Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان پنج شنبه

آخرین:

سازمان ملل متحد و صلیب سرخ بین المللی و هلال احمر جنبش اصرار دولت و دیگران متحد در حال توسعه “مردم واکسن” برای محافظت از هر کس در برابر رمان coronavirus.

درخواست تجدید نظر خود را قبل از اجلاس سران در لندن برگزار شده توسط واکسن جهانی داد که به دنبال بسیج میلیاردها دلار از بودجه برای COVID-19 واکسن.

“مردم واکسن” باید حفاظت از ثروتمندان, فقرا, پیر و جوان گفت: بیانیه ای توسط سازمان ملل متحد و صلیب سرخ بین المللی و هلال احمر جنبش است. که یک “اخلاقی ضروری است که ما به ارمغان می آورد همه با هم در انسانیت مشترک ما” در بیانیه ای گفت:.

آن گفت: این بیماری همه گیر است و همچنین بالا بردن خطرات ناشی از بیماری های دیگر به عنوان آن را مختل دوران کودکی ایمن سازی برنامه های ترک حداقل 80 میلیون کودک زیر سن یکی در خطر ابتلا به بیماری هایی مانند سرخک ، دیفتری و فلج اطفال.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی coronavirus موارد وجود دارد بیش از 6.5 میلیون نفر از coronavirus در سطح جهان که از صبح روز پنجشنبه و شده اند وجود دارد بیش از 386,000 مرگ و میر.

بیش از 107,000 از این مرگ و میر اتفاق افتاده در ایالات متحده است.

به عنوان از ظهر و چهار شنبه, کانادا به حال 93,040 تایید و presumptive coronavirus موارد با 50,980 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات و CBC گزارش شده بود در 7,539.

سازمان دیده بان | واضح تر پاسخ در مورد هیدروکسی کلروکین و COVID-19 در حال ظهور::

تحقیقات جدید است که کمک به حرکت به سمت شواهد در مورد اینکه آیا بحث برانگیز ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری و یا درمان COVID-19. 1:54

به عنوان کشورهایی مانند نیوزیلند و استرالیا علامت پیشرفت در مهار این بیماری همه گیر و کار بر روی برنامه ای برای از سرگیری برخی بین المللی مسافرت هوایی به دیگران هستند و نیاز به اقدامات احتیاطی.

شمال مقدونیه دوباره به راه افتادند دقیق محدودیت در حرکت در آن سرمایه اسکوپیه و سه دیگر مناطق پس از تایید 101 عفونت های جدید از روز شنبه.

در ایالات متحده, که در آن موجی از تظاهرات در اضافه کردن به نگرانی های اضافی ممکن است شیوع موارد جدید از coronavirus شده اند کنگره تنها چند هفته پس از بسیاری از کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در برخی از کشورها.

COVID-19 بیماری ناشی از یک رمان ویروس بود که برای اولین بار منتشر شده در چین است و پس از گسترش در سراسر جهان باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

خوانده شده در برای نگاهی دقیقتر به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز پنج شنبه.

در روسیهیک planeload از 150 هواکش وارد شده از ایالات متحده روز پنج شنبه در واشنگتن سفارت خود در مسکو گفت: برای کمک به مبارزه با رمان coronavirus در بیشتر کمک های پزشکی همکاری بین این دو از لحاظ سیاسی جدا ملل.

روسیه را مورد شمارش جهان سوم کمترین افزایش به 441,108 روز پنج شنبه پس از 8,831 عفونت های جدید گزارش شد و 169 بیشتر مردم درگذشت در حالیکه در 24 ساعت. در 5,384 روسیه مرگ و میر پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر جرقه بحث بر سر راه کشور تعداد مرگ و میر.

افسران پلیس با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش این رمان coronavirus نگهبانی در طول یک تظاهرات در نزدیکی سفارت چین در سئول کره جنوبی در روز پنج شنبه. (Ahn Young-joon/آسوشیتد پرس)

فرماندار جاکارتا پایتخت اعلام کرد روز پنج شنبه کاهش برخی از coronavirus محدودیت هر چند او هشدار داد که مبارزه با شیوع این بیماری به مراتب از بیش در جنوب شرقی آسیا بزرگترین شهرستان. فرماندار گفت که روز جمعه برخی از حمل و نقل عمومی می تواند از سرگیری عملیات عادی و خانه عبادت می تواند بازگشایی هر چند با محدودیت. محدودیت در حرکت در محل پس از اواسط ماه آوریل خواهد بود افزایش یافته است.

هند مورد رسیده 216,919 پس از 9,304 مورد جدید گزارش شده بیش از روز قبل وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه. پر بسته بندی شده در شهرهای دهلی نو و بمبئی شاهد افزایش عفونت به عنوان دولت آسانسور یک مستند اعمال شده در مارس.

مالزی مقامات در روز پنج شنبه گزارش داد 277 جدید کروناویروس موارد پس از عفونت تشخیص داده شد در مهاجرت بازداشتگاه. افزایش موارد جدید تحت فشار قرار دادند مالزی تجمعی کل گذشته 8,000 خوانده شده را علامت به 8,247. وزارت بهداشت در گزارش جدید مرگ و میر نگه داشتن کل مرگ و میر در 115.

سازمان دیده بان | اجتماعی نابرابری تاثیر قابل توجهی در دسترسی به مراقبت های بهداشتی:

سیاه آمریکایی ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 می گوید: تورنتو respirologist دکتر سمیر گوپتا در حالی که اشاره کرد که داده های مشابه در دسترس نیست برای کانادا. 6:18

اسپانیا روز پنجشنبه گفت که تمام محدودیت ها در گذرگاه های مرزی با فرانسه و پرتغال برداشته خواهد شد از ماه ژوئن 22. مقامات بسته مرزها به همه اما اسپانیایی ها مرزی کارگران و رانندگان کامیون از اواسط ماه مارس زمانی که این کشور رفت و به lockdown برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی برای استفاده اضطراری 2.4 میلیارد یورو (معادل 2.7 میلیارد دلار آمریکا) به صندوق از پیش را خرید و امیدوار کننده واکسن در برابر رمان coronavirus. اتحادیه اروپا با فشار به شرح زیر حرکت از ایالات متحده برای ایمن سازی واکسن در حال توسعه از جمله تقریبا یک سوم از اولین یک میلیارد دوز برنامه ریزی شده برای AstraZeneca را تجربی COVID-19 شات.

در سوئد, اعتماد به نفس در توانایی دولت و آژانس بهداشت برای رسیدگی به شیوع رمان coronavirus در حال سقوط است در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد میزان مرگ و میر بالا نظر سنجی منتشر شده در پنج شنبه نشان داد. سوئد تصمیم به اتخاذ یک مستند همانطور که در بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی بود که به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط این جمعیت اما انتقاد شده است در حال رشد در هفته های اخیر بیش از پیش نرخ مرگ بالا از COVID-19 در مقایسه با زمانی که به آن نوردیک همسایگان به ویژه در میان افراد مسن است.

سازمان دیده بان | آیا ساخت این ماسک اشتباه ؟

مرکزی چین در شهر ووهان آزمایش قرار گرفته است و تقریبا هر یکی از آن 11 میلیون نفر برای coronavirus در یک توده تلاش که منجر به انزوای 300 نفر, مقامات گفت.

این بیماری همه گیر است که اعتقاد به سرچشمه گرفته در سال گذشته در این شهر صنعتی که رفت و تحت مستند برای 76 روز سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. ووهان هنوز حساب برای بخش عمده ای از چین 83,021 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

این تست تلاش های انجام شده در نیمه دوم اردیبهشت هدفمند هر ساکن نیست و در حال حاضر تست شده و حذف شدند تنها کودکان زیر سن شش.

“این فوق العاده نادر در هر نقطه در جهان” ملی کمیسیون بهداشت متخصص Li Lanjuan به خبرنگاران گفت:. “این نه تنها نشان می دهد اعتماد به نفس و عزم و اراده در مبارزه با این بیماری همه گیر در ووهان اما نیز ارائه شده اشاره به دیگر شهرستانها برای پیشگیری از آنها.”

Coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا اقتصاد استرالیا به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 29 سال. فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg روز چهارشنبه گفت: در حال حاضر ژوئن سه ماهه دوم خواهد شد در یک ردیف که در آن اقتصاد استرالیا منقبض شده است. رکود اقتصادی تعریف شده است به عنوان حداقل دو پی در پی چهارم از انقباض.

آمار منتشر شده در روز شنبه برای راهپیمایی سه ماهه نشان می دهد که 0.3 درصد انقباض پس از سه ماه از ماه دسامبر به دلیل مخرب آتش سوزی و مراحل اولیه coronavirus مستند.

Frydenberg گفت: وزارت خزانه داری توصیه شده بود در ماه ژوئن سه ماهه نتیجه بدتر خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>