Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز شنبه

این latest:

  • پکن Fengtai قفل کردن 11 محلات پس از شیوع بیماری است.
  • هند گزارش یکی دیگر از تک روز بالا برای جدید COVID-19 موارد است.
  • همه گیر آلوده شده است بیش از 7.66 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 420,000.
  • روز تولد ملکه مشخص شده با کوچکتر مراسم با توجه به همه گیر.
  • کانادایی ها هنوز هم می تواند سفر به ایالات متحده در COVID-19 pandemic — نه فقط با ماشین.
  • همه گیر تسریع در آفریقا, کیت های آزمایش مورد نیاز است که می گوید.
  • آریزونا و تگزاس دیدن بیشتر COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در تغییر از ایالات متحده نقاط داغ.
  • ایالات متحده اخراج همچنان به عنوان یکی دیگر از 1.5 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته.
  • دانشگاه هوستون تعلیق تمرینات پس از 6 ورزشکاران تست مثبت است.

پکن و منطقه قرار داده خود را در یک “زمان جنگ” جای پا و پایتخت ممنوع گردشگری و رویدادهای ورزشی روز شنبه پس از یک خوشه از رمان coronavirus عفونت در اطراف محور عمده فروشی بازار موجب ترس از موج جدیدی از COVID-19.

چهل و پنج نفر از 517 تست شده با سواب گلو در Xinfadi بازار این شهر در جنوب غربی Fengtai تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus چو Junwei یک مقام رسمی گفت: یک جلسه.

هیچ کدام به نشان دادن علائم COVID-19 گفت اما افزود که 11 محلات در مجاورت بازار که ادعا می شود بزرگترین کشاورزی فروشی در بازار آسیا شده بود قفل شده با 24 ساعته ماموران در محل قرار داده.

مردم حمل کالا از راه jingshen غذاهای دریایی بازار در پکن در روز شنبه. بازار بسته شد برای ضد عفونی و تحقیقات در روز جمعه پس از آن پیدا شد که به تازگی شناسایی شده coronavirus بیمار در حال بازدید از آن است. (گرگ بیکر/خبرگزاری گتی ایماژ)

منطقه است در یک “جنگ به حالت اضطراری” چو گفت.

بسته شدن بازار و محدودیت های جدید می آیند به عنوان نگرانی های رشد در مورد موج دوم این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 7.66 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 420,000.

عفونت گزارش شده در بیش از 210 کشور و سرزمین پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر 2019.

سازمان دیده بان | چگونه استرالیا را در دراز مدت مراقبت از سیستم اجتناب COVID-19 بحران:

چرا استرالیا را در دراز مدت مراقبت از خانه دیدم تقریبا هیچ COVID-19-مربوط به مرگ و میر. 10:17

در هند بیش از 11,000 جدید کروناویروس عفونت گزارش شده در شنبه یکی دیگر از تک روز بالا برای کشور به عنوان آن گذشت گریم نقطه عطف 300,000 موارد است.

کشور را به وزارت بهداشت گزارش شده 11,458 موارد جدید رانندگی, تلفات به 308,993 چهارم-بالاترین در جهان است. همچنین این گزارش 386, مرگ و میر, افزایش تعداد مرگ و میر به 8,884.

هند caseload شروع به پریدن کرد در حدود 100,000 در یک هفته, همزمان با بازگشایی مراکز خرید خانه ها و رستوران ها. دولت تا به حال اعمال شده در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس است.

سازمان دیده بان | که هل می دهد برای دسترسی برابر به هر COVID-19 واکسن:

سازمان بهداشت جهانی است که اصرار بیشتر کشورها به یک تعهد سیاسی به طوری که هر نوظهور واکسن برای COVID-19 خواهد بود به اشتراک گذاشته شده را به حد متعارف بدهد. 2:43

کره جنوبی گزارش 49 موارد جدیدی از بیماری تنفسی در شنبه بسیاری از آنها در پر جمعیت سئول شهری منطقه است.

این کشور تایید کرده است در مجموع 12,051 موارد و 277 مرگ و میر. سر از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری التماس کرد با ساکنان خانه بمانند بیش از آخر هفته گرفت و گفت که “نگرانی بالا” که افزایش فعالیت عمومی خواهد منجر به یک گردش ویروس.

هنگ کنگ اقیانوس پارک بازگشایی پس از بیش از چهار ماه در میان ویروس ترس.

اقدامات برای محافظت در برابر COVID-19 شامل محدود کردن پارک تفریحی ظرفیت 9,000 مهمانان در روز برای دو هفته اول. پارک درخواست همه مهمانان به پوشیدن یک ماسک و تحت درجه حرارت چک قبل از ورود. دست عفونی نیز توزیع شده است.

یک زن در یک ماسک صورت پیاده گذشته تبلیغات برای یک نام تجاری مد ترویج شده توسط فوتبالیست نیمه در یک فروشگاه در خیابان آکسفورد در لندن در روز جمعه. (جاستین Setterfield/گتی ایماژ)

حیوانات و طبیعت با مضمون جاذبه ترکیبی از پاندا, پنگوئن, سرسره و دیگر سوار شده است و یک دلار هنگ کنگ آیکون از سال 1977.

در انگلیس تنها برای دومین بار در 68 سال دارد و می خواهد Trooping رنگ رژه به مناسبت ملکه تولد رسمی با توجه به کروناویروس مستند قوانین.

قلعه ویندسور شد به میزبان کوچکتر مراسم شنبه با ویلز Guardsmen نظامی و نوازندگان. رژه گذشته لغو شد در سال 1955 به دلیل اعتصاب کارکنان راه آهن.

دریایی پرسنل چپ رشته

دبیر کل سازمان ملل می گوید COVID-19 محدودیت های مسافرتی را ترک کرده اند و صدها هزار نفر از جمعیت 2 میلیون دریانوردان سرگردان در دریا ماه و دعوت از کشورها برای تعیین آنها و دیگر پرسنل دریایی به عنوان کلید کارگران است.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ نیز نامیده می شود در سازمان ملل به اطمینان حاصل شود که خدمه می تواند ترک عروق می شود و جایگزین با خیال راحت با توجه به بیانیه روز شنبه از سازمان ملل متحد سخنگوی استفان نواز.

سازمان دیده بان | Dr. Anthony Fauci در ایالات متحده را از دست داده و به COVID-19 pandemic:

سازمان ملل متحد نیروهای مسلح گفت: حداکثر زمان برای دریانوردان به صرف در دریا تحت کنوانسیون های بین المللی است که نادیده گرفته می شود با برخی از آوازهای سرزمین مادری ام در عروق برای 15 ماه.

در آمریکای مرکزیگسترش این ویروس تجاوز در گواتمالا جمهور Alejandro Giammattei. او می گوید: 58 کارکنان در دفاتر ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت برای این ویروس از 18 هفته گذشته.

روز جمعه گواتمالا گزارش بیش از 8,600 عفونت و 351 مرگ و میر.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

از شب جمعه وجود دارد 97,943 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 58,523 موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,104.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی پرسش و پاسخ در مورد مسائل کلیدی در اطراف COVID-19:

دکتر اسحاق Bogoch می گوید انتاریو بخشی از بازگشایی مثبت حرکت می کند و معتقد است مزایای اجازه می دهد بازدید کنندگان به دراز مدت مراقبت از خانه در حال حاضر به طور قابل توجهی بیشتر از خطرات آن. 7:11

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>