دولت برزیل متهم به ‘آماری کودتا’ پس از آن برنامه ریزی شده برای جلوگیری از انتشار COVID-19 داده

بrazil وزارت بهداشت به نظر می رسد به عقب البته یکشنبه شب از یک بحث تلاش برای جلوگیری از انتشار این کشور COVID-19 مورد مرگ و در مجموع بعد از منتقدان متهم جمهور Jair Bolsonaro از تلاش برای مخفی کردن برزیل ویرانگر و میر از این بیماری همه گیر.

این کشور آمریکای جنوبی از 200 میلیون نفر در جهان دوم-بیشترین تعداد تایید COVID-19 موارد پس از ایالات متحده آمریکا با 691,758 از دوشنبه. برزیل ثبت کرده است 36,455 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

اما برزیل واقعی caseload ممکن است به مراتب بزرگتر به دلیل محدود تست. توسط مه 12 برزیل وزارت بهداشت گفت: کشور در حال انجام 482,743 آزمون — حدود 5 درصد از 9.6 میلیون متحده آزمایشات گزارش شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا همان تاریخ.

وزارت بهداشت صفحه وب برای COVID-19 اطلاعات رفت و آفلاین در شب جمعه, برزیلی, روزنامه Globo گزارش شده است. هنگامی که صفحه بازگشت تجمعی ارقام برای برزیل تعداد موارد و مرگ و میر رفته بودند و تنها روزانه ارقام برای موارد جدید و مرگ و میر قابل مشاهده بودند. گزینه ای برای دانلود داده های ضروری برای تجزیه و تحلیل آمار و ارقام و مقایسه آنها با دیگر کشورهای — دیگر در دسترس است.

Bolsonaro در ابتدا توجیه تصمیم های یک بیانیه گفت: از وزارت بهداشت در Facebook در روز شنبه. “انتشار 24 ساعته اطلاعات به ما اجازه می دهد به دنبال واقعیت کنونی این کشور” آن را بخوانید. “[تجمعی داده ها] نشان نمی دهد که اکثر مردم دیگر از این بیماری است.”

در واکنش به حرکت, سلامت, وزرای امور خارجه دولت سابق مقامات بهداشت و مستقل جمع آوری اطلاعات به سرعت بسیج برای به اشتراک گذاشتن منطقه ای برگه برای COVID-19 در پایگاه داده های آنلاین.

سرمقاله در Folha de Sao Paulo برزیل یکی از بزرگترین روزنامه ها را متهم کرد که رئیس جمهور از تلاش برای سوار شدن یک “آماری کودتا”. “در تلاش برای مخفی کردن اطلاعات کامل در coronavirus مرگ و میر و موارد خارج از Jair Bolsonaro اتحاد برای پایان دادن به کمی جدیت باقی مانده است که در راه خود را مسخره از یک دولت در برخورد با یک شرکت خارج از کنترل اپیدمی” کاغذ گفت: در مقایسه با دولت رفتار به راه برزیل دیکتاتوری نظامی در برخورد با بهداشت بحران در سال 1980.

روز یکشنبه دولت فدرال به نظر می رسد به رها کردن طرح خود برای محدود کردن اطلاعات گفت: این امر رزومه انتشار تجمعی برگه در یک فرمت جدید.

اما آمار و ارقام جدید منتشر شده یکشنبه شب به پایان نمی سردرگمی. حدود ساعت 8.30 به وقت محلی وزارت بهداشت گفت: 1,382 نفر مرده بود از ویروس و 12,581 شده بود تایید آلوده بیش از 24 ساعت گذشته. اما آمار و ارقام به روز شده در وب سایت تا چند ساعت بعد گفت: تنها 525 درگذشت. تعداد موارد جدید و در عین حال بزرگتر از اولین گزارش, در 18,912. وزارت بهداشت توضیح داد که اختلاف.

اختلاف بیش از این اطلاعات می افزاید: در حال حاضر هرج و مرج تصویر از برزیل وزارت بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر. دو وزرای بهداشت رفتگان در فضای یک ماه بین آوریل و مه پس از مخالفت آنها با Bolsonaro را دلسرد اجتماعی فاصله و ارتقاء اثبات نشده دارو هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19. یک فعال وظیفه ارتش است که در حال حاضر در خدمت به عنوان موقت, وزیر بهداشت, معنی سابق و یا فعال مقامات نظامی در حال حاضر پر کردن هسته ای 22 کرسی از Bolsonaro کابینه. رئیس جمهور خودش سابق ارتش کاپیتان.

بیش از آخر هفته فعالان در حداقل 20 شهرستانها برزیل برای برگزاری تظاهرات در برابر Bolsonaro دولت. این تظاهرات با تمرکز بر حفاظت از دموکراسی – که برخی در برزیل را ترک می گویند در معرض خطر است با توجه به Bolsonaro اتحاد نظامی و محکوم نژادی و بی عدالتی با الهام از آمریکا در اعتراض به قتل جورج فلوید. بیشترین جمعیت عینک ماسک صورت با توجه به اخبار محلی گزارش.

Bolsonaro که قبلا ستایش استفاده از خشونت توسط پلیس برزیل و جشن افغانستان توصیف معترضان به عنوان “متخلفان.” او را تهدید به اعزام نیروهای امنیتی برای مقابله با تظاهرات.

نوشتن به Ciara Nugent در ciara.nugent@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>