چینی قانونگذاران تایید هنگ کنگ امنیت ملی قانون

چین تشریفاتی مقننه در روز پنج شنبه تایید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که به تیره و تار شدن روابط با ایالات متحده و بریتانیا.

کنگره خلق ملی تصویب این لایحه آن را به عنوان پیچیده سالانه در جلسه که برگزار شد تحت فشرده ضد coronavirus کنترل.

هنگ کنگ امنیت قانون را تغییر دهد خاک مینی قانون اساسی و یا قانون اساسی به نیاز دولت به اجرای اقدامات لازم برای تصمیم گرفت بعد از آن توسط رهبران چینی.

اندازه گیری و راه آن است که در حال تصویب درخواست واشنگتن به اعلام آن را دیگر نمی خواهد درمان هنگ کنگ به عنوان مستقل از پکن است.

فعالان در هنگ کنگ شکایت کرده اند قانون را تضعیف آزادی های مدنی و ممکن است مورد استفاده برای سرکوب فعالیت های سیاسی ،

این نماینده مجلس همچنین تصویب بودجه دولت است که افزایش هزینه برای ایجاد شغل در تلاش برای معکوس کردن یک رکود اقتصادی پس از صنایع چینی تعطیل شد, برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

دموکراسی نماینده مجلس تد Hui, centre, مبارزات با پرسنل امنیتی در اتاق اصلی از شورای قانونگذاری در دومین روز از بحث در یک لایحه که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود در هنگ کنگ است. (آسوشیتد پرس)

صبح روز پنج شنبه سه طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج از هنگ کنگ قانونی مجلسی اخلال در دومین روز از بحث در ستیز لایحه ای را که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی.

قوه مقننه رئیس جمهور اندرو لئونگ به حالت تعلیق در این جلسه پس از آن آغاز شد و خارج ادی چو برای برگزاری یک طعنه آمیز در مورد ثبت نام طرفدار پکن نماینده مجلس که به عنوان خوانده شده “بهترین رئیس درخشان لی.”

دوم طرفدار دموکراسی مجلس خارج شد برای فریاد بعد از این جلسه از سر گرفته شد و پس از آن یک سوم پس از عجله به جلو با یک بطری پلاستیکی را در یک کیسه پارچه ای که ریخته آن قهوه مطالب در طبقه در مقابل رئیس جمهور مطرح افتا.

سوم مجلس, Ted, Hui, بعد توضیح داده شده مطالب به عنوان یک پوسیده گیاهی و گفت: او می خواست لئونگ به احساس و بوی پوسیدن از هنگ کنگ تمدن و حکومت قانون و از “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که دموکراسی فعالان احساس تحت حمله توسط حزب کمونیست چین.

آتش نشانان با پوشیدن ماسک گاز بررسی اتاق اصلی از شورای قانونگذاری پنج شنبه پس از یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس پرتاب یک شی در دومین روز از بحث در یک لایحه که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود در هنگ کنگ است. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

این شهر طرفدار دموکراسی مخالفت می بیند هر دو قانون امنیت و سرود قانون به عنوان ضرب و جرح در آن استقلال و ایالات متحده به نام چین را به عقب نشینی در امنیت قانون است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اطلاع کنگره در روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر توجه هنگ کنگ به عنوان مستقل از سرزمین اصلی چین و صحنه را برای خروج از ترجیحی تجارت و وضعیت مالی آمریکا توافق این مستعمره سابق بریتانیا.

چین مسدود U. N. جلسه شورای امنیت برای بحث در مورد قوانین چهارشنبه با چین U. N. سفیر ژانگ ژوئن به tweeting که هنگ کنگ است “صرفا در چین امور داخلی.”

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: پیش از Pompeo را اعلام کرد که چین می خواهد گام های لازم را برای مبارزه در برابر هر “اشتباه دخالت خارجی در هنگ کنگ امور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>