آخرین:

جوهر از جنگ یاد شده است به مطمئن شوید که افتاده هرگز را فراموش کرده ام. تمام طول می کشد یک تاج گل کوچک چوبی صلیب کمی نشانه بر دور قبر به نشان می دهد که مردم هنوز هم در مورد مراقبت از خود کاهش یافته است, قهرمان پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ.

در این سال اگر چه این بیماری همه گیر در پا محرومیت همه سفر برای خانواده ها برای بازدید از جنگ جهانی دوم قبرها در فرانسه نرماندی که در آن روز شنبه علائم 76th سالگرد حماسه D-روز نبرد, زمانی که نیروهای متفقین با موفقیت با هجوم به سواحل و تبدیل جنگ علیه نازی ها.

بنابراین نگران خانواده ها تبدیل به بهترین چیز بعدی — انگلیسی زندگی در D-روز خاک مستمری با یک قلب بزرگ و یک سوراخ کوچک در دستور کار خود دارد.

برای سال, استیون Oldrid, 66, حال کمک کردن با D-روز رویدادهای اطراف سواحل که در آن سربازان انگلیسی فرود آمده بود — و اغلب در سمت چپ زندگی خود را پشت سر — می شود آن را ساماندهی پارکینگ های pipers برای نشان دادن و یا گرفتن حامیان مالی برای جانبازان شام.

گذاشتن تاج های گل اهدا هر چند به نظر می رسید چیزی خاص می باشد برای خانواده ها و دوستان نزدیک تنها.

اما در همه گیر بار همه گیر قوانین اعمال می شود. Oldrid بود که اولین تماس در ماه مارس است.

“من در واقع فشرد تا وقتی که من برای اولین بار درخواست,” او گفت:. “من همیشه در طرف دیگر. همیشه در پس زمینه.”

“آنها خواسته ‘استیون شما می توانید وضع ما تاج گل? آنها مرا فرستاده پنج و سپس یکی دیگر گفت: “می تواند به شما در ذخیره کردن یکی برای من پاریس?’ ‘می تواند به شما در ذخیره کردن یکی برای پدرم’?”

سازمان دیده بان | آیا ساخت این ماسک اشتباه ؟

اختلال در D-روز بزرگداشت می آید به عنوان جهانی مرگ و میر از COVID-19 پاس 395,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح بین المللی بیش از 6.7 میلیون نفر آلوده شده با این ویروس.

در کانادا وجود دارد 94,790 تایید و presumptive موارد از coronarvirus در روز شنبه از جمله 34,097 فعال موارد و 52,932 بهبود. با توجه به CBC چوب خط 7,761 کانادایی کشته شده اند از کروناویروس که از صبح روز شنبه. وجود دارد 610 موارد جدید در کانادا در ماه ژوئن 5.

در اینجا آخرین است, همه گیر, اخبار از سراسر جهان است.

در آمریکابیش از یک سوم از آمریکایی ها سوء استفاده پاک کننده و ضد عفونی کننده سعی کنید برای جلوگیری از عفونت با کوروناویروس با توجه به بررسی های صورت گرفته در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عموم پرسید که آیا تزریق این محصولات می تواند درمان COVID-19. شستن مواد غذایی با سفید, با استفاده از تمیز کردن خانه و یا مواد ضد عفونی کننده محصولات آرایشی و عمدا استنشاق و یا خوردن این محصولات نیز برخی از شایع ترین گزارش “خطر بالا” شیوه در مارس 4 نظرسنجی آنلاین از 502 بزرگسالان ایالات متحده مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است.

بیش از 109,000 نفر در آمریکا درگذشت ot COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده ها با نزدیک به 1.9 میلیون نفر در سراسر کشور است.

( CBC)

اروپا می تواند خود را رایگان-سفر منطقه بالا و دوباره در حال اجرا تا پایان این ماه اما مسافران از دوردست اجازه داده نخواهد شد در قبل از ماه جولاییک اتحادیه اروپا کمیسر گفت: جمعه پس از مذاکرات میان بلوک های داخلی وزیران.

جنبش جواهر در اروپا تاج است که کمک می کند تا کسب و کار خود را شکوفا و بسیاری از مقامات اروپایی می ترسید که بسیار آینده از منطقه شنگن تحت تهدید از coronavirus محدودیت های مسافرتی. این اضافه شده به مرز در حال حاضر فشارهای ناشی از ورود در اروپا بیش از یک میلیون مهاجر در سال 2015.

“من شخصا معتقدم که ما را به بازگشت به یک عملکرد کامل از منطقه شنگن و آزادی شهروندان بعد از پایان ماه ژوئن” اتحادیه اروپا در امور کمیسر Lauren جوهانسون روز جمعه گفت پس از ویدئو کنفرانس نشست.


در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا


در اسپانیا سرمایه مادرید ساکنان پوشیدن ماسک صورت صف دو متر از هم جدا می شود در میان اولین بازدید کنندگان در این شهر مشهور گالری در روز شنبه به عنوان پرادو رینا سوفیا و Thyssen-Bornemisza موزه بازگشایی شد و پس از نزدیک به سه ماه از coronavirus مستند.

اسپانیا تا کنون ثبت شده 27,134 مرگ و میر و 240,978 موارد coronavirus. آن را بیشتر کاهش مستند در مادرید و بارسلونا از روز شنبه هنگامی که نوار و مشتریان رستوران را مجاز به نشستن در داخل و نه فقط در فضای باز تراس.

سازمان دیده بان | که مسائل جدید راهنمایی در استفاده از ماسک در مبارزه با COVID-19:

این است که اصرار بیشتر استفاده از ماسک در مناطق ممکن است جامعه انتقال و ارائه مشاوره در مورد بهترین مواد برای استفاده از پارچه ماسک. 2:59

در ترکیهمردم جریان خارج در روز شنبه برای اولین آخر هفته بدون coronavirus مستند در نزدیک به دو ماه بعد از رئیس جمهور طیب اردوغان به طور ناگهانی اوراق اقامت در خانه سفارش دهید.

کافه ها و رستوران ها و دیگر امکانات حال بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان عفونت نرخ کاهش و محدودیت های بین شهری سفر کرده بود برداشته شده است به عنوان عفونت رای کند. اما اردوغان در نظر گرفته شده بود برای حفظ آخر هفته مستند اعمال شده به شهرهای بزرگ از آوریل 11 تا زمانی که یک واکنش.

روسیه گزارش 8,855 موارد جدید از رمان coronavirus در شنبه هل دادن تعداد کل عفونت به 458,689. مقامات گفت: 197 نفر فوت کرده در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی در سراسر کشور مرگ و میر به 5,725.

اندونزی گزارش روز شنبه خود بزرگترین روزانه افزایش coronavirus عفونت با 993 جدید, موارد مصرف آن تعداد به 30,514 یک وزارت بهداشت گفت. این مقام Achmad Yurianto گزارش 31 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 گرفتن تعداد کل مرگ و میر در اندونزی به 1,801.

سازمان دیده بان l مساجد در جاکارتا باز برای 1 بار در 2 ماه:

مکان های عبادت باز هستند و در اندونزی برای اولین بار در نزدیک به 3 ماه با توجه به کروناویروس مستند. 0:37

هند گزارش داد یک رکورد 9,887 جدید کروناویروس موارد در روز شنبه و پیشی گرفت و ایتالیا به عنوان جهان ششم-بزرگترین شیوع دو روز قبل از استراحت یک مستند با بازگشایی مراکز و رستوران ها و مکان های عبادت.

با آن تعداد موارد افزایش به بیش از 236,000 هند در حال حاضر کمتر از عفونت تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه و انگلیس و اسپانیا با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de