معترضان پایین کشیده یک قرن مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس در پایتخت سابق کنفدراسیون اضافه کردن آن به لیست جنوبی آثار تاریخی حذف شده و یا آسیب دیده در سراسر ایالات متحده در پی جورج فلوید مرگ است.

2.4 متر برنز رقم در بنای تاریخی در خیابان, Richmond, Va., تا به حال تمام شده است اما مشخص شده برای حذف رهبران شهر در چند هفته اما تظاهرکنندگان زمام امور را به دست خود یکشنبه شب بستن طناب در اطراف آن و سرنگونی آن را از خود قوی سنگ پایه بر روی پیاده رو.

جمعیت را تشویق می کردند و پلیس نگاه به عنوان یادبود نصب شده توسط یک مؤتلفه میراث گروه در سال 1907 در طول Jim Crow عصر — یدک کشیده شد دور.

وجود دارد هیچ گزارش فوری هر گونه بازداشت.

در هفته های پس از فلوید را به مرگ سفید مینیاپولیس افسر پلیس را به زانو در تنظیم کردن اعتراضات و پراکنده خشونت در سراسر ایالات متحده بیش از درمان مردم سیاه و سفید بسیاری از مؤتلفه آثار تاریخی آسیب دیده اند و یا پایین آورده برخی از سرنگون توسط تظاهرکنندگان و دیگران برداشته شده توسط مقامات محلی است.

ویرجینیا فرماندار دستور داده است تا حذف مؤتلفه کلی مجسمه که towered بیش از بازدید کنندگان به ریچموند برای بیش از یک قرن است. دولت دموکراتیک سناتور جنیفر McClellan می گوید این حرکت بخشی از گفتن “راستگو” داستان در مورد تاریخ ایالات متحده است. 6:30

Davis بنای تاریخی بود که چند بلوک دورتر از مجسمه بیشترین احترام مؤتلفه از همه آنها را ژنرال رابرت لی ه که ایالت ویرجینیا در تلاش است به پایین. لیبریا رالف نرتهم هفته گذشته دستور آن را حذف اما یک قاضی روز دوشنبه مسدود شده و این عمل به مدت حداقل 10 روز است.

سخنگوی وزارت ویرجینیا بخش از فرزندان جانبازان مؤتلفه B. فرانک جدی را محکوم سرنگونی “عمومی آثار هنری” و تشبیه از دست دادن مؤتلفه مجسمه به از دست دادن یک عضو خانواده است.

“مردانی که خدمت زیر Robert E. Lee شد من بزرگ پدربزرگ و یا برادران و عموزاده خود را. پس از آن است که خانواده من,” او گفت:. “چه می شود اگر یک جمعیت از هر گروه دیگری رفت و نمادهای کسی آنها را دوست ندارد و تصمیم گرفت به آنها را پاره کردن ؟ همه خواهد بود وحشت زده.”

“اما من نمی دانم چرا این قابل قبول است که چرا افرادی که در حال فرود از مؤتلفه ارتش و مؤتلفه سربازان آن پذیرفته شده در این کشور است که شما می توانید هر چیزی را انجام دهید ما به شما می خواهید.”

دیویس مجسمه نیز برجسته در کاپیتول هیل

سرنگونی Davis مجسمه منعکس معترضان بی حوصلگی با رهبران سیاسی. یک کمیسیون از مورخان و رهبران دولت در سال 2018 به حال توصیه می شود مصرف پایین این بنای تاریخی است.

همچنین یکشنبه شب معترضین در پورتسموث Va., حدود 130 کیلومتر دور زدم سر مجسمه از چهار Confederates کشیده و یکی از مجسمه ها به زمین پس از شورای شهر خاموش یک تصمیم در حرکت بنای تاریخی است.

در این ژوئن 24, 2015 فایل, عکس, مجسمه, Jefferson Davis دوم از سمت چپ رئیس جمهور از کنفدراسیون متحده از سال 1861 تا 1865 است بر روی صفحه نمایش در مجسمه سازی سالن در کاپیتول هیل در واشنگتن است. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

یک معترض شد, ضربه به سر زدم و ناخودآگاه به عنوان بنای تاریخی سقوط کرد. او در بیمارستان بستری شد با آنچه گفته شد زندگی-تهدید و آسیب است.

در واشنگتن مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که از آن زمان به حذف نماد ارج نهادن مؤتلفه ارقام از ساختمان کاپیتول ایالات متحده و پایگاه های نظامی. حضور مجسمه ژنرال ها و چهره های دیگر در کنگره مکان های مانند مجسمه سازی سالن اصلی خانه مجلسی — بوده است را محکوم کرد آفریقایی آمریکایی قانونگذاران برای سال های بسیاری است.

دیویس همچنین نشان داده شده وجود دارد در یک مجسمه انتخاب می سی سی پی. Pelosi اشاره کرد که دیویس و مؤتلفه معاون رئیس جمهور الکساندر Stephens که مجسمه در کاپیتول هیل می آید از گرجستان “بودند به اتهام خیانت علیه ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نیست’: Pelosi

در ضمن یک جمهوری خواه به رهبری سنا پانل در روز پنج شنبه تصویب طرح توسط دموکرات ایالت الیزابت وارن به نام مؤتلفه ارقام حذف شده از پایگاه های نظامی و دیگر پنتاگون دارایی.

ممنوعیت تحمیل خواهد بود ظرف مدت سه سال و تصویب شد با رای دادن صدا به عنوان یک قطعه از سالانه پنتاگون لایحه سیاست. یک کمیسیون می تواند تنظیم شود تا برای نظارت بر این روند است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او مخالف تغییر نام پایگاه نظامی.

“او به نظر می رسد تنها کسی که سمت چپ که نمی توانید آن را از” پلوسی گفت.

در علاوه بر این به فعالیت در ویرجینیا هفت نفر دستگیر شدند برای خرابکاری مجسمه کریستف کلمب و Juan Ponce de Leon در میامی, شهرستان, پلیس گفت:.

تظاهرکنندگان اسپری-رنگ مجسمه از کلمب و Ponce de Leon دیگر اسپانیایی اکسپلورر که فرود آمد در فلوریدا در پارک Bayfront با “جورج فلوید” “پل” (Black Lives Matter) و یک داس و چکش و اخبار رسانه ها گزارش شده است. پلیس میامی گفت: افسران که در پاسخ به این صحنه بودند حمله و ماشین خود را آسیب دیده بود.

نقاشی های دیواری است که دیده می شود در تخریب مجسمه کریستف کلمب در بیسید بازار در مرکز شهر میامی اواخر روز سه شنبه. (مارکو Bello/فردا نیوز)

وجود دارد “تحمل صفر برای کسانی که پنهان در پشت مسالمت آمیز معترضان به تحریک شورش به اموال آسیب و صدمه زدن به اعضای عمومی یا افسران ما” به پلیس گفت: در انتشار اخبار اعلام بازداشت.

مجسمه کلمبوس در سراسر کشور اغلب تخریب در روز کلمبوس در ماه اکتبر به قرن 15 اکسپلورر تبدیل به یک پلاریزه شکل است. بومی آمریکا طرفداران نیز به مدت طولانی تحت فشار متحده برای تغییر روز کلمبوس به مردمان بومی در روز بیش از نگرانی هایی است که کلمبوس موجب قرن نسل کشی علیه جمعیت بومی در آمریکا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de