رئیس جمهور ایالات متحده را رد کرده است اتهامات او رد مشاوره در ماه فوریه در مورد چگونه به کنترل شیوع. پزشکی خود را مشاور اما به نظر می رسد در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از برنامه. دنبال DW برای آخرین به روز رسانی.

  • تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان نزدیک به دو میلیون تقریبا 115,000 و میر گزارش شده
  • ما در سخت ترین آمار کشور با بیش از نیم میلیون نفر اما مستند اقدامات می تواند کاسته مه

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:09 پرو بازداشت یک شهروند چینی به صورت غیر قانونی انجام coronavirus تست با کیت های به سرقت رفته از این کشور آمریکای جنوبی را به وزارت بهداشت. Tianxing ژانگ دستگیر شد در لیما پرو پایتخت به عنوان او در مورد به انجام آزمون با دو زن در درب خانه خود پلیس را تایید کرد. زنان پرداخت کرده ژانگ برای انجام سریع خانه تست.

36 ساله “شد اقدام به انجام سریع آزمایشات COVID-19 که او به سرقت رفته” از لیما سور اقتدار بهداشت که در آن او کار می کرد به گفته پلیس در بیانیه ای. ژانگ با پوشیدن یک ماسک و یک نور آبی پزشکی صحن زمانی که او دستگیر شد توسط دولت و پلیس امنیتی.

00:49 یک روکش از حوادث روز گذشته:

پاپ فرانسیس ارائه همدردی برای کسانی که نمی توانند برای خداحافظی به عزیزان خود را در حالی که تماس در اتحادیه اروپا سازمان ملل برای نشان دادن همبستگی. او نظرات خود را در طول عید پاک توده بود که livestreamed به میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان را رد کرد, استعفای وزیر کشور سلیمان Soylu. پیشتر در روز یکشنبه Soylu گفت: او استعفا بیش از bungled دو روز مقررات منع رفت و آمد در شهرهای مهم ترکیه.

در ما, Anthony Fauci این متخصص بیماری همه گیر شده است که مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بخش هایی از این کشور می تواند شروع به کاهش محدودیت در انعکاس احساسات ابراز قبلا توسط استفان هان کمیسر غذا و دارو.

ایتالیا گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر از تاریخ 19 مارس با یک تلفن از 431. شکل علائم افت قابل ملاحظه ای از روز قبل هنگامی که آن را گزارش 619 مرگ و میر. همچنین این گزارش کاهش موارد و تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه.

در آلمانفرانکفورت پلیس مورد حمله قرار گرفتند توسط اراذل و اوباش در حدود 20 نفر با سنگ و میله های آهن در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گرفته است. در ضمن آلمان تنظیم شده است منجر به “کروناویروس ریاست جمهوری” زمانی که کشور راس چرخش اتحادیه اروپا شورای ریاست جمهوری در ماه جولای.

انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در سمت چپ بیمارستان ستایش از کشور خدمات بهداشت ملی (NHS). دولت هر چند هشدار داده که بریتانیا به خطرات داشتن بالاترین مرگ و میر از COVID-19 در اروپا به عنوان تعداد کل مرگ و میر ناشی از این بیماری در انگلستان بيمارستان پیشی گرفته 10,000.

00:26 جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است ادعا می کند به عنوان “خبر جعلی” است که او را نادیده گرفته هشدار از وقوع برابر کارشناس مشاوره اجتماعی فاصله.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای رد این اتهامات گفت: “اگر این خبر جعلی حزب مخالف هل دادن با همه آنها ممکن است این واقعیت است که رئیس جمهور تهمت ‘نادیده گرفته اوایل هشدار در مورد خطر,’ پس چرا رسانه ای و حزب دموکرات شدیدا انتقاد من وقتی که من نهاد سفر بان کی مون در چین ؟ آنها گفتند: ‘در اوایل و نه لازم است.’ فاسد رسانه ای!”

رئيس جمهور در نظرات آمده در پی نیویورک تایمز گزارش حاکی از این است که ما بهداشت عمومی, مشاور,,,, Dr Anthony Fauci و دیگر مقامات ارشد توصیه شده بود تهمت به پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات در ماه فوریه است. در آن زمان این پیشنهاد رد شد توسط رئیس جمهور تنها برای او به عقب برگردند و یک ماه بعد.

خواسته در سی ان ان چرا دولت نمی توجه به مشاوره Fauci گفت: “شما می دانید که … که من چند بار گفته اند ما به آن نگاه کنید از خالص بهداشت نبوده است. ما را توصیه. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی. آن است که آنچه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

00:05 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن همه از روز یکشنبه تحولات در اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi/aw (AFP AP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de