Coronavirus مستند: بالکن به عنوان محل برگزاری عروسی

همیشه از رومئو و ژولیت, بالکن همراه شده است با عشق در برابر شانس. در حال حاضر انزوای اجتماعی به معنی عاشقان شده اند با استفاده از خود را streetside گالری به عنوان یک محل به کراوات گره در.

یک زن و شوهر در شمال اسپانیا تصمیم به میزبان عروسی خود را در بالکن خود را در شهر Arnedo پس از این کشور سخت مستند اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس آنها مانع از داشتن عروسی رویای خود را ،

خوزه و دبورا رد و بدل پاکستان خود را در بالکن آپارتمان خود را در حالی که ده ها تن از تماشاچیان تشویق می کردند آنها را از بالکن همسایه و در خیابان با برگزاری پرواز آگهی ها با پیام های تبریک ،

حتی شهر شهردار Javier Garcia با حضور عروسی و نمادین officiated ازدواج خود را از خیابان زیر. هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای ثبت لحظه ها.

اسپانیا شده است تحت یک مستند در سراسر کشور پس از 14 مارس در تلاش برای آرام کردن coronavirus انتقال.

میلیون ها نفر به دام افتاده در خانه

محدودیت نگه داشته اند این کشور 47 میلیون نفر در داخل خانه های خود را با اسپانیایی ها تنها مجاز به ترک ضرورت مانند مواد غذایی و بازدید از داروخانه یا درمانگاه بهداشت.

به نظر می رسد بالکن جشن را تبدیل به یک روند با نمونه هایی در کشور از جمله آمریکا و لبنان و اسرائیل است.

در کانون

در ایالات متحده, بالکن مراسم عروسی باید لبه پنجره رساند تا در coronavirus کانون نیویورک و همچنین در جنوب شهر ساحلی میامی.

در نیویورک که رفت به مستند در 20 مارس یک ازدواج رسمی با صدای بلند بخوانید و از طبقه 5 پنجره به پایین در خیابان با تماشاچیان تشویق از پنجره خود را.

Coronavirus کشته شدن بیش از 22 ، 000 نفر در ایالات متحده بیش از هر نقطه در جهان است. در مورد نصف شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک.

در ضمن در میامی بنیامین Katz, 35 و جیمی Webner, 36, تصمیم گرفتند که مراسم عروسی خود را در بالکن خود را در اوایل ماه آوریل پس از آنها مجبور به انصراف از روز بزرگ خود را با توجه به کروناویروس قرنطینه.

به طوری که آنها برنامه ریزی شده زوم آنلاین عروسی با 150 مجازی شرکت کنندگان.

Webner خواهر حتی به گواهی آنلاین به طوری که او می تواند officiate این مراسم است. همسایگان عمل به عنوان شاهدان خود را از بالکن — حدود 4.5 متر (حدود 5 متری) به دور است.

مهمانان خود را با حضور مجازی عروسی از شهرستانها در سراسر ایالات متحده و همچنین یونان و جشن با takeout پیتزا و شامپاین.

در اسرائیل

زوج برگزار شد بداهتا مراسم عروسی در خیابان بالکن در پشت بام ها و حتی در یک سوپر مارکت در 15 مارس یک روز پس از دولت محدود به تجمعات بیش از 10 نفر تایمز اسرائیل گزارش شده است.

در اورشلیم ده ها تن از مهمانان partied, خواند, رقصید و از بالکن مشرف به حیاط به جشن اتحاد دو تازه ازدواج کرده است.

در یکی دیگر از عروسی مردم serenaded یک زن و شوهر از بالکن و سنگ آهنگ Shevet Ahim Veahot توسط Idan Raichel با توجه به اورشلیم پست.

در لبنان

در ضمن در لبنان تصویری از یک کوروناویروس با مضمون عروسی در بالکن به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

در این ویدئو دو مرد در کامل ضد عفونی مناسب برداشته می شوند توسط یک جرثقیل بر روی یک بالکن به خوش آمد می گوید ،

انسان و سپس صعود بیش از بالکن خود را حذف ماسک گاز و پایین بر روی یک زانو. تماشاچیان تحسین از دور به او پیشنهاد شده است. این ویدئو ویروسی رفت جرقه شادی در عین حال یکی دیگر کشور تحت مستند.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>