(بوداپست مجارستان) — در کشورهای شرق اروپا رو به افزایش امواج از coronavirus عفونت منجر به اقدامات محدود کننده مانند استفاده اجباری از ماسک صورت در کرواسی و ممنوعیت سفر و یا قرنطينه به تحمیل شود توسط مجارستان.

مقامات مجارستان روز یکشنبه گفت که آنها را کشورهای در سه دسته قرمز و زرد و سبز خود را بر اساس نرخ جدید کروناویروس عفونت و اعمال محدودیت از جمله ممنوعیت ورود و اجباری قرنطينه بسته به اینکه از کدام کشور مردم از آینده شد.

“ما نشانه های نگران کننده در مورد یک افزایش در تعداد موارد در کشورهای همسایه و اروپا و کل جهان” گفت: Gergely Gulyas نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد.

خارجی از کشورهای در دسته — کسانی که با میزان بالایی از عفونت از جمله آلبانی, اوکراین, بلاروس و عملا همه از آسیا و آفریقا و جنوب و مرکزی امریکا — در حال ممنوع از ورود در حالی که مجارستان شهروندان از ورود از آن محل را مجبور به ماندن در قرنطینه به مدت دو هفته یا تا زمانی که تست منفی دو بار 48 ساعت از هم جدا.

هر دو مجار و ورود خارجی ها از کشور های زرد دسته — که شامل در میان دیگران, بلغارستان, پرتغال, رومانی و سوئد و همچنین بریتانیا و روسیه و صربستان و ژاپن و چین و ایالات متحده — را به قرنطینه به مدت دو هفته اما اجازه خواهد داشت اگر آنها تست منفی برای این ویروس: یک بار برای مجار یا دو تست منفی 48 ساعت از هم جدا در مورد خارجی ها.

Gulyas گفت: قوانین جدید خواهد اثر را روز شنبه و می تواند مورد بررسی حداقل یک بار در هفته.

رومانی اعلام کرد از عفونت در روز شنبه با 698 در حالی که 456 مورد جدید گزارش شده در روز یکشنبه ،

صربستان گزارش 354 عفونت های جدید در روز شنبه اگر چه وجود داشته است افزایش شک و تردید در مورد صحت آمار و ارقام. رسما این کشور به بیش از 18,000 تایید عفونت و 382 مرگ و میر پس از ماه مارس با مقامات بهداشت هشدار داد که صربی بیمارستان ها تقریبا کامل با توجه به آخرین افزایش موارد است.

کرواسی که در ساحل دریای آدریاتیک یک مقصد توریستی عمده ای را با پوشیدن ماسک اجباری در فروشگاه ها از روز شنبه در حالی که کارکنان رستوران اما کاربران نیز مجبور به پوشیدن پوشش صورت.

عفونت نیز در حال افزایش در هند است که در اکثر موارد پس از ایالات متحده و برزیل با یک رکورد افزایش 28,637 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته به مقامات اعلام weeklong مستند آغاز سهشنبه در کلید غرب مرکز فن آوری از بنگلور که در آن دفاتر شرکت های با تکنولوژی بالا مانند, مایکروسافت, اپل و آمازون قرار دارد.

کره جنوبی همچنین گزارش داد یک چشم انداز مثبت در عفونت اطراف سئول پایتخت آن و دیگر شهرهای بزرگ با 44 موارد جدید طی 24 ساعت.

این بیماری همه گیر است و همچنین تاثیر انتخابات در اروپا است.

در لهستان است که برگزاری یک انتخابات انتخابات ریاست جمهوری یکشنبه بين محافظه کار وقت آندره Duda و Rafal Trzaskowski لیبرال طرفدار اتحادیه اروپا شهردار ورشو رای دهندگان باید از ماسک و دستکش و حفظ اجتماعی فاصله و استفاده از ضد عفونی کننده دست. آنها حتی می توانید با استفاده از خود را قلم را به علامت برگه های رای. صندوق های رای در حال ضد عفونی به طور منظم و مراکز رای دهی هستند و تهویه مناسب.

مشابه اقدامات ایمنی شده اند در محل قرار داده برای انتخابات در دو مناطق شمالی در اسپانیا اما مقامات هر دو کشور باسک و گالیسیا را ممنوع و بیش از 400 نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس از ترک خانه های خود برای رای دادن. اسپانیا دادگاه عالی حمایت از تصمیم گیری در یک نماز جمعه در پاسخ به شکایت توسط احزاب مخالف در هر دو منطقه.

در ایالات متحده شده است وجود دارد یک ترقی در coronavirus مرگ رانده مرگ و میر در کشورهای در جنوب و غرب با هفت روز نورد متوسط به صورت روزانه و میر گزارش شده از افزایش 578 دو هفته پیش به 664 در جولای 10 — هنوز به خوبی در زیر ارتفاعات آمار در مارس — با توجه به آسوشیتد پرس و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

یک coronavirus مرگ هنگامی که آن رخ می دهد به طور معمول می آید چند هفته پس از یک فرد است که برای اولین بار آلوده. و کارشناسان پیش بینی متحده که شاهد افزایش در موارد و بستری شدن در بیمارستان را در برخی از نقطه, دیدن مرگ و میر افزایش بیش از حد. در حال حاضر که اتفاق می افتد.

“آن را به طور مداوم چیدن. و آن را برداشت تا در وقت شما انتظار می رود آن را به” گفت: ویلیام Hanage یک دانشگاه هاروارد بیماری های عفونی محقق.

محققان در حال حاضر در انتظار مرگ به افزایش برای حداقل چند هفته اما برخی فکر می کنند این تعداد احتمالا نمی خواهد به عنوان به طور چشمگیری به عنوان آن را در بهار.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de