Bolsonaro می گوید برزیل به موضوع کلروکين پروتکل به عنوان کشور می بیند رکورد مرگ و میر سنبله

برزیل را وزارت بهداشت صادر خواهد شد دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه در حال گسترش توصیه می شود استفاده از کلروکين برای درمان این رمان coronavirus رئیس Jair Bolsonaro گفت: روز پس از وزیر بهداشت و درمان ترک تحت فشار برای امضای دستورالعمل جدید.

موقت وزیر بهداشت ادواردو Pazuello یک وظیفه فعال ژنرال ارتش را امضا پروتکل جدید و ماندن در بالای کار در حال حاضر رئيس جمهور گفت: در یک مصاحبه آنلاین در شب سه شنبه.

Bolsonaro گفت که او نگه داشته در یک جعبه ضد مالاریا مواد مخدر در مورد او 93 ساله و مادر مورد نیاز آن اشاره کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با در نظر گرفتن این پیشگیرانه.

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی.

در همین حال وزارت بهداشت گفت: در کشور ثبت جدید رکورد روزانه از 1,179 مرگ و میر در مجموع 17,971 مرگ و میر و 271,628 موارد تایید شده.

روز سه شنبه کشته شد اولین بار برزیل ثبت کرده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در یک روز.

بیشتر به آمده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>