Coronavirus آخرین: پاپ سوگواری مرده در پیام عید پاک

پاپ فرانسیس ارائه کرده است همدردی برای کسانی که نمی توانند برای خداحافظی به عزیزان خود. در ضمن در اروپا سالمندان هشدار داده شده است که جداسازی اقدامات ممکن است اعمال شوند تا 2021. دنبال DW برای آخرین به روز رسانی.

  • جهان ثبت کرده است بیش از 1.8 میلیون نفر با بیش از 110,000 مرگ و میر
  • ایتالیا, گزارش, پایین ترین آن روزانه مرگ و میر پس از مارس 19
  • افراد مسن ممکن است مجبور به ماندن جدا شده تا 2021 — اتحادیه اروپا
  • آلمان قصد دارد ‘کرونا-ریاست جمهوری’ در طول شش ماه دوار رهبری اتحادیه اروپا از ماه ژوئیه
  • پاپ فرانسیس livestreams جمعی از سنت پیتر خواستار همبستگی

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

23:59 ما در حال حاضر با بسته شدن این مقاله است. برای آخرین به روز رسانی چک روز دوشنبه به روز رسانی های زنده مقاله در اینجا.

23:35 کانادا است که در میان تعدادی از کشورها درخواست برای ایران به تاخیر در دریافت داده ها بر روی جعبه سیاه به دست آمده از یک سیم اوکراین پرواز بین المللی. این کشورها می خواهند به تعویق افتادن با توجه به محدودیت های مسافرتی در محل با توجه به همه گیر. ایران موافقت کرد در ماه گذشته به دست بیش از جعبه سیاه پرواز 752 به اوکراین و یا فرانسه برای تجزیه و تحلیل حرکت استقبال در آن زمان توسط هر دو کشور.

جعبه های سیاه و سفید می رود به فاش کردن آخرین لحظات قبل از خطوط هوایی بین المللی اوکراین jetliner بود اصابت یک موشک سقوط کرد و فقط بعد از تهران در فرودگاه. ایمنی حمل و نقل کانادا (TSB) تاکید کرد که نگران ملت هستند “اضطراب برای دانلود و تحلیل ضبط برای ادامه” TSB جمهور کتی فاکس گفت که همه آنها “ارائه شده سازگار واکنش نشان می دهد که سفر غیر ممکن بود در این زمان و به احتمال زیاد برای برخی از زمان آمده است.” 176 نفر در تصادف در ژانویه 8 که 57 شد و شهروندان کانادا.

22:45 Andrea Bocelli شده آواز در خالی Duomo میلان که میلیون ها نفر گوش آنلاین به شاهد به مناسبت تحت عنوان ” موسیقی برای امید.’ ایتالیایی خواننده اپرا گفت: “من گرامی احساسات این سابقه و تجربه عمیق از این مقدس و عید پاک است که این اورژانس ساخته شده است اما در همان زمان و حتی بیشتر مثمر ثمر است که بماند میان من عزیزترین خاطرات تمام دوران است.”

این Andrea Bocelli بنیاد تا کنون دریافت بیش از €200,000 ($220,000) در کمک های مالی برای کمک به بیمارستان دست آوردن تجهیزات پزشکی برای حفاظت از کارکنان در طول بیماری همه گیر.

21:59 سابق اسرائیل خاخام مرده است از COVID-19 نخست وزیر بنیامین نتانیاهو اعلام کرد, در بیانیه ای.

Eliyahu Bakshi-Doron, 79 که در خدمت از سال 1993 تا 2003 به عنوان کشور برتر روحانی برای Sephardim یا یهودیان خاورمیانه و شمال آفریقایی تبار درگذشت اورشلیم بیمارستان با توجه به رسانه های اسرائیل.

“غم خاخام Bakshi-Doron قرارداد coronavirus و پزشکان تلاش برای نجات او موفق نیست” نتانیاهو در بیانیه ای گفت.

یکشنبه, اسرائیل گزارش داده بود 11,145 عفونت و 103 مرگ و میر.

21:31 رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان با رد استعفای وزیر کشور سلیمان Soylu. پیشتر در روز یکشنبه Soylu گفت در توییتر بود که او استعفا بیش از عجله مرتب اجرای دو روز مقررات منع رفت و آمد در شهرهای مهم ترکیه. اما به نظر می رسد که تصمیم به لغو زیر اردوغان اعلام.

این مستندات نشان داد فقط با دو ساعت متوجه در شب جمعه. به عنوان یک نتیجه هزاران نفر از شهروندان با عجله به فروشگاه برای انبار کردن کالاهای بسیاری از آن نمی شد با پوشیدن اجباری ماسک صورت. تصاویر بزرگ از نزدیک-مفتول در کویل جمعیت باعث سنگین انتقاد از دولت ترتیبات. Soylu که منصوب شد وزیر کشور در اوت سال 2016 گفت: “تعداد بی شماری از تجارب نباید منجر به چنین صحنه.”

21:01 چین وعده داده است برای بهبود درمان آفریقایی در شهر گوانگژو در پی اتهام تبعیض مرتبط با این بیماری همه گیر. آفریقایی در جنوب چین بزرگترین شهر می گویند که آنها را تبدیل به هدف سوء ظن و در معرض اخراج ناعادلانه دلخواه قرنطينه و توده تست به خصوص از کشور شروع با تمرکز بر وارد عفونت.

اتحادیه آفریقا ابراز “نگرانی شدید,” خواستار دولت چین اقدام فوری. ایالات متحده نیز محکوم آنچه گفته شد نمونه ای از “بیگانه ستیزی نسبت آفریقایی توسط مقامات چینی.”

اخیر برک آوت از عفونت های مرتبط با نیجریه جامعه در گوانگجو موجب اتهام تبعیض توسط مردم محلی و ویروس-پیشگیری از مقامات.

20:41 Anthony Fauci این متخصص بیماری همه گیر شده است که مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بخش هایی از ما می تواند شروع به کاهش محدودیت در انعکاس احساسات ابراز قبلا توسط استفان هان کمیسر غذا و دارو.

“من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند شروع حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده” Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه با سی ان ان. “ما امیدواریم تا پایان ماه ما می توانید به اطراف نگاه کن و بگو خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن ؟ اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن کردن.”

Fauci گفت که در نقاط مختلف کشور آماده خواهد بود در زمان های مختلف به جای همه در یک بار در حال بازگشت به حالت عادی مانند سوئیچینگ در یک “سوئیچ نور.”

19:42 در اینجا خلاصه ای از آخرین در اروپا:

ایتالیا: پلیس افزایش گشت های بیش از آخر هفته عید پاک منجر به 12,500 مردم بودن تحریم با 150 اتهام کیفری برای نقض مستند اقدامات است. پاپ فرانسیس شکست با قرن ها سنت زمانی که او livestreamed خود را در عید پاک یکشنبه جمعی از خالی کلیسای سنت پیتر.

این کشور همچنین گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر از تاریخ 19 مارس با یک تلفن از 431. شکل علائم افت قابل ملاحظه ای از روز قبل از زمانی که ایتالیا گزارش 619 مرگ و میر. همچنین این گزارش کاهش موارد و تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه.

ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر است و بیش از 152,000 تایید موارد با مجموع مرگ و میر 19,899 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Italien Mailand | Coronavirus | Ostersonntag, Mailänder Dom (Reuters/F. Lo Scalzo)

هیچ کس دیده می شود در میلان کلیسای جامع, میدان جلوتر از کنسرت وجود دارد توسط Andrea Bocelli

فرانسه: مقامات امنیتی فرانسه گزارش داد کاهش روزانه مرگ و میر در روز یکشنبه با 561 مرگ و میر. که در مقایسه با 635 جدید مرگ و میر ثبت شده در روز شنبه و 987 روز جمعه. تا کنون این کشور به بیش از 130,000 مورد تأیید و 14,412 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مقامات شروع به جدا 1,900 ملوانان بودند که در یک کشتی نیروی دریایی با 50 تایید COVID-19 موارد است.

اسپانیا: نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد که اسپانیا هنوز هم “دور پیروزی” در شیوع کروناویروس پس از مرگ روزانه تلفات افزایش یافت یک بار دیگر.

روز یکشنبه مقامات گزارش 619 جدید مرگ و میر افزایش قابل توجهی از 510 به گزارش روز شنبه – در این کشور کمترین روزانه مرگ و میر در هفته. اسپانیا با دوم بیشترین تعداد از موارد در جهان است بیش از 166,000 موارد و مرگ و میر 16,972.

پرتغال: پرتغال یک کشیش کاتولیک با استفاده از یک microcar به ارائه خدمات در خیابان های خارج لیسبون با استفاده از sunroof به عنوان یک منبر.

آلمان: پلیس در فرانکفورت مورد حمله قرار گرفتند توسط اراذل و اوباش در حدود 20 نفر با سنگ و میله های آهن در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گرفته است. آلمان تنظیم شده است منجر به “کروناویروس ریاست جمهوری” هنگامی که آلمان طول می کشد راس چرخش ریاست اتحادیه اروپا در ماه جولای.

بریتانیا: بریتانیا مرگ و میر در صدر 10,000 روز یکشنبه با مجموع 10,629 و میر گزارش شده و 85,173 موارد است. بریتانیا بیمار نخست وزیر بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد, در لندن جایی که او در حال درمان تحت مراقبت های ویژه برای ادامه بهبودی خود را در Chequers نخست وزیر کشور ،

در بلغارستانتعداد کمی از مسیحیان ارتدوکس عید پاک با حضور خدمات در یک کلیسای جامع در صوفیه در روز یکشنبه به عنوان کشور بالکان اجازه مکان عبادت را باز باقی می ماند.

بلغارستان مدارس بسته و ممنوع غیر ضروری کسب و کار, اما اجازه داده کلیساها باقی می ماند باز بر خلاف همسایگان آن در یونان و رومانی.

بلغاری کلیسای ارتدوکس موافقت کرده است نه به دست پر برکت شاخه و قول داده است برای ضد عفونی کردن مکان عبادت به طور منظم. بلغارستان تصمیم به کلیساها اجازه می دهد برای باز باقی می ماند تحت موشکافی شدید, اما, به عنوان بسیاری از ترس است که مراکز دینی را تبدیل به هاب برای ویروس.

19:16 در ترکیهوزیر کشور سلیمان Soylu در توییتر اعلام کرد که او استعفا بیش از اجرای ضعیف یک دو روز مقررات منع رفت و آمد در شهرهای مهم ترکیه.

ترکیه اعلام کرد یک آخر هفته lockdown برای مقابله با شیوع کروناویروس در اواخر روز جمعه. اما در این زمان کوتاه قبل از آن رفت به اثر بسیاری از مردم با عجله به خرید غذا و نوشیدنی در این کشور مرکز تجاری استانبول یک شهر از 16 میلیون نفر دیگر نیز به شهرستانها.

“اگر چه در یک دوره محدود از زمان حوادث رخ داده است که پیش از اجرای مقررات منع رفت و آمد بود و نه در خور با مدیریت کامل از شیوع فرایند” Soylu گفت: در این بیانیه است.

18:30 وزیر رئیس جمهور آلمان در پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن در کشورگفت: بازگشت به زندگی عادی بود و تنها اگر a step-by-step طرح تاسیس شد.

“ما نیاز به یک نقشه راه است که نشان می دهد ما راه را به مسئول نرمال” گفت: وزیر رئیس جمهور آرمین Laschet.

“راه برگشت به حالت عادی می تواند یک پرش بزرگ, بلکه احتیاط گام” گفت: Laschet در یک سخنرانی تلویزیونی عید پاک آدرس. “بیشتر از همه ما صبر و نظم و روح جامعه آسان تر از آن خواهد بود برای بازگشت به زندگی است.”

Laschet نیز به نام این ویروس را جدی ترین آزمون برای دولت از زمان تاسیس آن در سال 1946 و اضافه کرد که آن را به خصوص برای خانواده هایی که تا به حال به حفظ فاصله که در آن حتی یک آغوش ممکن بود.

“این همه دشوار است. ما را تضعیف ویروس هم با قدرت هر فردی” او گفت:.

17:45 در فرانسهمقامات بهداشتی گزارش یکی دیگر از 561 مرگ و میر در روز یکشنبه قرار دادن این کشور روزانه تلفات به 14,400. آخرین افزایش روزانه به شرح زیر 635 جدید مرگ و میر ثبت شده در روز شنبه و 987 ثبت شده در روز جمعه.

تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه نیز در ادامه به رها کردن ضربه 6,845 در بعد از ظهر یکشنبه.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد و با توجه به آدرس کشور و بحث در مورد مستند اقدامات بعد از آن در شب است.

17:25 در پرتغالیک کشیش کاتولیک با استفاده از یک microcar به ارائه خدمات ایستر در خیابان های خارج لیسبون در روز یکشنبه.

پدر Nuno وستوود استفاده sunroof از وسیله نقلیه خود را به عنوان یک منبر با صدای نماز بزرگ از طریق بلندگوهای نصب شده در بالای یکی دیگر از ماشین. ساکنان استقبال روحانی از پنجره خود را. با کروناویروس مستند در نیروی بیش از بسیاری از مسیحی جهان نمازگزاران در حال گذراندن آخر هفته عید پاک در خانه.

“ایده این است که به خصوص در عید پاک, در این بیماری همه گیر در زمانی که مردم از دست داده اند و امیدوارم که کمی و ترس آنها را به یک پیام از شادی و آنها را به می دانم که آنها تنها نیستند” کشیش گفت: خبرگزاری رویترز. “خدا با ما است و این پیامی است که ما می خواهیم برای انتقال اگر تنها از یک ماشین!”

Priest Nuno Westwood holds a tour for the neighborhoods of Oeiras to bless for Easter Sunday, (Reuters/R. Marchante)

پرتغالی کشیش Nuno وست وود گفت: او می خواست به مطمئن شوید که مردم به تنهایی را احساس نمی

16:45 ایتالیا گزارش کرده پایین ترین آن روزانه مرگ و میر پس از مارس 19 با 431 مرگ و میر. شمارش همچنین علائم افت قابل ملاحظه ای از 619 مرگ و میر ثبت شده در روز قبل از. میزان عفونت را نیز کاهش نسبت به روز شنبه با 4,092 موارد جدید به روز شنبه 4,694.

تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه نیز کاهش یافته است و در روز یکشنبه به 3,342 بيماران بستری نسبت به 3,381 در روز شنبه.

“فشار در بیمارستان های ما همچنان به سهولت” حفاظت مدنی رئیس خدمات آنجلو Borrelli به خبرنگاران گفت:.

با وجود متعدد نشانه های مثبت در روزهای اخیر در ایتالیا باقی مانده است یکی از سخت ترین ضربه کشورها در جهانی همه گیر. آن را دیده است 146,363 مجموع موارد دوم تنها به ما و آن جهان با مجموع coronavirus مرگ و میر با 19,899 زندگی از دست داده است.

16:33 فرانسه تنظیم شده است برای منزوی کردن 1,900 ملوانان پس از 50 پرسنل نیروی دریایی آزمایش مثبت برای COVID-19 سرنشین گل سرسبد کشتی نیروی دریایی Charles-de-Gaulle.

مقامات گفت: در یک عملیات بود جریان از طریق زمین و دریا به تخلیه هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر و جلوگیری از خطر بیشتر عفونت در روز یکشنبه. تمام پرسنل خواهد شد تست شده و قرار داده شده در انزوا به مدت دو هفته در حالی که کشتی را به معرض ضد عفونی از شنبه.

کشتی لنگر انداخت در جنوب بندر تولون پس از برش های کوتاه ماموریت خود را در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس 10 روز به دلیل شیوع.

16:20 اسپانیا است که هنوز هم “دور پیروزی” در برابر شیوع کروناویروس نخست وزیر پدرو سانچز گفت: پس از این کشور روزانه مرگ و میر افزایش یافت یک بار دیگر.

“ما همه مشتاق به بازگشت در خیابان… اما تمایل بیشتری برای پیروزی در جنگ و جلوگیری از عود او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ،

پیشتر در روز یکشنبه مقامات گزارش 619 جدید مرگ و میر. این نشانه یک افزایش قابل توجهی در مقایسه با 510 در روز شنبه بود که کمترین روزانه مرگ و میر در هفته. در همان زمان تعدادی از عفونت در ادامه به رها کردن.

اسپانیا تا کنون دیده می شود تایید 166,019 عفونت های دوم تنها به ما شمارش 530,830 موارد است. آن را نیز ثبت 16,972 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط ما بر اساس جانز هاپکینز موسسه.

16:15 نیویورک فرماندار اندرو کومو گزارش 758 جدید مرگ و میر در سنگین-ضربه امور خارجه آمریکا کمی کوچکتر روزانه افزایش بیش از 783 نفر بودند کشته دیروز.

16:00 دولت در ایتالیا می گوید: افزایش گشت های پلیس بیش از آخر هفته عید پاک منجر به بیش از 12,500 مردم بودن تحریم. از کسانی که از 150 چهره اتهامات جنایی به اتهام نقض مستند اقدامات است.

این کشور در وزارت کشور منتشر شد داده ها از روز شنبه در ترافیک پست های بازرسی و گشت. آن گفت: بیش از 280,000 مردم متوقف شد و خواست تا توضیح دهد که چرا آنها در خانه است.

تعداد اندکی بالاتر از قبلی روز. ایتالیا مستند اقدامات اجازه می دهد مردم را به حرکت در اطراف برای کار به دلایل بهداشتی یا به بهانه ضرورت مانند خرید مواد غذایی.

تمام کسانی که در خارج هستند و نیاز به حمل یک گواهی توضیح داد که چرا آنها در خانه نیستند. جریمه می تواند تا 3000 یورو و اتهامات جنایی می امدن برای هر کسی که اعلام نادرست.

مقامات افزوده گشت های طولانی آخر هفته عید پاک در زمانی که بسیاری از ایتالیایی ها به طور معمول به خانه در تابستان و یا برای ناهار با دوستان و خانواده.

15:10 به انگلستان coronavirus مرگ و میر را در صدر 10,000, مقامات گفت. با یکی دیگر از 737 نفر در حال مرگ آن را در حال حاضر می ایستد در 10,612 در سراسر انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است. آخرین روزانه پرش قابل ملاحظه ای پایین تر از 917 مرگ و میر در روز قبل و 980 روز جمعه گزارش داد.

یکی از افرادی که از دست داده و زندگی خود را روز یکشنبه بود که عملکرد تیم بروک تیلور قبلا بخشی از کمدی سه نفر روی موضوعات. او 79.

15:00 در امارات متحده عربی معرفی کرده است آنلاین خدمات عروسی برای زوج هایی که مایل به ازدواج با وجود این کشور در تماس با محدودیت ابوظبی-بر اساس گزارش روزنامه ملی گزارش روز یکشنبه.

وزارت دادگستری راه اندازی یک وب سایت برای درگیر زوج به ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز برای ثبت مراسم عروسی خود را و به آنها اجازه می دهد برای انتخاب یک روحانی از یک لیست تایید شده از ازدواج ثبت. این زوج سپس تنظیم تاریخ به صورت مجازی عروسی مراسم از طریق ویدئو کنفرانس در آن زن و شوهر باید خود را امضای دیجیتال قبل از ازدواج صادر شده است.

قرارداد هستند و سپس دیجیتالی مورد بررسی و ارسال به زن و شوهر های تلفن همراه. امارات متحده عربی بیش از 3,700 موارد گزارش شده و 20 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

14:35 ایالات متحده مقامات بهداشت امیدوار است که اقامت در خانه محدودیت می تواند آرام مارس 1, آمریکا, مواد غذایی, مواد مخدر و اداره کمیسر Stephen هان گفت: در روز یکشنبه. با این حال او هشدار داد که هنوز خیلی زود است که می گویند در صورتی که تاریخ مورد نظر خواهد بود ملاقات کرد.

“ما دیدن نور در انتهای تونل” او گفت: در مصاحبه ای با ABC “این هفته است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلب گسترده انتقاد در ماه مارس زمانی که او پیشنهاد کرد که یکشنبه عید پاک خواهد بود که تاریخ مورد نظر به “بازگشایی” اقتصاد کشور و آرامش مستند محدودیت.

ایالات متحده ثبت کرده است بیشتر موارد و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر با بیش از 530,000 تایید عفونت و مرگ و میر 20,608 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

13:35 در انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شد از بیمارستان لندن جایی که او برای درمان coronavirus در بخش مراقبت های ویژه در حالی که بریتانیا COVID-19 کشته و بیش از 10 ، 000.

جانسون گفت که او در سمت چپ سنت توماس ” بیمارستان است و راه را برای ادامه بهبودی خود را در Chequers نخست وزیر کشور ،

Johnson, 55 بود به بیمارستان منتقل شده در مارس 5, پس از درد و رنج مداوم علائم ویروس. او سپس با انتقال به بخش مراقبت های ويژه در تاریخ 6 آوریل و در آنجا باقی ماند تا زمانی که پنج شنبه گذشته.

“به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار. او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس “برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است” یک بیانیه رسمی گفت.

آمار و ارقام از خدمات بهداشت ملی در روز یکشنبه قرار داده و به همراه تعدادی از مرده در سراسر چهار کشور بریتانیا در 10,647.

13:15 عنوان گزارش قبل از آن ایتالیا را انتقال مهاجران از فیلم های خصوصی, نجات کشتی آلن Kurdi به یک کشتی دیگر که در آن آنها خواهد بود نگهداری در قرنطینه, ایتالیایی, مقامات گفت.

شما هم اکنون می توانید به عنوان خوانده شده داستان در اینجا.

12:40 به آفریقای جنوبی به پلیس گفته بازداشت چهار نفر از آن خود افسران به سهم خود در مصرف الکل غیر قانونی تجارت است. این مستند در آفریقای جنوبی شامل ممنوعیت فروش الکل و سیگار.

آفریقای جنوبی مقامات همچنین اعلام کرده اند سرکوب غارتگران و انجام حداقل 16 حملات در شهر کیپ تاون از فروشگاه ها مشروب به شکستن تجمعات غیرقانونی.

آفریقای جنوبی 2,028 تایید موارد coronavirus بالاترین در آفریقا و 25 نفر کشته شده اند.

برای اولین بار در 25 سال در کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که به عنوان رکود اقتصادی بانک جهانی گفته است.

در حالی که کشور در آفریقا شده اند به شدت ضربه توسط coronavirus این اثر حذفی از تلاش اقتصاد چین و اتحادیه اروپا و آمریکا هستند تاثیر منفی کشورهای آفریقایی’ اقتصاد.

رکود در تجارت مواد خام و گردشگری است و همچنین مجموعه ای منجر به رشد منفی تا 5.1% بانک جهانی برآورد شده است. در سال 2019 کشورهای آفریقایی شاهد رشد حدود 2.4%.

11:38 مقامات اسرائیل را بسته کردن تعدادی از یهودیان ارتدوکس افراطی محله در اورشلیم که در آن یک 1,000 ساکنان یافت شده است با آلوده coronavirus. این حرکت در می آید و پس از مقامات در بر داشت نقض coronavirus محدودیت در سراسر ultra-Orthodox محله مانند گروه تجمعات.

یکشنبه, دولت همچنین دستور تمام اسرائیلی ها خود را برای پوشش دهان و بینی در عمومی به عنوان بخشی از یک اقدام جدید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. کودکان زیر شش و کسانی که قادر به پوشیدن ماسک برای دلایل بهداشتی معاف هستند.

11:30 برلین پلیس می گویند اکثریت مردم شده است پیوستن به کروناویروس اجتماعی-دورى قوانین بیش از آخر هفته عید پاک. برخی از 500 افسر پلیس مستقر شده اند در سراسر پایتخت آلمان به دلیل نگرانی در آخر هفته پیش بینی آب و هوای گرم ممکن است منجر مردم را به بی اعتنایی دولت مشاوره. برخی از پلیس سفر سوار بر اسب به جنگل های اطراف را بررسی کنید برای متخلفان.

به عنوان بخشی از محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از ویروس آلمانی ها در حال ممنوع از جمع آوری در گروه های بیش از دو مگر اینکه آنها اعضای همان خانواده است.

11:14 مهاجران سرنشین آلمانی نجات کشتی آلن Kurdi در حال انتقال به یکی دیگر از کشتی و قرنطینه در جنوب ایتالیا به اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست که coronavirus. ایتالیایی وزارت حمل و نقل در بیانیه ای گفت که این کنترل می توانید محل بر روی زمین با توجه به همه گیر. به جای ایتالیایی صلیب سرخ و مقامات بهداشتی روی صفحه نمایش خواهد شد 150 مهاجران در دومین کشتی.

ایتالیا خواسته بود آلمان را در مهاجران اما این وزارت گفت که دریا-چشم سخنگوی گروه Gorden Isler رد کرد و گفت که “کشتی های بزرگ از گارد ساحلی ایتالیا خیلی بهتر مناسب” برای این کار است.

10:30 فرانسیس شکسته است با قرن ها از سنت به livestream خود را در عید پاک یکشنبه توده اجازه می دهد تا جهان را 1.3 میلیارد کاتولیک به جشن خود را جنش تعطیلات تحت coronavirus مستند.

در خالی کلیسای سنت پیتر فرانسیس به “Urbi et Orbi” (به شهر و به جهان) پیام و برکت اتحادیهی اروپا “همبستگی” در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“امروز افکار من به نوبه خود در وهله اول برای بسیاری از کسانی که شده اند به طور مستقیم تحت تاثیر coronavirus: بیمار کسانی که فوت کرده اند و اعضای خانواده که سوگواری از دست دادن عزیزان خود به آنها در برخی موارد آنها حتی قادر به پیشنهاد وداع نهایی,” او گفت:.

پاپ همچنین خواستار “فوری” بس در جهانی درگیری و درخواست برای بخشش بدهی به کشورهای در حال توسعه.

به طور معمول در میدان سنت پیتر خواهد بود بسته بندی شده با نمازگزاران در عید پاک یکشنبه اما جمعیت و اسراف ترتیبات گل گم شده است. به جای واتیکان است که به روی عموم بسته شده برای بیش از یک ماه است که در حال حاضر مهر و موم شده توسط پلیس مسلح با پوشیدن facemasks و دستکش های لاستیکی.

Pope Francis kisses the altar at the start of Easter Sunday Mass (Getty Images/A. Solaro)

10:24 coronavirus مرگ و میر در اروپا رسیده است 75,011 با توجه به آخرین شمارش انجام شده توسط آژانس خبری AFP. برخی از 80 ٪ از تمام coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلستان است. اروپا در مجموع از 909,673 افراد آلوده AFP گزارش شده ساخت آن قاره سخت ترین ضربه این بیماری است.

ایتالیا و اسپانیا هستند که بیشتر تحت تاثیر کشورهای اروپایی با 19,468 و 16,972 مرگ و میر بود. فرانسه تلفات از 13,832 مرگ و میر و انگلستان 9,875.

10:10 ایران می گوید آن مرگ و میر از COVID-19 افزایش یافته است 117 در روز گذشته به 4,474. جمهوری اسلامی ایران به ثبت 71,686 موارد جدید کروناویروس شده است و این کشور در سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر در خاورمیانه است.

09:46 اسپانیا را یک شبه مرگ و میر افزایش یافته است به 619 از نزدیک به سه هفته گذشته 510 در روز شنبه. تقریبا 17,000 مردم در حال حاضر از درگذشت COVID-19 عوارض مربوط به وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. اسپانیا یکی از بدترین آمار کشور و کل موارد را در حال حاضر افزایش یافته است 4,167 به 166,019.

ادامه مطلب: اسپانیا در مورد پایه درآمد برای فقیرترین میان coronavirus خرید اینترنتی

09:36 مالزی ثبت شده 153 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد افراد آلوده به 4,683 بالاترین در جنوب شرقی آسیا. سه مرگ و میر مطرح کشور مرگ و میر به 76. وزارت بهداشت و درمان گفت: 45 درصد از تمام موارد تایید شده را بازیافت. اندونزی ثبت کرده است بزرگترین روزانه پرش تا کنون با 399 موارد جدید. در حال حاضر وجود دارد 4,241 عفونت. بزرگترین اکثریت مسلمان کشور دیده می شود 374 مرگ با 46 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

تایلند گزارش شده سه مرگ و میر بیشتر و همچنین 33 جدید عفونت آوردن تعداد کل موارد به 2,551 و مرگ و میر به 38. فیلیپین ثبت شده که بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز با 50 جدید مرگ و میر. مرگ و میر در حال حاضر در 297. وزارت بهداشت و درمان گفت: 220 عفونت های جدید در زمان تعداد کل ویروس موارد به 4,648.

ادامه مطلب: Coronavirus و ورزشی: ICC و UFC لغو

09:24 ده یهودی نمازگزاران با پوشیدن ماسک صورت باید دعا در بیت المقدس غربی دیوار در طول عید فصح مراسم که معمولا تساوی هزار نفر است. گروه نگهداری اجتماعی فاصله برای “روحانی برکت” در سایت مقدس در جداره های قدیمی شهر. برکت انجام شده توسط اعضای یهودی روحانی کاست شناخته شده به عنوان “Kohanim” در زبان عبری.

دیوار غربی abuts مقدس ترکیب شناخته شده به یهودیان به مسجد الاقصی و مسلمانان به عنوان نجیب پناهگاه. مقدس ترین مکان که در آن یهودیان مجاز به دعا در اورشلیم ساخته شد بیش از 2000 سال پیش توسط هیرودیس بزرگ.

08:46 پلیس در فرانکفورت مورد حمله قرار گرفته اند توسط مردان با سنگ و میله های آهن در حالی که اجرای اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus. در بیانیه صادر شده در شنبه پلیس گفت: ماموران متوقف شد ماشین خود را هنگامی که آنها را دیدم یک گروه بزرگی از مردم در خیابان بودند و پرهیاهو مستند نادیده گرفتن قوانین است.

به عنوان یک افسر پا را از اتومبیل گشت زنی در یکی از این گروه با پرتاب یک سنگ بزرگ در وسیله نقلیه قبل از این گروه فرار کرد. مدت کوتاهی پس از آن یک افسر دوم مورد حمله قرار گرفت توسط حدود 20 نفر به عنوان افسر رو به بیرون از وسیله نقلیه.

این حادثه روز جمعه است و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در آلمان که در آن ساکنان به طور کلی احترام به مقررات سختگیرانه که قرار داده شده است در محل در سراسر کشور به سرعت گسترش coronavirus.

08:35 مقامات چینی گزارش تلاش برای نفوذ در دولت و مقامات به بازخورد مثبت در پکن را از دست داده و از شیوع کروناویروس. روزنامه Welt am Sonntag اشاره محرمانه وزارت امور خارجه سند که گفت: مقامات ارشد و کارکنان از چند آلمانی وزارتخانه دعوت شدند “برای بیان خود را در شرایط مثبت در چین را از دست داده و coronavirus.”

آن گفت: یک آلمانی هوش منبع تایید کرده بود که “مقامات چینی به دنبال افزایش نفوذ سیاسی و با استفاده از تبلیغات سیاست در ارتباط با کوروناویروس.” بر اساس این گزارش این وزارتخانه توصیه می شود تمام ادارات دولتی را رد چنین روش. وزارت حاضر به تایید یا رد این گزارش ،

آلمان برای حفاظت از قانون اساسی گفته است که پکن به دنبال بازیگران نور در پزشکی خود را در ماموریت های خارج از کشور برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر “به منظور در حال حاضر مردم ایران به عنوان یک شریک قابل اعتماد.”

ادامه مطلب: ایتالیا ارائه مواد غذایی برای رشته آلمانی نجات کشتی

08:33 چین ثبت کرده است بالاترین روزانه تعداد وارداتی ویروس موارد با 97 عفونت های جدید. جدید مرگ و میر گزارش شده است. کشوری که این بیماری برای اولین بار پدید آمده است تا حد زیادی به ارمغان آورد داخلی آن شیوع بیماری تحت کنترل است اما آن چهره تازه نبرد در برابر وارداتی موارد از خارج از کشور عمدتا اتباع چینی بازگشت به خانه.

این هاربین در شمال شرقی شهر نزدیک به مرز با روسیه می گوید: آن دستور داده است کسانی که به ورود از خارج از کشور به تحت قرنطینه 28 روزه. ساکنان در همین حال خواهد بود قرنطینه به مدت 14 روز که در آن تایید شده و بدون علامت موارد یافت شده اند.

08:27 عنوان هشدار اروپا جمعيت سالمندان و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی است که آنها ممکن است نیاز به ماندن جدا شده برای بقیه سال رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen هشدار داده اتباع اتحادیه اروپا علیه رزرو خود را در تعطیلات تابستان فقط رتبهدهی نشده است.

“من به مردم توصیه برای به تاخیر انداختن چنین طرح هایی. هیچ کس نمی تواند قابل پیش بینی برای ماه های ژوئیه و اوت در لحظه” او به روزنامه آلمانی Bild am Sonntag.

او همچنین با انتقاد از دولت آلمان تصمیم که گردشگران داخلی تنها می تواند ادعا می کنند توجه داشته باشید اعتباری برای لغو سفرهای طول coronavirus بحران و نه یک هزینه کامل. “در سراسر اروپا و مردم باید یک قانونی انتخاب که آیا آنها می خواهند نقدی یا کوپن” او اصرار داشت.

07:57 روسیه گزارش کرده است 2,186 جدید کروناویروس موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع شیوع آوردن ملی شمارش از موارد تایید شده به 15,770. تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از افزایش 24 تا 130. روز شنبه در کرملین گفت: “هجوم عظیمی” از coronavirus بیماران بود شروع به قرار دادن فشار در بیمارستان ها در مسکو است.

پایتخت روسیه و بسیاری از مناطق دیگر شده اند در مستند نزدیک به دو هفته برای جلوگیری از سرایت اما بیمارستان ها در پایتخت هنوز در حال تحت فشار قرار دادند به حد خود گفته است.

07:04 عربستان سعودی افزایش یافته در سراسر کشور حکومت نظامی تا اطلاع ثانوی. هفته گذشته ملک سلمان قرار می گیرد پایتخت ریاض و دیگر شهرهای بزرگ زیر 24 ساعت منع رفت و آمد قفل کردن بسیاری از مردم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این کشور از 30 میلیون ثبت کرده است 4,033 عفونت با 52, مرگ و میر, بالاترین در میان شش خلیج عربی متحده است. عربستان مقامات گزارش داد بیش از 300 عفونت های جدید در هر یک از چهار روز گذشته.

06:12 بيمارستان در ژاپن در حال بنا به گزارش ها پس از تاخت و تاز کردن با COVID-19 بيمار که آنها در حال چرخش به دور مردم با عجله آمبولانس را از جمله افراد مبتلا به سکته مغزی و حملات قلبی و خارجی صدمات. ژاپنی انجمن حاد پزشکی و جامعه طب اورژانس باید با صدور یک بیانیه مشترک هشدار از پتانسیل “سقوط طب اورژانس” است که ممکن است منجر به فروپاشی پزشکی به طور کلی. آن گفت: برخی از کسانی که تبدیل شده به دور بعد تبدیل به کوروناویروس.

ژاپن حدود 7000 مورد تأیید و حدود 100 مرگ و میر, اما این تعداد در حال رشد است. دولت با اعلام وضعیت اضطراری درخواست مردم برای ماندن در خانه.

06:01 بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس از سوی کشورهای صنعتی به سرمایه گذاری میلیاردها دلار در توسعه و توزیع coronavirus واکسن. در نظر قطعه برای آلمان Welt am Sonntag , روزنامه, آمریکا میلیاردر گفت: در این مسابقه بود برای پیدا کردن یک واکسن برای کمک به جلوگیری از همه گیر پیش بینی است که محققان با هدف “حداقل یکی از آنها را آماده برای استفاده در 18 ماه.” گیتس گفت که یک راه حل برای یک پاتوژن هرگز قبلا کشف شده است در یک زمان کوتاه است. “این برنامه تنها می تواند ملاقات با مناسب حمایت مالی” او هشدار داد.

05:50 کلیسا pews در سراسر اروپا خواهد بود خالی امروز صبح به عنوان مسیحیان جشن عید پاک یکشنبه تحت مستند شرایط. کلیساها و کنیسه ها در سراسر استرالیا و نیوزیلند ارائه خدمات آنلاین اجازه می دهد گله خود را به شرکت خدمات تقریبا. یهودی پسح جشنواره همزمان با عید پاک در این سال است.

فرانسیس مجموعه به شکستن با قرن ها سنت با در نظر گرفتن عید پاک خود توده آنلاین با سنت پیتر — معمولا بسته بندی شده در هر سال با نمازگزاران — سمت چپ خالی است.

یک تعداد انگشت شماری از ما کاهنان و کشیشان را در معرض خطر دستگیری توسط برگزاری خدمات عمومی در کلیساهای خود در روز یکشنبه snubbing قوانین و توصیه های پزشکی. اما اکثر آنها جریان خدمات خود را و برخی از نوآوری بودند با “drive-in” نعمت.

05:34 کره جنوبی گزارش داد فقط 32 عفونت های اضافی بیش از گذشته 24 ساعت ادامه روند رو به پایین. این کشور در حال حاضر 10,512 موارد تایید شده و بیش از 7,300 مردم بهبود یافته اند. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: مرگ و میر افزایش یافته بود با سه تا 214. پس از صدها داخلی موارد گزارش شده در هر روز در ماه مارس مقامات در حال حاضر نگران افزایش مداوم در عفونت های مرتبط با آن ورود از خارج از کشور و انتقال در میله ها و دیگر امکانات تفریحی.

05:25 اندونزی برای جلوگیری سالانه مهاجرت مردم از شهرستانها در پایان از مسلمان و روزه ماه رمضان. حدود 75 میلیون ساکنان شهری به طور معمول بازگشت به روستاهای آبا و اجدادی خود را به عنوان ماه رمضان می آید به نزدیک — در این سال در پایان ماه مه. اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که مردم می توانند انجام coronavirus با آنها به مناطق روستایی است.

دولت بزرگترین کشور با اکثریت مسلمان دستور داده است تا عمومی, اتوبوس, قطار, هواپیما و کشتی برای پر کردن تنها نیمی از آنها مسافر صندلی. این قانون نیز اعمال خواهد شد به ماشین در حالی که موتور سیکلت تنها می تواند زده شود تنها توسط یک نفر.

پایتخت جاکارتا است کانون اندونزی شیوع ترین عفونت و مرگ و میر در میان ملی شمارش 3,842 موارد و 327 مرگ و میر.

ادامه مطلب: اندونزی: شل محدودیت می تواند ارسال COVID-19 تلفات فزاینده

05:03 یک وکیل برای بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ صادر کرده است که درخواست تجدید نظر برای او منتشر می شود از انگلستان زندان گفت: او در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کوروناویروس. استلا موریس گفت: وجود واقعی و نگرانی از سلامت خود را با توجه به مدت طولانی از انزوا در داخل لندن Belmarsh زندان است. “او در انزوا برای 23 ساعت در روز و همه بازدیدکننده داشته است را متوقف کرده اند” موریس گفت.

آسانژ در حال انتظار برای استرداد شنوایی در 18 مه به نمایندگی از ایالات متحده, که در آن او می خواست برای بازجویی بیش از ویکی لیکس’ فعالیت است. ماه گذشته یک دادگاه بریتانیا را رد کرد و با قرار وثیقه درخواست حاکم است که آسانژ به احتمال زیاد به جست و خیز با ما استرداد رسیدگی اگر آزاد است.

04:17 آلمان گزارش کرده است بیشتر 129 coronavirus مرگ و میر کمترین روزانه مرگ و میر در سه روز. رابرت کخ موسسه قرار می دهد مجموع مرگ و میر در 2,673 از 120,479 موارد تایید شده. یکی دیگر از شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز قرار می دهد که تعداد مرگ و میر در آلمان کمی بالاتر در 2,871. دو چهره متفاوت به عنوان RKI بستگی به انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده است در اطراف یک بار در روز, در حالی که JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی است.

بیشتر بخوانید: آلمان انتقاد سوء استفاده در برابر فرانسه بازدید کنندگان بیش از coronavirus

03:57 اکثریت آلمانی ها در حمایت از ساخت ماسک صورت اجباری — حداقل در برخی از اماکن به ارائه حفاظت در برابر coronavirus اساس یک نظرسنجی YouGov. در مجموع 33 درصد از کسانی که با آنها مصاحبه خواهد پشتیبانی مورد نیاز است که در صورت ماسک توان در سوپر مارکت ها. بیشتر از 21 درصد در حمایت از اقدامات که اطمینان حاصل شود facemasks در حال فرسوده در هر نقطه ، کسانی که در برابر واجب ماسک صورت-پوشیدن در هر شرایطی بالغ بر 37 درصد. یکی دیگر از 9% تا به حال هیچ نظر. اتریش ساخته شده با پوشیدن ماسک صورت در سوپر مارکت ها اجباری از پایان ماه مارس. در آلمان, ماسک های صورت هستند اجباری نیست به جز در شهر ینا در تورینگن.

03:04 انگلستان علنا بودجه سیستم بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی در کار با تکنولوژی غول های گوگل و اپل به منظور توسعه یک تلفن همراه coronavirus ردیابی برنامه گزارش روزنامه انگلیسی ساندی تایمز. وزرای امیدواریم که که این برنامه آن را ممکن است برای شروع به بلند کردن برخی از اجتماعی-محدودیت فاصله از اواخر ماه آینده در این مقاله گزارش شده است. سیستم گزارش با استفاده از تکنولوژی بلوتوث و هشدار هر کسی که تا به دانلود نرم افزار اگر آنها شده اند در مجاورت نزدیک با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19. اپل و گوگل روز جمعه هم اعلام کرد که آنها را به همکاری در تماس با ردیابی با استفاده از تکنولوژی بلوتوث است. کمیسیون اروپا به تصویب یک پیشنهاد در اوایل این هفته برای یک پان-اروپایی هماهنگ رویکرد برای استفاده از برنامه های کاربردی تلفن همراه برای پیگیری و ردیابی و مدل coronavirus.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا رونمایی coronavirus برنامه ردیابی دستورالعمل

03:01 رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد خواستار اقدامات سختگیرانه تر در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در دیدار با کارگران ، این کشور ادعا می کند که هیچ موردی از ویروس اما کارشناسان تردید دارند از این. این جلسه خطاب گسترش سریع این ویروس در سراسر کشور ، با توجه به دولت خبرگزاری KCNA یک قطعنامه ساخته شده بود را به “دقیق تر دولت اقدامات برای حفاظت از زندگی و امنیت مردم از سراسر جهان اپیدمی بیماری است.”

02:37 سرزمین اصلی چین گزارش شده 63 جدید بدون علامت موارد در روز شنبه به عنوان مخالف به 34 مورد جدید از روز قبل. تعداد کل موارد رسیده 82,052. هوبئی استان بود که پس از یک چشمه برای عفونت گزارش شده هیچ مورد جدید. قابل شک و تردید بیش از چین گزارش داد آمار و ارقام.

ادامه مطلب: شک و تردید بیش از چین ادعا می کنند از ضرب و شتم coronavirus

01:22 coronavirus خواهد بود که تمرکز آلمان در شش ماه ریاست دوره ای شورای اتحادیه اروپا نوشت: وزیر امور خارجه Heiko Maas در مقاله مهمان برای ملی آلمان روزنامه Die Welt. “ما آن را یک ‘کرونا-ریاست جمهوری’ به منظور غلبه بر تاج و اثرات آن گفت: Maas.

های مختلف از کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارای ریاست دوره ای شورای اتحادیه اروپا هر شش ماه. آلمان را برگزاری انتخابات ریاست جمهوری از ژوئیه 1.

“وجود دارد درس های آموخته از بحران, برای مثال, ما چگونه بهبود پشتیبانی از اتحادیه اروپا فاجعه کنترل و مشترک تدارکات و همچنین تولید ضروری لوازم پزشکی” نوشت: Maas.

آلمان وزیر امور خارجه همچنین توضیح داد که چگونه اتحادیه اروپا آغاز خواهد شد سازماندهی خود را پس از بحران: “یکی از اولین وظایف خواهد بود برای حذف محدودیت در سفر رایگان و داخلی در بازار تدریجی و هماهنگ شیوه است.”

او همچنین خواستار بودجه اتحادیه اروپا بیش از هفت سال آینده برای تبدیل شدن به یک “احیای برنامه برای اروپا است.” او گفت: اتحادیه اروپا باید سرمایه گذاری در حال حاضر برای توسعه “پژوهش و حفاظت از آب و هوا و فن آوری حاکمیت و بحران-اثبات سلامت و سیستم های اجتماعی.”

بیشتر بخوانید: آلمان می تواند بزرگ اتحادیه اروپا تاثیر در سال 2020

00:31 آلمان باید دنبال یک مبهوت رویکرد در هنگام بلند کردن اجسام محدودیت اعلام گزارش به سفارش آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر آرمین Laschet. دولت premiers و آنگلا مرکل را عملا در مارس 19 به تصمیم می گیرید که آیا برخی از این محدودیت ها می تواند برداشته شود و یا تغییر کند.

در آینده قابل پیش بینی “مناطق منحصر به فرد از زندگی عمومی باید به تدریج بازگشایی شد” گفت: گزارش منتشر شده در روزنامه آلمانی Frankfurter Allgemeine. گزارش لیست مدارس و دانشگاه ها و بخش خرده فروشی به عنوان گروه های جداگانه.

در مدارس وجود خواهد داشت تفاوت در کلاس بار و بیشتر تفاوت با توجه به سن. در مهد و که در آن “چهره به چهره آموزش” انجام شده است, معلمان که نه متعلق به گروه های در معرض خطر خواهد کار اولین و مهمترین. این گزارش همچنین مجموعه چگونه اقتصاد را راه اندازی: مغازه ها را باز برای اولین بار کاباره ها بعد. فوتبال, مسابقات, نمایشگاه و کنوانسیون باقی خواهد ماند ممنوع برای طولانی تر است.

رستوران ها اجازه داده می شود اما جداول را باید تنظیم دور از هم و تنها چند مهمان مجاز خواهد بود. آرامش محدودیت فقط باید در نظر گرفته شود که سیستم بهداشت و درمان است “مشخصه نه ضعف” و هنگامی که شرایط برای بهتر نظارت از بحران ایجاد شده است اظهار داشت: این گزارش.

این کارشناسان که وارد این گزارش هشدار داد در برابر زودرس خوش بینی. “وجود خواهد داشت موانع” آنها نوشت هشدار دهنده از “کوچکتر و شاید امواج بزرگتر از عفونت” که در آن coronavirus محدودیت را باید دوباره اجرا شود.

00:19 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت که بلوک سالمندان ممکن است را نگه داشته و جدا شده تا پایان سال به محافظت از آنها را از coronavirus.

“من می دانم آن را سخت و دشوار است که جداسازی یک بار اما از آن است که یک سوال از زندگی یا مرگ, ما باید به باقی می ماند منظم و بیمار است. کودکان و افراد جوان را به لذت بردن از آزادی بیشتر حرکت زودتر از افراد سالمند و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی” او گفت:.

او همچنین افزود که او امیدوار اروپایی آزمایشگاه قادر خواهد بود به آمده تا با یک واکسن به زودی. “بدون یک واکسن ما باید به محدود کردن به عنوان آنجا که ممکن است از تماس با افراد مسن,” او گفت: روزنامه آلمانی بیلد am Sonntag.

بیشتر بخوانید:آلمان به رئیس جمهور خواستار صبر و شکیبایی و همبستگی در صورت همه گیر

00:15 یک روکش از حوادث روز گذشته:

آمریکا شد, کشور با بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان, با توجه به چوب خط حساب کردن از ما را بر اساس دانشگاه جانز هاپکینز.

آلمان متعهد به حمایت های مالی بیشتر برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. وزیر بهداشت ینس Spahn اعلام کرد که درمانگران دندانپزشکان و متخصصان توانبخشی قادر خواهید بود به درخواست برای کمک های مالی.

اسپانیا ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در 19 روز, گزارش 510 جدید مرگ و میر. این کشور یکی از سخت ترین ضربه این ویروس در اروپا است.

انگلستان ملکه الیزابت گفت که کروناویروس “نمی خواهد با غلبه بر آمریکا” و “عید پاک نیست لغو” در طول اولین تلویزیونی نشانی به مناسبت تعطیلات. انگلستان درگذشت بوریس جانسون گزارش شده است راه رفتن و “در ادامه به پیشرفت های خوبی,” داونینگ استریت اعلام کرده است. او صرف روز در هفته گذشته در بخش مراقبت های مبتلا به کوروناویروس.

“کم خطر” فعالیت های اقتصادی از سر گرفته و در سراسر بسیاری از ایران به عنوان جمهوری اسلامی ایران به دنبال راه اندازی مجدد آن زده اقتصاد است.

پلیس در اتریش آغاز شد fining ماسک صورت با متخلفان از شنبه. مردم در فضاهای عمومی بدون یا یک ماسک یا شال خود را برای پوشش دهان و بینی جریمه خواهد شد €25 ($27.34). کسانی که نقض دیگر قوانین قرنطینه مانند بازدید از مناطق تلقی خارج از مرزهای جریمه خواهد شد €50.

کره جنوبی گفت: آن را ضمیمه الکترونیکی مچبند به کسانی که نقض خود قرنطینه سفارشات به عنوان آن به نظر می رسد برای تقویت نظارت از مخاطبین از coronavirus موارد است. کسانی که شکستن قرنطینه سفارشات می تواند جریمه تا آنجا که $8,200 (€7,499) و به صورت یک سال در زندان است.
 
00:05 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در تمام روز از تحولات در اینجا: ما مرگ و میر عبور 20,000

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

jsi,tg,kmm/aw (AFP AP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>