مطالعه چین با هشدار نسبت به امکان جدید ” پاندمی ویروس از خوک

جدید ویروس آنفلوانزا در بر داشت در چینی خوک تبدیل شده است بیشتر عفونی به انسان و نیاز به دقت زیر نظر در مورد آن را تبدیل به یک پتانسیل “پاندمی ویروس” مطالعه گفت: اگر چه کارشناسان گفت: هیچ تهدید قریب الوقوع است.

یک تیم از محققان چینی در نگاه ویروس آنفلوانزا موجود در خوک ها از سال 2011 تا 2018 در بر داشت و یک “G4” فشار از H1N1 است که “همه ضروری نشانه های یک نامزد پاندمی ویروس” با توجه به مقاله منتشر شده توسط ایالات متحده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS).

خوک مزرعه کارگران نیز نشان داد افزايش سطح ویروس در خون خود نویسنده گفت:, و اضافه کرد که “نظارت نزدیک در جمعیت های انسانی به ویژه کارگران خوکی صنعت باید به فوریت اجرا شود.”

این مطالعه نشان می دهد خطرات ناشی از ویروس های عبور این گونه مانع به انسان به ویژه در مناطق پرجمعیت در چین که در آن میلیون ها نفر زندگی می کنند نزدیک به مزارع پرورش امکانات کشتارگاه و بازار.

فعلی coronavirus جهان گسترده اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش نعل اسبی در جنوب غربی چین است و می تواند گسترش به انسان از طریق غذاهای دریایی در بازار مرکزی شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

‘نمی توانید اجازه دهید ما گارد پایین’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان خوانده شده چینی با دقت مطالعه سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: ژنو جلسه توجیهی در روز سه شنبه گفت: این مهم به همکاری در یافته ها و نگه داشتن زبانه ها در جمعیت حیوانات.

“آن را نیز برجسته ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در آنفلوانزا و باید مراقب باشند و در ادامه نظارت حتی در بیماری همه گیر کوروناویروس” او گفت:.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: روزانه یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه است که چین را از نزدیک دنبال تحولات است. “ما همه اقدامات لازم را برای جلوگیری از گسترش و شیوع هر گونه ویروس,” او گفت:.

این مطالعه گفت: خوک ها در نظر گرفته شد مهم “مخلوط کردن عروق” برای این نسل از بیماری همه گیر آنفلوانزا ویروس ها و به نام “نظام نظارت” از مشکل است.

چین در زمان عمل در برابر شیوع مرغی H1N1 در سال 2009 محدود کردن پروازهای ورودی از کشورها را تحت تاثیر قرار و قرار دادن دهها هزار نفر از مردم به قرنطینه.

ویروس جدید شناسایی شده در این مطالعه یک نوترکیبی از سال 2009 H1N1 نوع و یک بار شایع فشار موجود در خوک ها.

اما در حالی که آن را قادر به آلوده کردن انسان ها وجود دارد هیچ خطر قریب الوقوع جدید و همه گیر گفت: Carl Bergstrom یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن است.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که که G4 در گردش است در انسان با وجود پنج سال از قرار گرفتن در معرض گسترده او گفت:” در توییتر. “این کلید متن را به نگه داشتن در ذهن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>