کانادا تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ بیش از امنیتی جدید قانون

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین می گوید کانادا تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ به عنوان بخشی از یک بسته از پاسخ به امنیتی جدید قانون چین تحمیل کرده است در این سرزمین است.

“این روند نشان از بی توجهی به هنگ کنگ قانون اساسی و درجه بالایی از استقلال وعده داده شده برای هنگ کنگ تحت “یک کشور و دو سیستم’ چارچوب” شامپاین گفت.

“هنگ کنگ نقش به عنوان یک جهانی hub ساخته شده بود که پایه و اساس. بدون آن, کانادا مجبور به ارزیابی مجدد قراردادهای.”

در بیانیه ای شامپاین می گوید کانادا را نیز درمان حساس بودن کالا صادرات به هنگ کنگ به عنوان اگر آنها در حال ارسال به سرزمین اصلی چین است.

که به معنی آشکار ممنوعیت برخی از نظامی مربوط به کالا از داد و ستد وجود دارد.

بخوانید | کانادا در بیانیه ای در هنگ کنگ امنیتی جدید قانون:

چین تحمیل دقیق کنترل های جدید در هنگ کنگ در این هفته در چه شامپاین تماس تخطی از “یک کشور دو سیستم” فلسفه که قرار بود به 50 سال گذشته پس از انگلیس بازگشت هنگ کنگ به چین در سال 1997.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا یک شرکت مؤمن در “یک کشور دو سیستم” چارچوب برای هنگ کنگ و خواهد ایستاد تا برای مردم آن است.

ترودو گفت که کانادا نیز به دنبال اقدامات دیگر از جمله مهاجرت. کشورهای دیگر با توجه به ارائه پناهندگی. در مورد 300,000 کانادایی, زندگی در هنگ کنگ.

کانادا حرکت را دنبال اقدامات انجام شده توسط ایالات متحده در اوایل این هفته برای سفت کردن تجارت با هنگ کنگ و جلوگیری از فروش این تجهیزات نظامی.

“کانادا همچنان به حمایت از بسیاری از تبادل معنی دار بین کانادا و هنگ کنگ در حالی که ایستاده تا برای مردم هنگ کنگ” شامپاین بیانیه بخوانید.

شامپاین نیز گفت: مشاوره برای کسانی که سفر به هنگ کنگ به روز شده اند به منظور اطلاع کانادایی “از اثرات بالقوه جدید امنیت ملی قانون.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>