دهها هزار نفر از تظاهرکنندگان انباشته در واشنگتن و دیگر شهرهای ایالات متحده در روز شنبه خواستار پایان دادن به نژادپرستی و خشونت توسط اجرای قانون به عنوان اعتراض برانگیخت توسط جورج فلوید را کشنده برخورد با مینیاپولیس پلیس کشیده به روز 12th.

یک یادبود لینکلن تجمع و مارس به کاخ سفید مشخص شده بزرگترین فوران هنوز از اعتراضات در سراسر کشور پس از فیلم ظهور نشان می دهد فلوید گزارشی در دستبند زدن, دروغ گفتن رو به پایین و تلاش برای نفس کشیدن به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

تظاهرکنندگان بسیج در شنبه متعدد در مراکز شهری — در میان آنها نیویورک و آتلانتا و فیلادلفیا و شیکاگو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو بوستون و میامی — و همچنین در کوچک و مناطق روستایی در سراسر کشور است.

“احساس می کنم به بخشی از تاریخ و بخشی از این گروه از مردم که در حال تلاش برای تغییر جهان برای همه” گفت: Jamilah Muahyman یک واشنگتن ساکن در یک تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید است.

یکی از این بیشتر تعجب آور Black Lives Matter تظاهرات بود جمع 150 تا 200 نفر در شرق شهر تگزاس از ویدور بدنام برای طولانی خود را در انجمن ها با Ku Klux Klan.

فلوید را مارس 25 مرگ برانگیخته طوفان از تظاهرات و درگیری های داخلی در میان coronavirus همه گیر thrusting بسیار شارژ بیش از بحث های نژادی و عدالت به خط مقدم سیاسی در دستور کار پنج ماه قبل از نوامبر. 3 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

سازمان دیده بان | CBC را کتی سیمپسون گزارش از تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا:

تظاهرات و راهپیمایی در پایتخت ایالات متحده آمریکا پس از کشتن جورج فلوید انبوه نزدیکی به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا. 4:31

به استثنای سیاتل که در آن پلیس با استفاده از فلش-انفجار نارنجک در رویارویی با تظاهرکنندگان در این شهر کاپیتول هیل منطقه شنبه تظاهرات گسترده در کل زمان در آرامش تن در مقایسه با کسانی که از روزهای اخیر.

این هفته آغاز شد و با پراکنده قسمت از آتش سوزی غارت و خرابکاری در شهرهای مختلف.

پلیس باید در زمان متوسل به سنگین دست تاکتیک های آنها در پی به اجرا درآوردن حکومت در برخی از شهرها از جمله نیویورک و واشنگتن که در آن باتون-نوسانی افسران ضد شورش پراکنده در غیر این صورت منظم جمعیت.

کسانی که در درگیری تنها گالوانیزه تمرکز اعتراضات را گسترده تر تلاش برای اصلاحات در نظام عدالت کیفری و درمان آن از اقلیت های قومی.

“من فقط به این امید که ما واقعا برخی از تغییر از چه خبر است. مردم شده اند به زانو زدن و اعتراض و التماس برای یک مدت زمان طولانی و به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: Kartrina Fernandez, 42, یک معترض در نزدیکی مقابل کاخ سفید.

“ما نمی توانیم خیلی بیشتر است.”

تظاهرکنندگان جمع آوری همراه به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا در نزدیکی کاخ سفید به عنوان خورشید مجموعه در واشنگتن در روز شنبه. (ساموئل کروم/گتی ایماژ)

شدت اعتراضات در طول هفته گذشته شروع به فروکش روز چهارشنبه پس از دادستان در مینیاپولیس بازداشت چهار افسر پلیس دخیل در Floyd مرگ است. درک چوین سفید افسر دیده سنجاق فلوید گردن به زمین برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید بارها و بارها تشکر “من نمی توانم نفس بکشم” شد به اتهام قتل درجه دوم.

برخی از بزرگترین تظاهرات در عین حال

اما روز شنبه مشخص شده برخی از بزرگترین تظاهرات بیش از فلوید را کشته و به تاریخ.

جمعیت شماره در ده ها هزار نفر همگرا در پایتخت کشور با وجود خطرات بهداشتی ناشی از coronavirus هر چند برآوردهای رسمی از میزان مشارکت بودند در دسترس نیست.

تظاهرات در واشنگتن به عنوان جاهای دیگر بودند قابل توجه برای نقشه کشی با نژاد مخلوط جمعیت.

“به خصوص به عنوان یک فرد سفید من بهره مندی از وضع موجود و طوری نشان داده نمی شود و به طور فعال مشغول به ساختارشکنی نژادپرستی نهادی باعث می شود من همدست” گفت: Michael دروموند 40 یک کارمند دولت در توضیح دلیل خود را برای شرکت.

پیش از آن در روز تظاهرکنندگان جمع شده بودند در اعتراض به مرگ جورج فلوید در یادبود لینکلن. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

صدها کیلومتر به سمت جنوب در Floyd را زادگاه Raeford N. C. صدها نفر صف در یک کلیسا برای ادای احترام خود را در یک مکان مشاهده فلوید بدن قبل از خصوصی یادبود برای اعضای خانواده.

فلوید مراسم تشییع جنازه برای برنامه ریزی روز سه شنبه در هوستون که در آن او زندگی می کردند قبل از نقل مکان به منطقه مینیاپولیس است.

در نیویورک با جمعیت زیادی از معترضان با عبور از پل بروکلین به پایین منهتن بعد از ظهر روز شنبه, راهپیمایی تا حد زیادی خالی از برادوی است. هزاران نفر دیگر جمع آوری شده در هارلم در نزدیکی گوشه شمال غربی پارک مرکزی به مارس در مرکز شهر حدود 100 بلوک به شهر واشنگتن میدان پارک.

یک نعش کش حامل بدن از جورج فلوید می رسد قبل از یک بنای یادبود در کیپ ترس کنفرانس B ستاد در Raeford, N. C., در روز شنبه. (Ed کلمنت/فردا نیوز)

در فیلادلفیا تظاهرکنندگان جمع شده در مراحل فیلادلفیا موزه هنر گام شعار “نه عدالت بدون صلح است.” دیگران راهپیمایی همراه بنجامین فرانکلین پارک وی از طریق John F. Kennedy پلازا و در سراسر فیلادلفیا شهرستان سالن.

در سواحل غرب معترضان به طور خلاصه مسدود شده و ترافیک در سان فرانسیسکو پل گلدن گیت به عنوان رانندگان honked در همبستگی.

ناآرامی های جهانی می رود

اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس را گسترش فراتر از آمریکا

در اینجا در خانه, هزاران نفر تظاهرات علیه نژادپرستی در سنت جان, Guelph, Ont., تورنتو و کلگری Fort McMurray, Alta., Whitehorse و دیگر شهرستانها.

سازمان دیده بان | هزاران نفر پیوستن به کانادا تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس:

قتل جورج فلوید موجب اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر آمریکا. هزاران کانادایی پیوست اعتراضات در خانه. 2:17

در انگلستان 14 افسر پلیس مجروح شدند و در “تکان دهنده و کاملا غیر قابل قبول” ضرب و جرح در ضد نژادپرستی تظاهرات در مرکز لندن روز شنبه در لندن, رئیس پلیس Cressida, کیر روز یکشنبه گفت:.

پس از صلح آمیز روز تعداد کمی از معترضان به طور خلاصه به درگیری با پلیس سوار در روز شنبه پس از هزاران نفر گرد هم آمدند تا صدای خود را به خشم و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“من عمیقا غمگین و افسرده است که یک اقلیت از معترضان شد خشونت نسبت به افسران در مرکز لندن عصر روز گذشته. این منجر به 14 افسران مجروح شدن” که توسط کمیسر پلیس شهری خدمات در بیانیه ای گفت.

در هنگ کنگ ده ها تن از مردم با تجمع در مقابل کنسولگری ایالات متحده روز یکشنبه در اعتراض به مرگ آمریکا جورج فلوید. .

معترضان عمدتا بین المللی دانشجویان و اعضای هنگ کنگ لیگ سوسیال دموکرات سیاسی گروه مدافع حقوق بشر ایستاده در زیر باران نگه داشتن عکس های فلوید و نشانه هایی است که خواندن “Black Lives Matter” یک جنبش در برابر نژادی و بی عدالتی است که رفته جهانی در میان coronavirus همه گیر فلوید پس از مرگ در مه 25.

تظاهرکنندگان جمع آوری در پارک میدان واشنگتن در شهر نیویورک در روز شنبه. (Eduardo Munoz/فردا نیوز)

“این مهم است که ما پیام را در سراسر به دیگران در سراسر جهان به آنها یادآوری می کنند که حتی اگر ما در حال دور ما با آنها 100 درصد در روح — سیاه و سفید زندگی می کند ماده” 28 ساله Quinland اندرسون که در انگلیس است, گفت: در حالی که برگزاری یک “پل” بنر.

در استرالیا بیش از 20 ، 000 نفر اعتراض در سیدنی و سایر شهرستانها در روز شنبه در همبستگی با ایالات متحده خشم بیش از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس و خواستار پایان دادن به شبیه مرگ و میر ناشی از بومی استرالیا.

سیاه پوشیدن و braving یک تاول خورشید, جامائیکا, جمع آوری شده در روز شنبه به حمایت از تظاهرات جهانی در برابر سوء استفاده پلیس موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

چند صد نفر ایستاده بود در خارج از سفارت آمریکا در کینگستون با علائم و t-پیراهن مطلب “Black Lives Matter” و “به اندازه کافی به اندازه کافی است” خواستار عدالت برای فلوید به عنوان به خوبی به عنوان جامائیکا که فوت کرده اند در دست نیروهای امنیتی.

حزب جو

تقریبا فضای جشن غالب در میان معترضین حاضر در نوار تازه rechristened Black Lives Matter پلازا — عبارت “Black Lives Matter” رنگ در رنگ زرد نامه ها در پیاده رو — یک بلوک از کاخ سفید است.

آن را در نزدیکی نقطه ای که در آن ایالات متحده پارک پلیس و پرسنل نظامی پاک لافایت مربع از تظاهرات مسالمت آمیز با مواد شیمیایی اسپری و نارنجک دود در شب دوشنبه هموار کردن راه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن را از طریق پارک به یک کلیسا برای برگزاری مقدس هوا برای دوربین.

سازمان دیده بان | به چه معنی است به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس؟:

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حال رشد بوده اند که مردم در اعتراض به خشونت پلیس در آمریکا و کانادا و سراسر جهان است. الکس حیاتی نویسنده از پایان پلیس توضیح می دهد که چه defunding پلیس ممکن است مانند نگاه. 7:40

روز شنبه, Washington, d. C., شهردار موریل Bowser از منتقدان مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات این هفته کشف شد در میان جمعیت در حالی که آهنگ ها مانند Sweet Caroline توسط Neil Diamond و خوبه by Kendrick Lamar blared از بلندگو.

تظاهرکنندگان شامل خانواده ها و مردم در تمام سنین حمل علائم و با شعارهایی مانند “تغذیه” “تمام زندگی مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی فراموش” و “سیاه و سفید پسر مهم است.”

افسران پلیس حاضر بودند اما در اعداد کوچکتر از قبل در هفته است. آنها به طور کلی فرض بر این کمتر تهاجمی استقرار پوشیدن گشت لباس به جای بدن زره و کلاه.

در یکی دیگر از نشانه ای از کاهش تنش ، -ژنرال ویلیام واکر فرمانده سی گارد ملی سی ان ان گفت که حدود 4000 نفر اضافی گارد نیروهای نظامی مستقر در این شهر از 11 متحده در پنتاگون درخواست شد به احتمال زیاد به خارج پس از تعطیلات آخر هفته.

“آنها خواهد بود redeploying این هفته احتمالا به عنوان روز دوشنبه” واکر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de