اتحادیه اروپا Ursula von der Leyen هشدار داده است که افراد مسن ممکن است مجبور به ماندن جدا شده تا پایان سال است. ما مرگ را در صدر 20,000. دنبال DW برای آخرین به روز رسانی.

به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:25 سرزمین اصلی چین گزارش شده 63 جدید بدون علامت موارد در روز شنبه به عنوان مخالف به 34 مورد جدید از روز قبل. تعداد کل موارد رسیده 82,052. هوبئی استان بود که پس از یک چشمه برای عفونت گزارش شده هیچ مورد جدید. قابل شک و تردید بیش از چین

01:22 coronavirus خواهد بود که تمرکز آلمان در شش ماه ریاست دوره ای شورای اتحادیه اروپا نوشت: وزیر امور خارجه Heiko Maas در مقاله مهمان برای ملی آلمان روزنامه Die Welt.

“ما آن را یک ‘کرونا-ریاست جمهوری’ به منظور غلبه بر تاج و اثرات آن گفت: Maas.

های مختلف از کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارای ریاست دوره ای شورای اتحادیه اروپا هر شش ماه. آلمان را برگزاری انتخابات ریاست جمهوری از ژوئیه 1.

“وجود دارد درس های آموخته از بحران, برای مثال, ما چگونه بهبود پشتیبانی از اتحادیه اروپا فاجعه کنترل و مشترک تدارکات و همچنین تولید ضروری لوازم پزشکی” نوشت: Maas.

آلمان وزیر امور خارجه همچنین توضیح داد که چگونه اتحادیه اروپا آغاز خواهد شد سازماندهی خود را پس از بحران: “یکی از اولین وظایف خواهد بود برای حذف محدودیت در سفر رایگان و داخلی در بازار تدریجی و هماهنگ شیوه است.”

او همچنین خواستار بودجه اتحادیه اروپا بیش از هفت سال آینده برای تبدیل شدن به یک “احیای برنامه برای اروپا است.” او گفت: اتحادیه اروپا باید سرمایه گذاری در حال حاضر برای توسعه “پژوهش و حفاظت از آب و هوا و فن آوری حاکمیت و بحران-اثبات سلامت و سیستم های اجتماعی.”

بیشتر بخوانید: آلمان می تواند بزرگ اتحادیه اروپا تاثیر در سال 2020

00:31 آلمان باید دنبال یک مبهوت رویکرد در هنگام بلند کردن اجسام محدودیت اعلام گزارش به سفارش آلمان نوردراین-وستفالن وزیر رئیس جمهور آرمین Laschet. دولت premiers و آنگلا مرکل را عملا در مارس 19 به تصمیم می گیرید که آیا برخی از این محدودیت ها می تواند برداشته شود و یا تغییر کند.

در آینده قابل پیش بینی “مناطق منحصر به فرد از زندگی عمومی باید به تدریج دوباره باز گفت:” گزارش منتشر شده در روزنامه آلمانی Frankfurter Allgemeine. گزارش لیست مدارس و دانشگاه ها و بخش خرده فروشی به عنوان گروه های جداگانه.

در مدارس وجود خواهد داشت تفاوت در کلاس بار و بیشتر تفاوت با توجه به سن. در مهد کودک ها و که در آن “چهره به چهره آموزش” انجام شده است, معلمان که نه متعلق به گروه های در معرض خطر خواهد کار اولین و مهمترین. این گزارش همچنین مجموعه چگونه اقتصاد را راه اندازی: مغازه ها را باز برای اولین بار کاباره ها بعد. فوتبال, مسابقات, نمایشگاه و کنوانسیون باقی خواهد ماند ممنوع برای طولانی تر است.

رستوران ها اجازه داده می شود اما جداول را باید تنظیم دور از هم و تنها چند مهمان مجاز خواهد بود. آرامش محدودیت فقط باید در نظر گرفته شود که سیستم بهداشت و درمان است “مشخصه نه ضعف” و هنگامی که شرایط برای بهتر نظارت از بحران ایجاد شده است اظهار داشت: این گزارش.

این کارشناسان که وارد این گزارش هشدار داد در برابر زودرس خوش بینی. “وجود خواهد داشت موانع” آنها نوشت هشدار دهنده از “کوچکتر و شاید امواج بزرگتر از عفونت” که در آن coronavirus محدودیت را باید دوباره اجرا شود.

00:19 رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت که بلوک سالمندان ممکن است را نگه داشته و جدا شده تا پایان سال به محافظت از آنها را از coronavirus.

“من می دانم آن را سخت و دشوار است که جداسازی یک بار اما از آن است که یک سوال از زندگی یا مرگ, ما باید به باقی می ماند منظم و بیمار است. کودکان و افراد جوان را به لذت بردن از آزادی بیشتر حرکت زودتر از افراد سالمند و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی” او گفت:.

او همچنین افزود که او امیدوار اروپایی آزمایشگاه قادر خواهد بود به آمده تا با یک واکسن به زودی. “بدون یک واکسن ما باید به محدود کردن به عنوان آنجا که ممکن است از تماس با افراد مسن,” او گفت: روزنامه آلمانی Bild.

بیشتر بخوانید:آلمان به رئیس جمهور خواستار صبر و شکیبایی و همبستگی در صورت همه گیر

00:15 یک روکش از حوادث روز گذشته:

آمریکا شد, کشور با بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان, با توجه به چوب خط حساب کردن از ما مبتنی بر جانز هاپکینز موسسه.

آلمان متعهد به حمایت های مالی بیشتر برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. وزیر بهداشت ینس Spahn اعلام کرد که درمانگران دندانپزشکان و متخصصان توانبخشی قادر خواهید بود به درخواست برای کمک های مالی.

اسپانیا ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در 19 روز, گزارش 510 جدید مرگ و میر. این کشور یکی از سخت ترین ضربه این ویروس در اروپا است.

انگلستان ملکه الیزابت گفت که کروناویروس “نمی خواهد با غلبه بر آمریکا” و “عید پاک نیست لغو” در طول اولین تلویزیونی نشانی به مناسبت تعطیلات. انگلستان درگذشت بوریس جانسون گزارش شده است راه رفتن و “در ادامه به پیشرفت های خوبی,” داونینگ استریت اعلام کرده است. او صرف روز در هفته گذشته در بخش مراقبت های مبتلا به کوروناویروس.

“کم خطر” فعالیت های اقتصادی از سر گرفته و در سراسر بسیاری از ایران به عنوان جمهوری اسلامی ایران به دنبال راه اندازی مجدد آن زده اقتصاد است.

پلیس در اتریش آغاز شد fining ماسک صورت با متخلفان از شنبه. مردم در فضاهای عمومی بدون یا یک ماسک یا شال خود را برای پوشش دهان و بینی جریمه خواهد شد €25 ($27.34). کسانی که نقض دیگر قوانین قرنطینه مانند بازدید از مناطق تلقی خارج از مرزهای جریمه خواهد شد €50.

کره جنوبی گفت: آن را ضمیمه الکترونیکی مچبند به کسانی که نقض خود قرنطینه سفارشات به عنوان آن به نظر می رسد برای تقویت نظارت از مخاطبین از coronavirus موارد است. کسانی که شکستن قرنطینه سفارشات می تواند جریمه تا آنجا که $8,200 (€7,499) و به صورت یک سال در زندان است.
 
00:05 به انجمن خوش آمدید DW پوشش از آخرین به روز رسانی در coronavirus بیماری همه گیر. گرفتن در تمام روز از تحولات در اینجا: ما مرگ و میر عبور 20,000

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

tg kmm/aw (AFP AP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de