بritish نخست وزیر بوریس جانسون مواجه است تمام عیار بحران سیاسی پس از ارشدترین مشاور Dominic کامینگز بستری او سوار بیش از 260 مایل از لندن به دورهام و با خانواده اش در حالی که مشکوک او با آلوده COVID-19 در زمانی که این کشور تحت سخت مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ باغ گل رز در دوشنبه کامینگز در دفاع از اقدامات خود و حاضر به استعفا یا عذرخواهی کرد و گفت او چه در زمان او بودند قانونی و اقدامات لازم برای اطمینان از سلامت خود را به چهار سال ، نخست وزیر به صحبت های عمومی در حمایت از کامینگز در روز یکشنبه و وزرای کابینه را ادامه داد و به دفاع از او.

اما در طول تعطیلات آخر هفته, مخالفت سیاستمداران و دانشمندان و رهبران مذهبی و پزشکی حرفه ای تمام نام برای کامینگز به استعفا کرد و گفت او ادامه داد: تصدی نشان داد وجود یک حکومت برای نخبگان و دیگری برای هر کس دیگری. اعضای دولت در علوم رفتاری گروه مشورتی گفت: آنها نگران سلامت عمومی پیام ارسال توسط اجازه می دهد کامینگز برای ماندن در. نیروهای پلیس گفت: آن را, آن را سخت تر برای به اجرا درآوردن قوانین است. پزشکان گفت: این تصمیم رفت و در برابر همه آنها تا به حال شده است برای مبارزه در مبارزه خود را در برابر COVID-19. و مخالفت قانونگذاران گفت جانسون قرار دادن خود منافع سیاسی جلوتر از مردم خوب است. “این توهین به فداکاری های ساخته شده توسط مردم که جانسون انتخاب کرده است به هیچ اقدام علیه دومینیک کامینگز” گفت: Keir Starmer رهبر مخالفان حزب کارگر.

انگلستان رسمی تلفات گذشت 37,000 روز سه شنبه به بالاترین سطح در اروپا و دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است. خیلی از خشم اطراف کامینگز رسوایی است از خانواده هایی که قادر به سفر به دیدن مرگ بستگان یا کمک به آسیب پذیر و اعضای خانواده به دلیل مستند قوانین ابداع در بخشی از سینه خود را.

ادامه مطلب: چگونه انگلستان جناح آن Coronavirus پاسخ

بحران در حال حاضر به آن روز پنجم است که شدید ترین جانسون 10-ماه تصدی به عنوان نخست وزیر را نشان می دهد و نشانه کمی از dissipating. نظر سنجی سه شنبه منتشر شد توسط Savanta یک ناظر انتخابات نشان داد Johnson خالص تصویب در -1% بیست امتیاز پایین +19 درصد چهار روز پیش از آن. تصویب امتیاز از دولت به عنوان یک کل است به همین ترتیب شانس بد انداختن 16 امتیاز در یک روز به -2%. جداگانه نظرسنجی منتشر شده توسط YouGov در روز سه شنبه نشان داد که 59 درصد از پاسخ دهندگان گفته کامینگز باید استعفا دهد و 71 درصد اعتقاد داشتند او را شکست مستند قوانین. در اینجا آنچه که در مورد این دیوانگی.

که دومینیک کامینگز?

کامینگز یک استراتژیست سیاسی معروف ترین برای کارگردانی موفق “رای ترک” در طول مبارزات انتخاباتی 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی که جانسون همچنین مبارزه برای.

او به تصویر کشیده شده توسط بندیکت کامبربچ در این فیلم Brexit: این Uncivil جنگ که آدرس برخی از راه های مبارزات انتخاباتی گفته می شود مورد استفاده قرار داده و دروغ به هدف خاص رای دهندگان.

هنگامی که جانسون نخست وزیر شد در ماه ژوئیه سال 2019 او منصوب کامینگز خود را به عنوان مشاور ارشد. (کامینگز است که یک نماینده مجلس و در نتیجه انتخاب برای این نقش است.) او در حال حاضر جانسون نزدیک ترین و مورد اعتماد ترین مشاور. او با اعتبار یک نقش پیشرو در دسامبر 2019 انتخابات که به جانسون یک فرمانده اکثریت در مجلس و با تعریف دولت اصلی اهداف سیاست از جمله یک نقشه راه در مورد دقیقا چگونه به ترک اتحادیه اروپا است.

او خود را شناخته شده است لباس های گاه به گاه مانند گرمکن و کلاه عرقچین در 10 خیابان داونینگ. او همچنین شناخته شده برای خود را ضد نخبگان موضع به طور منظم حمله به “remainers” که مبارزه برای انگلیس برای ماندن در اتحادیه اروپا در سال 2016.

چه Dominic کامینگز انجام دهید ؟

روز جمعه به عنوان کشور در حال آماده شدن برای ورود به یک تعطیلات طولانی آخر هفته نگهبان و روزانه آینه روزنامه ها منتشر شده مشترک بررسی گزارش که Cummings, همسر و پسر جوان خال خال شده بود در دورهام شهرستان 260 مایلی شمال لندن در اوایل ماه آوریل. کامینگز در حال حاضر گزارش شده است به رنج می برند از COVID علائم که در آن زمان. انگلستان معرفی کرده بود راهنمایی در اوایل ماه مارس گفتن مردم با علائم COVID-19 به خود منزوی در خانه و تکمیل این قوانین با سراسر کشور مستند اقدامات در مارس 23.

این گزارش گفت: Cummings شده بود و ماندن در پدر و مادر خود را’ ملک وجود دارد, با وجود مشاوره از دولت است که مردم “ماندن در خانه [به] صرفه جویی در زندگی می کند.” بیش از روزهای مقالات منتشر شده جزئیات بیشتر از جمله خبری که کامینگز نیز شده بود کشف و در برنرد کسل زیبایی نقطه 30 مایل دور از دورهام در مارس 12, همسرش جشن تولد.

در مواجهه با روزنامه نگاران خارج از خانه خود در لندن کامینگز گفت او نمی خواهد استعفا دهد. زمانی که یک روزنامه نگار پیشنهاد وضعیت بد نگاه او پاسخ داد: “کسی که درباره خوب به نظر می رسد ؟ این یک سوال از انجام کار درست. آن را در مورد آنچه شما بچه ها فکر می کنم.”

با کمی اطلاعات در دسترس عموم غیر از آنچه تا به حال منتشر شده توسط گاردین و آینهJohnson, به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه. بدون دادن جزئیات در این گفتگو گفت: Cummings توضیح داده شده بود اقدامات خود را به او و او آنها را پیدا کرده بود قابل قبول است و کامینگز لذت می برد خود را کامل پشتیبانی می کند.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

این کنفرانس را کمی آهسته سخنرانی دراز وشدیداللحن از خشم عمومی. روز دوشنبه کامینگز برگزار شد خود را در کنفرانس مطبوعاتی (بی سابقه ترین چیزی که برای یک مشاور سیاسی انجام دهید) و در آماده آدرس به دنبال سوال از روزنامه نگاران, مجموعه ای از سمت خود را از داستان.

او گفت که در مارس 27, همسرش آمده بود پایین با امکان COVID-19 علائم. بسیاری از مردم او بیشتر از نزدیک با هم آزمایش مثبت از جمله جانسون. نگران او و همسرش ممکن است هر دو به زودی ناتوان با این بیماری و قادر به مراقبت از خود را برای چهار سال او تصمیم گرفت به درایو آن شب به پدر و مادر خود را’ ملک در دورهام که در آن وجود دارد یدکی خانه آنها می توانید اقامت, نزدیک به خانواده که می تواند مراقبت از کودک در صورت لزوم. (او باور نمی کند او می تواند “بپرسید که” هر کسی در لندن به کمک با مراقبت از کودکان, او گفت:.) او گفت که به اعتقاد او در آن زمان و هنوز هم می کند که او اقدام در چارچوب قانون به دلیل معافیت تحت مستند قوانین برای حصول اطمینان از ایمنی و مراقبت از کودکان خردسال است. او گفت که او نه بگویید جانسون در مورد تصمیم گیری و متوقف نمی شود در هر نقطه در این سفر است.

کامینگز گفت که پس از دوره نقاهت بعد از بیماری و پاک به بازگشت به کار مارس 11, بینایی خود را “به نظر می رسید متاثر شده اند.” بنابراین او تصمیم گرفت روز بعد به یک سفر کوتاه به Barnard Castle حدود 30 دقیقه رانندگی در هر جهت برای تست اینکه آیا او قادر خواهد بود به رانندگی طولانی بازگشت به لندن است. همسر و فرزند خود را نیز در ماشین. او نه آدرس این واقعیت است که این سفر ساخته شده بود در تولد همسر. آنها دو توقف کوتاه در این سفر کامینگز گفت: هنگامی که در شهر به دلیل کامینگز “احساس کمی بیمار” و برای بار دوم در برخی از جنگل ها را برای استراحت توالت. “در هیچ نقطه ای آیا ما شکستن هر اجتماعی, فاصله, قوانین,” او گفت:. در سفر بازگشت به لندن در خانواده ممکن است متوقف به پر کردن گاز کامینگز گفت اما افزود او نمی تواند مطمئن باشد.

کامینگز نیز محروم شاهد عینی شهادت و تقویم اقتصادی نگهبان و آینهکه او دیده شده است در دورهام برای بار دوم به بعد در مارس پس از بازگشت او به لندن. اما او اعتراف کرد به او گفته بود به جانسون در مورد سفر خود به دورهام هفته پیش هنگامی که هر دو دوره نقاهت بعد از ویروس.

او اذعان کرد او باید ساخته شده بیانیه ای دیر اما نه عذرخواهی و ابراز تاسف برای اقدامات خود را. “من باور دارم که در هر شرایطی من رفتار منطقی و قانونی متعادل ایمنی از خانواده من و از این وضعیت شدید در شماره 10 و منافع عمومی موثر دولت که من می تواند کمک” او گفت:.

چه پاسخ شده در انگلستان?

بسیاری از انگلیسی ها باقی مانده بودند ديپلمات توسط کامینگز’ بیانیه و رسوایی همچنان به تسلط بر انگلیسی, اخبار رسانه های.

حداقل 33 محافظه کار مجلس خواستار کامینگز به استعفا و تاریخ و وزیر داگلاس راس خود استعفا از جانسون دولت روز سه شنبه در پاسخ به کامینگز’ امتناع از ترک. “در حالی که نیت ممکن است به خوبی معنای واکنش به این خبر نشان می دهد که آقای کامینگز’ تفسیر دولت توصیه شد به اشتراک گذاشته شده توسط اکثریت قریب به اتفاق افرادی که انجام داده اند به عنوان دولت پرسید:” راس در بیانیه ای گفت.

مخالفت نمایندگان مجلس همچنین در ادامه به تماس برای کامینگز را ترک کنند. “این است که در حال حاضر یک ماده از رکورد که آقای Dominic کامینگز شکست های متعدد مستند قوانین” یک نامه نوشته شده توسط شش احزاب مخالف (به استثنای کار) گفت. “او در عین حال به بیان هر یک عذرخواهی و یا ندامت برای این اقدامات است. وجود دارد و نمی توان یک قاعده برای کسانی که درگیر در تدوین بهداشت عمومی مشاوره و دیگری برای بقیه از ما.”

با این حال جانسون دولت همچنان ادامه دارد و به پایه های Cummings. در یک دور از پخش مصاحبه روز یکشنبه وزیر کابینه مایکل گوو دفاع مشاور ویژه. پرسیده شده توسط مجری اگر او خود را خواهد درایو 60 مایل به سفر به آزمون خود بینایی گوو گفت: “من در موارد در گذشته محور با همسرم به منظور مطمئن شوید که er, چه راست راه قرار دادن آن” قبل از فرار کردن و تغییر موضوع.

و همچنین آشکار حدی که نفاق توسط کسانی که در مواضع قدرت را در مسائل مربوط به رای گیری عمومی کامینگز بحران نیز نشان داد که تا چه حد جانسون می بیند بالا خود را به عنوان مشاور ضروری است. “چه بسیار نا امید کننده است” یکی unnamed وزیر گفت: ITV روز یکشنبه “است که کامینگز است که تنها یک مشاور و در عین حال او محافظت می در راه است که هرگز اتفاق می افتد به یک وزیر.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

نوشتن به بیلی Perrigo در billy.perrigo@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de