسر ارشد پزشکی از سلامت دکتر جنیفر راسل گفت: این استان در حال تغییر است COVID-19 تست پروتکل های. راسل گفت: تست خواهد بود برای افرادی توصیه می شود برگزاری نمایشگاه حداقل دو نفر از زیر پنج علائم: تب بالاتر از 38 درجه یک سرفه یا بدتر شدن سرفه مزمن گلو درد و آبریزش بینی یا سردرد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا است گزارش سوم خود را COVID-19-مربوط به مرگگفت: یک مرد در 80s در اثر عوارض مربوط به رمان coronavirus. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S. از جمله چگونه برخی در صنعت مهمان نوازی در حال تغییر تمرکز برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

سازمان دیده بان | پیدا کردن یک راه برای کمک به در طول همه گیر:

از خرید مواد غذایی برای سالمندان برای نگهداری از کودکان برای کارگران ضروری مردم در حال پیدا کردن راه های خلاقانه برای کمک به اعضای جامعه خود در طول COVID-19 بیماری همه گیر. 2:33

در جزیره پرنس ادوارد ، افسر ارشد پزشکی روز دوشنبه گفت که با وجود هیچ مورد جدید در پنج روز گذشته او آماده است تا به لغو محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش COVID-19. “آنچه ما در حال انجام است که ساخت یک تفاوت اما ما نیاز به نگه داشتن رفتن” دکتر هدر موریسون گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور اعلام کرد دو مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبه آوردن کل استانی به 244. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L. از جمله محدودیت های سخت تر برای افراد مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از خانه.

یک آبجوسازی در یوکان برگزار شد نوآورانه جمع آوری کمک بیش از آخر هفته به دور ضد عفونی کننده دست آن تولید شده و درخواست مردم است که می تواند به کمک مواد غذایی و یا صندوق در بازگشت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر کانادا شمالی از جمله چهار بیشتر موارد در Nunavik در شمال کبک.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس و رویترز از 8 p. m. ET

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت این است که او وقتی تصمیم به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده — که از فرمانداران دولت — به عنوان کشور همچنان دست به گریبان با COVID-19 بحران است.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است” او به خبرنگاران گفت: در اغلب مبارز جلسه دوشنبه.

قبلا در توییتر تهمت نوشت: “این تصمیم رئیس جمهور و بسیاری از دلایل خوبی. با این حال گفت: دولت و من در حال همکاری نزدیک با استانداران و این را ادامه خواهد داد. تصمیم من در رابطه با فرمانداران و ورودی از دیگران ساخته خواهد شد به زودی!”

قانون اساسی به بهداشت عمومی و ایمنی مسئولیت در درجه اول به دولت و مقامات محلی است.

رئیس جمهور را متهم کرد رسانه های خبری از نادرست و گفت فرمانداران تصمیم گیری است. برخی از 40 متحده صادر stay-at-home سفارشات با طول های مختلف در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

اما رئیس جمهوری ایالات متحده مشاجره بود و به سرعت panned توسط کارشناسان حقوقی و در رسانه های اجتماعی.

کارشناسان حقوقی می گویند رئیس جمهور آمریکا کاملا محدود قدرت وقتی که می آید به سفارش شهروندان به مکان اشتغال و یا در گفتن شهرستانها برای بازگشایی ساختمان های دولتی حمل و نقل و یا کسب و کارهای محلی.

تحت 10th اصلاح قانون اساسی ایالات متحده, دولت, دولت باید با قدرت به پلیس و شهروندان و تنظیم رفاه عمومی است.

Dr. Anthony Fauci بالا متحده متخصص بیماری های عفونی گفت: بخش هایی از این کشور می تواند مجاز به بازگشایی در اوایل ماه آینده اما هیچ سوئیچ نور خواهد شد که با کلیک به نوبه خود همه چیز را پشت در.

او گفت: “نورد re-entry” مورد نیاز خواهد بود بر اساس وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس در نقاط مختلف کشور است. Fauci گفت: این عوامل شامل منطقه از کشور, طبیعت, شیوع آن در حال حاضر را تجربه کرده است و ممکن است خطر شیوع آمده است.

سازمان دیده بان | تهمت خوش بینانه با وجود گزارش های او خار زود متوجه COVID-19:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود خوش بینانه در مورد نبرد در برابر COVID-19 در پیام عید پاک به عنوان اخباری گفت: او خار هشدارهای متعدد در مورد یک بیماری همه گیر. 2:01

در ضمن یک ملوان نیروی دریایی ایالات متحده درگذشت روز دوشنبه پس از ابتلا به کروناویروس مارک اولین مرگ یک ملوان اختصاص داده شده به coronavirus زده ناو هواپیمابر تئودور روزولت. ملوان که تا به حال شده بستری در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در گوام در هفته گذشته درگذشت از coronavirus عوارض مرتبط با نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

مرگ دوشنبه اولین بار در میان خدمه حدود 4,860 که 585 تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از یکشنبه. حدود 4000 نفر از اعضای خدمه منتقل شده اند در ساحل. تعدادی نگه داشته شده است روی به حضور این کشتی راکتورهای هسته ای و دیگر سیستم های حساس.

سخت ضربه ایالت نیویورک در حال حاضر بیش از 10 ، 000 مرگ و میر بیش از نیمی از مرگ و میر ثبت شده در هفته گذشته. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: بیمارستان ها هنوز هم از دیدن حدود 2000 بیماران جدید در روز. تلخ اعداد تحت الشعاع قرار امیدوار است که روند باعث کومو به طور آزمایشی اعلام روز شنبه که “بدترین است” تا زمانی که نیویورک همچنان به دنبال اقامت در خانه محدودیت.

یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز قرار می دهد ثبت coronavirus مورد اعداد در ایالات متحده در بیش از 558,000 با بیش از 22,000 ثبت مرگ و میر.

حدود نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک اما بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش در دولت و شاخص های دیگر نشان می دهد که مستندات و فیزیکی دورى هستند “مسطح منحنی” از عفونت.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رويترز و CBC News, 4:15 p. m. ET

مردم در اسپانیا اصلی حمل و نقل مراکز تحویل داده شدند ماسک صورت در یک هوای بارانی دوشنبه صبح به عنوان دولت آرام برخی از سختی مستند اقدامات طراحی شده برای مهار coronavirus بهداشت بحران است. اسپانیا یک شبه مرگ و میر از coronavirus کاهش یافت و به 517 روز دوشنبه از روز یکشنبه 619 آوردن مجموع تلفات به 17,489 وزارت بهداشت در گفت و اشاره کرد که آن را کوچکترین متناسب با افزایش روزانه از ردیابی آغاز شد. این وزارتخانه در بیانیه ای گفت که به طور کلی موارد رز به 169,496 از 166,019.

مسافران با پوشیدن ماسک صورت وارد در اتچا ایستگاه در مادرید در روز دوشنبه. برخی از شرکت ها راه اندازی شد برای از سرگیری عملیات در پایان از توقف های غیر ضروری فعالیت در میان ملی مستند برای متوقف کردن گسترش COVID-19. (Javier سوریانو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نخست وزیر بوریس جانسوناولین عمده رهبر جهان برای تست مثبت برای ویروس, پرداخت عاطفی ادای احترام به کشور خدمات بهداشت ملی پس از آزادی از بیمارستان گفت: آن پزشکان و پرستاران بود و زندگی او را نجات داد “هیچ تردیدی نیست.” او به خصوص از ایشان تشکر دو پرستار که در کنار بالین او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.”

در مجموع 18000 آزمون coronavirus انجام شده در انگلستان در 24 ساعت و کشور پیشرفت خوبی نسبت به آن هدف از 100,000 روزانه تست سخنگوی جانسون گفت: در روز دوشنبه.

در مجموع 11,329 نفر کشته شده اند در بیمارستان های سراسر بریتانیا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تا 717 در یک روز وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است 4,342 به ملی شمارش 88,621. تعداد مرگ و میر از 5 p. m. به وقت محلی در روز یکشنبه در حالی که این مورد تایید شده شماره ها از ساعت 9 صبح به وقت محلی در روز دوشنبه.

این ایتالیایی دولت گفت: آخر هفته گشت های پلیس منجر به بیش از 12,500 مردم بودن تحریم و 150 اتهامات جنایی روبرو از نقض مستند اقدامات است. در امیدوار طرف مقامات ایتالیا گفت: ثبت کمترین تعداد از ویروس مرگ و میر در سه هفته با 431 نفر در حال مرگ در روز گذشته به مجموع آن به بیش از 19,800.

فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد گسترش فرانسه‘s سخت مستند تا زمانی که ممکن است 11. فرانسه بوده و تحت مستند پس از 17 مارس است. پاکسازی گفت که او می بیند “افت” به عنوان گسترش این ویروس در این کشور به نظر می رسد با ثبات. در دوشنبه, فرانسوی, مقامات بهداشتی گزارش کاهش تعداد افراد در بخش مراقبت های ویژه برای پنجمین مستقیم بعد. کشور ثبت شده 574 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته در بیمارستان ها و خانه های سالمندان آوردن تعداد کل مرگ و میر ناشی از COVID-19 به 14,967 پس از وقوع شروع در فرانسه.

سازمان دیده بان | Coronavirus فاجعه در فرانسه:

این اطمینان بیش از حد نشان داده شده توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به عنوان همسایه ایتالیا رفت و به مستند شامل COVID-19 شد و به دنبال آن عدم توجه به فاصله فیزیکی توصیه و منجر به کشنده ترین شیوع در جهان است. 6:05

روسی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: coronavirus وضعیت بدتر و که روسیه ممکن است در قرعه کشی در وزارت دفاع منابع برای مقابله با بحران در صورت نیاز.

آلمان تعداد تایید coronavirus عفونت افزایش یافته است 2,537 به 123,016 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد در روز دوشنبه. که کمتر از افزایش 2,821 گزارش روز یکشنبه مشخص شده و سومی پس از چهار روز افزایش می یابد. گزارش مرگ و میر افزایش یافته است 126 به 2,799.

کره جنوبی معاون وزیر بهداشت التماس کرد با مردم را به حفظ هوشیاری در میان کاهش coronavirus گسترش و گفت سریع بازگشت به قبل از COVID-19 عادی است “تقریبا غیر ممکن” با توجه به ثابت تهدید جدید انتقال. کیم باند-لب نظرات در طول دولت در جلسه روز دوشنبه آمد و به عنوان مقامات بحث تبدیل این کشور در هفته طولانی فیزیکی فاصله کمپین به توسعه پایدار راهنما است که نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت اجازه می دهد مردم را به شرکت در “سطوح خاص اقتصادی و اجتماعی فعالیت است.”

چین در گفت و گو با 89 مورد جدید از COVID-19 روز شنبه در مقابل 108 روز قبل و 86 از آنها وارد شد. هوبئی استان که در آن همه گیر آغاز شد, گزارش هیچ مورد جدید برای روز دوم در یک ردیف.

سازمان دیده بان | COVID-19: که چگونه بسیاری از افراد بدون علامت می تواند راه رفتن در اطراف ؟

پزشکان پاسخ سوالات خود را در مورد کوروناویروس از جمله اگر وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از افراد بدون علامت می تواند راه رفتن در اطراف هنگامی که تنها علامتی مردم در حال آزمایش هستند. 4:20

ژاپن شینزو آبه “در خانه ماندن” پیام او توییتی یکشنبه کشیده شده عصبانی واکنش ها در شبکه های اجتماعی از کسانی که دعوت او را نسبت به افرادی که نمی توانند در خانه استراحت به این دلیل که دولت جسمی فاصله اقدامات انجام شده را جبران کند. ژاپن تا به حال 507 جدید تایید موارد این ویروس به صورت ملی در کل از 7,255 به علاوه 712 نفر دیگر از کشتی کروز قرنطینه در اوایل سال جاری در نزدیکی توکیو با 114 مرگ و میر.

سنگاپور و وزارت بهداشت تایید 386 بیشتر coronavirus عفونت های روز دوشنبه در شهر-دولت بزرگترین روزانه پرش در نظر گرفتن مجموع آن به 2,918. تعداد زیادی از موارد جدید مربوط به شیوع بیماری در کارگران مهاجر’ خوابگاه.

پاکستان نخست وزیر عمران خان صادر جهانی درخواست کارگردان در جهان ثروتمندتر کشور و موسسات مالی بین المللی به ارائه بدهی به کشورهای فقیر که در حال ویران مبارزه با کروناویروس که در آن مجبور مستندات به بنیادی آن انتقال سریع در حال فلج در حال حاضر رنجور اقتصاد و باعث گسترده گرسنگی و بدبختی برای فقرا است.

دولت راه اندازی کرده است یک برنامه بلند پروازانه برای کمک به میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران که به سختی به افزایش سطح فقر. این برنامه فراهم می کند حدود 75 ما به 10.2 میلیون خانواده های کم درآمد سخت ترین ضربه از سراسر کشور مستند.

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در یک فروشگاه در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در کراچی در هفته گذشته. (آصف حسن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نیوزیلند را به ثبت رساند پنجم مرگ از COVID-19 اما تنها 19 مورد جدید دوشنبه به عنوان نرخ تازه عفونت همچنان به نشان دادن نشانه هایی از کاهش. آخرین مرگ یک مرد در 80s سوم در ارتباط با استراحت در خانه, Christchurch, که در آن تعدادی از ساکنان و کارکنان آلوده می شوند.

مکزیکی, مقامات بهداشت روز دوشنبه گزارش داد 5,014 موارد COVID-19 و 332 مرگ و میر به سلامت کارگران به طور خلاصه مسدود شده یک خیابان در شهر مکزیک به تقاضا بیشتر دنده محافظ. مکزیک دیده است تعداد فزاینده ای از تظاهرات از جمله در هفته های اخیر به عنوان اپیدمی گسترش می یابد. هفته گذشته دستياران و کارورزان در یک بیمارستان عمومی نوشت یک نامه سرگشاده به وزیر بهداشت درخواست کمک بعد از بیش از دو دوجین از کارکنان در بیمارستان های عمومی بودند بیمار توسط ویروس.

سازمان دیده بان | نحوه رسیدگی به فاصله فیزیکی در موقعیت های پیچیده:

فیزیکی فاصله کاملا تغییر کرده ما چگونه معاشرت. اما هنوز هم وجود دارد برخی از حالات که در آن آن را دشوار است به محدود کردن ما تماس فیزیکی با دیگران است. در اینجا این است که چگونه به بهترین آنها را حرکت. 3:23

هزاران آواره سوری را آغاز کرده اند که در حال حرکت به خانه های خود در مناطق جنگ زده استان ادلب با وجود خطر از سرگیری جنگ برخی از ترس هدایت می شود که coronavirus می تواند ویران در شلوغ اردوگاه در نزدیکی مرز ترکیه.

در سخت آمار ایران ثبت تعداد موارد صعود به بیش از 73,000 با 4,585 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>