‘پلیس’ و ‘Little Britain’ برش پس از تظاهرات قرار داده و نور افکن در تلویزیون

تیاو طولانی در حال اجرا پلیس واقعیت نشان می دهد “پلیس” لغو شد توسط برترین شبکه در این هفته و reruns از محبوب کمدی انگلیسی قطع شده از Netflix, Inc. — آخرین نشانه از رسانه های جهان صنعت دست و پنجه نرم کردن با تصاویر از مسابقه و پلیس.

پس از کشیدن “پلیس” از برنامه های آن ViacomCBS Inc. تایید کرد که روز سه شنبه نشان می دهد لغو شد. “‘پلیس’ در برترین شبکه و ما لازم نیست که هر زمان یا در آینده قصد دارد آن را به بازگشت” این شبکه در بیانیه ای گفت. این واقعیت نشان می دهد که تا به حال پخش شده در شبکه های مختلف به مدت سه دهه صورتحساب خود را به عنوان یک “خام و واقع بینانه سری” با “بی سابقه دسترسی به زندگی روزمره و کار از پلیس” در سراسر آمریکا

این کمدی انگلیسی “Little Britain” حذف شد از چندین جریان خدمات از جمله Netflix, BBC iPlayer و BritBox بیش از آن استفاده مکرر از blackface, با توجه به گزارش های متعدد. یک سخنگو گفت: روزنامه تلگراف که “زمان تغییر کرده” پس از طرح کمدی برنامه اول پخش در اواسط 2000s. اما دیگر نشان می دهد با blackface تصاویر یا سفید بازیگران caricaturing مردم رنگ در دسترس هستند هنوز در جریان خدمات Daily Mail گزارش شده است.

تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید قرار داده اند نشان می دهد تلویزیون تحت بررسی. و لغو برجسته بدهی که جریان شرکت ها با خود تاریخی کتابخانه ها که اغلب شامل حقوق به نشان می دهد ویژگی های حساس و یا آشکار نژادپرستانه صحنه ها و تم ها که احتمالا نمی توان greenlighted توسط یک استودیوی بزرگ امروز است.

AT&T, HBO, حداکثر, حذف, بر باد رفته 1939 برنده جایزه اسکار, درام, حماسه اغلب به عنوان انتقاد داشتن جلال جنوب در طول و پس از جنگ داخلی. HBO حداکثر در یک بیانیه saidthe فیلم “یک محصول از زمان خود را به تصویر می کشد و برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا است.”

HBO Max برنامه ای برای بازگشت فیلم “با بحث و گفتگو از آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی” با این حال آن ارائه خواهد شد به عنوان اصل ایجاد این شبکه گفت: “از آنجا که به انجام در غیر این صورت خواهد بود که همان ادعا این تعصبات هرگز وجود نداشته است.”

دیزنی حاضر به اجرای 1946 فیلم “ترانه های جنوب” که ویژگی های کلیشه های نژادی در این شرکت دیزنی+ پخش آنلاين خدمات. رئیس اجرایی Bob Iger گفت: سهامداران خواسته شود که در مورد این فیلم در اوایل سال جاری که “آن را فقط مناسب نیست در جهان امروز است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>