آخرین:

  • P. E. I. در حال حاضر دارای پنج فعال موارد پس از آزاد بودن از COVID-19 پس مارس 28.
  • هند گزارش یکی دیگر از رکورد 24 ساعته پرش در coronavirus موارد است.
  • مکزیک سبقت فرانسه 5-بالاترین مرگ و میر در جهان است.
  • ایالات متحده در تعطیلات آخر هفته می افزاید: به ویروس نگرانی به عنوان مورد شمارش رشد.
  • آفریقای جنوبی سوابق بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز برای 1 بار.
  • 1 اجمالی کانادا درست COVID-19 عفونت نرخ انتظار می رود در اواسط ماه ژوئیه از ایمنی تست.

ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در چهار روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان ترس جشن برای ژوئیه 4 استقلال روز آخر هفته را عمل می کنند مانند موشک سوخت کشور افزایش شیوع.

دانشگاه جانز هاپکینز شمارش 45,300 جدید عفونت کروناویروس در آمریکا در روز شنبه پس از سه روز که در آن روزانه تعداد رسیده به عنوان بالا به عنوان 54,500 موارد جدید. این رقم پایین تر در شنبه لزوما به این معنی نیست وضعیت در ایالات متحده در حال بهبود است به عنوان آن می تواند به دلیل کاهش گزارش در یک روز تعطیل ملی.

در فلوریدا مقامات بهداشتی می گویند دولت رسیده گریم نقطه عطف: بیش از 200 ، 000 نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19.

آمار دولتی منتشر شد یکشنبه نشان می دهد حدود 10 ، 000 افراد جدید تست مثبت است. شنبه اعداد — بیش از 11,400 موارد مشخص شده یک رکورد جدید تک روز بالا. بیش از 3,700 نفر کشته شده اند.

اتومبیل صبر کنید در یک درایو از طریق COVID-19 تست سایت در میامی گاردنز در روز یکشنبه. (Wilfredo لی/آسوشیتد پرس)

حدود 43 درصد از موارد در سه شهرستان: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: در ABC این هفته که تعداد تست مثبت هر دو در خود شهرستان و دولت هستند “بسیار نگران کننده است.”

سوارز که تا به حال این ویروس در ماه مارس گفت: روشن است که رشد “نمایی در این نقطه” و مقامات نزدیک به نظارت بر بستری شدن در بیمارستان. آنها همچنین از نزدیک به تماشای مرگ و میر است که “ما تصور” است که “بسیار سختگیرانه تر” اقدامات گرفته شود.

در ایالت آریزونا در فینیکس شهردار کیت Gallego با اشاره به “بحران” شامل coronavirus تست کمبود در شهرستان با توجه به افزایش موارد در دولت که منجر به آمریکا در جدید کروناویروس موارد سرانه.

Gallego یک دموکرات گفت: برخی از ساکنان بیش از آخر هفته به حال به خط برای هشت ساعت با ماشین COVID-19 آزمون که دولت فدرال آهسته بوده است به کمک.

او گفت: در این هفته در روز یکشنبه که در آریزونا رفت و از “صفر به 60” توسط یکی از اولین متحده برای بازگشایی پس از آن بود که در میان آخرین اجرای stay-at-home سفارشات.

که منجر به یک انفجار از موارد Gallego گفت: با استناد به شلوغ, کاباره ها با شامپاین و مردم ناخواسته گسترش این ویروس در جمع های خانوادگی.

او گسل مخلوط عمومی پیام پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر اخیر به ققنوس. Gallego گفت: در حالی که او در ترغیب مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر تهمت فروختن که با برگزاری مراسم بزرگ و با پوشیدن یک ماسک.

یک فرد با پوشیدن محافظ ماسک صورت دیده می شود در دنور در روز یکشنبه. (David Zalubowski/آسوشیتد پرس)

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر در جهان, با 2.8 میلیون نفر و حدود 130,000 مرده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به افرادی که فوت کرد قبل از آنها تست شده و از دست رفته در موارد خفیف.

برای نشان دادن چقدر تند فعلی عفونت منحنی است که در ایالات متحده آمریکا کشور شد گزارش زیر 20,000 عفونت های جدید در روز اخیرا در ژوئن 15.

با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت برای محدود کردن تجمعات تهمت رفتم جلو با یک سخنرانی در کوه راشمور در داکوتای جنوبی روز جمعه و یک شب از ادای احترام و آتش بازی شنبه در نشنال مال در واشنگتن است.

آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

P. E. I. گزارش دو مورد جدید از COVID-19 روز یکشنبه آوردن مجموع موارد فعال در استان به پنج.

دو مورد جدید در هر دو مردان در 20s خود را. آنها ساکنان P. E. I. و تماس نزدیک از یکی از سه موارد گزارش روز شنبه.

کبک گزارش افزایش 79 مورد و هشت مرگ و میر. دولت می گوید: هفت نفر از کسانی که به تازگی گزارش شده مرگ و میر در محل قبل از ژوئن 27.

یک فرد برگ COVID-19 تست درمانگاه در مونترال در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press )

در انتاریو استان گزارش 138 موارد جدید مارک ششم راست بعد شمارش زیر 200.

همانطور که از 5:30 p. m. ET در یکشنبه کانادا که 105,536 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 69,239 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,729.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

بیش از 11.3 میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است آلوده شده اند از این بیماری همه گیر شروع شد و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. با کمبود تست مواد تعداد واقعی موارد ناشناخته است. بیش از 531,000 نفر کشته شده اند.


در آمریکاو مکزیک پیشی گرفت و فرانسه برای پنجم-بالاترین مرگ و میر در جهان با بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.

برزیل باقی مانده است در پی این حادثه طبیعی در آمریکای جنوبی با بیش از 1.5 میلیون نفر و بیش از 64,000 مرگ و میر.

در بولیوی افزایش مرگ و میر است که قریب به اتفاق شهر کوچابامبا. پلیس سرهنگ ایوان Rojas یک کنفرانس خبری گفت که این شهرستان جمع آوری “حدود 17 بدن در روز است. این سقوط از پرسنل پلیس و تشییع جنازه کارگران” در این شهرستان از برخی از 630,000 مردم است.

کارگران بازرسی بدن یک فرد پیچیده شده در پلاستیک است که می گویند بستگان مرده با COVID-19 علائم در کوچابامبا, بولیوی در روز یکشنبه. (Dico Solis/آسوشیتد پرس)

در آسیا و اقیانوس آرامو هند گزارش یکی دیگر از رکورد 24 ساعته پرش در coronavirus موارد با بیش از 24,000 عفونت های جدید.

سخت-آمار استرالیا, خارجه ویکتوریا ثبت کرده است 74 جدید کروناویروس موارد پس از اعلام رکورد 108 عفونت های جدید در روز شنبه.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: کسانی که نمی پوشیدن ماسک محروم خواهد شد خدمات دولت و محل کار است که قادر به تطابق با سلامت پروتکل بسته شد برای یک هفته.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت دعا در یک مسجد در شهر زنجان در روز یکشنبه. (وحید سالمی/آسوشیتد پرس)

در آفریقایک سوم رئیس دولت در این فضا از یک هفته و نیم است که خود منزوی پس از کسی که او را آزمایش مثبت برای coronavirus.

غنا وزارت اطلاعات گفت: رئیس جمهور نانا Akufo-Addo آزمایش منفی اما تصمیم به منزوی کردن خود “از فراوانی از احتیاط.” سنگال رئیس جمهور Macky Sall در اواخر ماه گذشته جدا شده خود را پس از یک وضعیت مشابه و بوتسوانا دولت گفت: رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi رفته بود به خود انزوا و در عین حال دوباره پس از رسمی آزمایش مثبت است. این چهارمین بار است که او انجام داده است تا پس از ماه مارس است.

در آفریقای جنوبی کشور است که برای اولین بار گزارش بیش از 10000 جدید تایید coronavirus موارد در یک روز. مقامات گفته اند که تخت در بیمارستان های دولتی در حال پر کردن و پرستاران ابراز زنگ.

پرسنل نظامی خود را درجه حرارت گرفته شده به عنوان آنها می رسند در نیروی هوایی ایستگاه در پورت الیزابت آفریقای جنوبی در روز یکشنبه. (مایکل شیهان/خبرگزاری گتی ایماژ)

در اروپامقامات در شمال غربی اسپانیا دستور داده اند یک مستند در گالیسیا — یک شهرستان با جمعیت 71,000 — بیش از شیوع بیماری های جدید, یک روز پس از آنکه مقامات کاتالونیا در شمال شرق قفل شده است و بیش از 200 ، 000 نفر است. هر دو مستندات تنها اجازه می دهد مردم را به ترک این مناطق برای کار و سایر شرایط تخفیف.

اسلوونی می گوید: 15 نفر آلوده شده اند با رمان coronavirus در یک خانه سالمندان برای اولین بار در هفته به عنوان کشور چهره سنبله در موارد.

پس از پنج روز مستقیم از افزایش تعداد روز به روز موارد تایید شده در ایتالیا غوطه ور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de