چین تحریم های سنسور. تد کروز و مارکو روبیو بیش از سین کیانگ قانون

Cهینا اعلام کرد تحریم ها علیه مقامات ایالات متحده از جمله سناتور مارکو روبیو و تد کروز در یک تا حد زیادی نمادین تلافی بیش از قانون در نظر گرفته شده به مجازات پکن برای درمان آن از اقلیت های قومی در منطقه سین کیانگ.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: “تحریم” در برابر مقامات چهار آغاز خواهد شد شنبه بدون توضیح. هوآ ذکر شده روبیو و کروز — هر دو حزب جمهوریخواه و مشخصات بالا منتقدان از چین — به عنوان اهداف از نحوه اقدامات در علاوه بر این به سام براون بک نماینده کریس اسمیت و کنگره-اجرایی کمیسیون در چین است.

حرکت آمده سه روز پس از ایالات متحده آمریکا تحریم یک عضو حزب کمونیست چین و دیگر مقامات بیش از اتهام نقض حقوق بشر در سین کیانگ واقع در این کشور غرب دور. پکن بارها قول داد اقدامات تلافی جویانه بیش از اقدامات ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شده برای حمایت از ساکنان سین کیانگ هنگ کنگ و تایوان متهم واشنگتن از نامناسب دخالت چین در امور داخلی.

تحریم از افراد شامل چن Quanguo سین کیانگ حزب کار که نشسته بر 25-عضو دفتر سیاسی و همچنین زو هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته و مدیران فعلی و سابق از سین کیانگ اداره امنیت عمومی, وزارت خزانه داری روز پنجشنبه گفت.

هر دو در ایالات متحده حرکت می کند و پاسخ شد تا حد زیادی نمادین از آنجا که هر دو گروه از مقامات بعید است که مقدار مالی و یا حقوقی قرار گرفتن در معرض هر یک از دیگر کشورها است.

تصمیم ایالات متحده مشخص شده برای اولین بار

زمان ایالات متحده تحریم یک مقام چینی تحت 2016 جهانی Magnitsky حقوق بشر پاسخگویی به قانون می دهد که ایالات متحده گسترده قدرت برای تحمیل حقوق بشر تحریم ها علیه مقامات خارجی. ارشد مقامات دولت شده بود فشار برای تحریم برای ماه اما تا به حال شده است مانع توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مضطرب است که آنها را پیچیده خود را در ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>