(بنی کنگو) — یک مورد جدید ویروس ابولا تایید شده است در شرق کنگو تنها سه روز قبل از این کشور انتظار برای اعلام پایان دادن به شیوع این بیماری سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت.

مورد جدید تایید شد در بنی جامعه بود که یک کانون دوم-مرگبارترین شیوع ابولا در تاریخ است.

آن را به حال شده است نزدیک به 42 روز بدون یک مورد که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت کنگو اعلام شده بود برنامه ریزی شده برای روز شنبه. “ما در حال آماده سازی شده است و انتظار بیشتر موارد او گفت:” بازتاب احتیاط که مخلوط با خوش بینی در روزهای اخیر.

ادامه مطلب: کنگو شیوع ابولا آغاز شد از یک سال پیش. در اینجا آنچه که در مورد عمومی-بهداشت و درمان اضطراری

“من غمگین هستم” که در آفریقای رئیس Matshidiso Moeti گفت: در یک صدای جیر جیر.

سلامت کارگران در کنگو تا به حال شده است در انتظار پایان یک جهانی بهداشت عمومی اورژانس — ابولا — در حالی که فرح برای ورود دیگر: coronavirus. در حال حاضر دو coronavirus موارد گزارش شده در بنی.

“ما فقط باید برای رفتن به یکی دیگر از 42 روز” و یا دوره مورد نیاز از زمان و بدون یک مورد شیوع ابولا اعلام می شود بیش از, گفت: مایک رایان, شرایط اضطراری برای رئیس چه کسی است. “شاید که ما درس برای COVID-19: وجود دارد هیچ استراتژی خروج تا زمانی که شما در کنترل وضعیت” رایان گفت. “شما همیشه باید آماده برای شروع دوباره… هرگز شگفت زده می شود.”

شیوع بیماری ابولا تاکنون بیش از 2,260 زندگی — دوم به 2014-2016 شیوع بیماری در غرب آفریقا است.

از زمان شیوع اعلام کرد در ماه اوت سال 2018 رخ داده است به ویژه در شرایط چالش برانگیز در میان مرگبار حمله جدایی طلبان, جامعه, سوء ظن و برخی از جهان ضعیف ترین زیرساخت ها در مناطق دور افتاده. برخی از ابولا پاسخ مورد حمله قرار گرفتند و کشته شدند.

و در عین حال از وقوع دیده است استفاده از واکسن آزمایشی ابولا خوش آمدید توسعه در مبارزه با یکی از بدنام ترین بیماری است.

ادامه مطلب: پوشش خبری از کروناویروس در سال 2020 است بسیار متفاوت تر از آن بود که برای ابولا در سال 2018

در بنی روز جمعه برخی از ساکنان خرد شد. “این واقعا شرم آور است” گفت: Mbusa Kyota که فقط شنیده اخبار جدید در مورد ابتلا به ابولا در رادیو. “در حال حاضر پزشکان و مردم باید به ضرب تلاش خود را برای شکست این شیوع یک بار دیگر.”

سلامت کارگران در حال حاضر تبدیل شده اند خود را با ویروس ابولا پیام و دیگر تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

“این یک ویرانگر توسعه برای جوامع شرقی (جمهوری کنگو) که نیز تحت تهدید از شیوع کروناویروس در علاوه بر این به درگیری های جاری و جابه جایی” کیت Moger منطقه ای معاون رئیس جمهور با کمیته بین المللی نجات در بیانیه ای گفت:.

___

چنگ گزارش از لندن است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im