#BlackOutTuesday گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی در اعتراض به جورج فلوید قتل

رسانههای عمده جریان های موسیقی شرکت ها و بیشتر در حال پیوستن با مشاهیر و موسیقی, برچسب های در توقف و یا تغییر خود را به طور منظم عملیات روز شنبه برای ابراز همبستگی با ایالات متحده و بین المللی در اعتراض به کشتار جورج فلوید در بازداشت پلیس.

ViacomCBS Inc. گفت: این امر می تواند در “در مکث” برای #BlackOutTuesday به تأمل در وقایع اخیر و به تغییر تمرکز از “کسب و کار ساختمان به ساختمان جامعه است.”

روز دوشنبه این شرکت تا به حال کانال های خود — از جمله CBS News, MTV و Comedy Central — انتقال هشت دقیقه و 46 ثانیه تنفس برای تلفن های موبایل با کلمه “من نمی توانم نفس بکشم” افشاگری در مورد حادثه در هفته گذشته که موجب تظاهرات گسترده در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور از جمله در کانادا و انگلستان و استرالیا.

یک مینیاپولیس افسر پلیس دستگیر شد هفته گذشته در سومین قتل درجه و طرح اتهامات برای نقش خود در مرگ 46 سال فلوید.

جریان غول Spotify فناوری گفت: این امر از ویژگی های یک و هشت دقیقه و 46 مسیر دوم از سکوت در انتخاب پادکست ها و لیست پخش در روز سه شنبه, در حالی که همچنین توقف رسانه های اجتماعی منتشر کنید. اپل موسیقی گفت: این امر با استفاده از این روز به منعکس کننده و طرح اقدامات برای حمایت از سیاه و هنرمندان و سازندگان و جوامع است.

هدف قرار دادن مکث در صنعت موسیقی

روز دوشنبه میزبان برچسب رکورد اعلام کردند که با علامت سه شنبه با تعلیق کسب و کار, تاخیر در انتشار موسیقی جدید و حمایت و پشتیبانی از نژادی عدالت سازمان مبارزه با نابرابری.

ابتکار با منشأ #TheShowMustBePaused تلاش رهبری رکورد مدیران صنعت Jamila Thomas and Brianna Agyemang خواستار عمدی اختلال در کار هفته در اعتراض به کشته شدن افراد سیاه و سفید در بازداشت پلیس.

آنها همچنین با صدور فراخوانی برای اقدام با انتقادات و پیشنهادات که در بازه زمانی از حمایت از خانواده فلوید به یادگیری در مورد نژادی عدالت برای پیوستن به مردمی ضد نژادپرستی مبارزات و تظاهرات.

“ماموریت ما این است که به نگه داشتن صنایع بزرگ از جمله شرکت های بزرگ و شرکای خود را که بهره مندی از تلاش های مبارزات و موفقیت های مردم سیاه و سفید — پاسخگو” این سازمان در بیانیه ای گفت.

“این فقط یک 24 ساعته ابتکار. ما خواهد شد و در این مبارزه برای مسافت های طولانی است.”

رسانه های اجتماعی مشارکت

ده ها تن از هنرمندان و ستاره های ورزشی اند و در برابر فلوید مرگ و نژادپرستی آنها می گویند پشت سر گذاردن آن به عنوان اعتراض. چند نوازندگان از جمله بیانسه, تیلور سویفت, Billie Eilish, Ariana Grande و Jay-Z اند و در پاسخ به مرگ و پس از آن تظاهرات که برخی از آنها خشونت تبدیل شد.

در روز سه شنبه, مشهور, ریحانا, کتی پری بریتنی اسپیرز و کایلی Jenner همه رفت و تاریکی در رسانه های اجتماعی به اذعان فلوید مرگ است.

ستاره NBA از جمله LeBron James و خصوصی به کاری نوشته شده در سیاه و سفید خالی عکس در Instagram صفحات. لیگ رسمی صفحه نوشته شده همان عکس را با هشتگ “#NBATogether.”

آنها با یک موج از کاربران شخصی و آرایه ای از سازمان ها و شرکت ها برخی از آنها نیز در زمان این فرصت برای تقویت black voices, به اشتراک گذاری منابع و یا اعلام کمک های مالی به گروه های مبارزه برای برابری نژادی.

پوش بک در پست های اجتماعی

شده است وجود دارد مقاومت مواجه برابر برخی از این تلاش ها در همبستگی از طریق رسانه های اجتماعی.

بسیاری از مردم ارسال شده است تیره مربع با هشتگهای #پل و #BlackLivesMatter.

سیاه فعالان باید اشاره کرد که از جمله آن دسته از غرق کردن پست های موجود که به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد زمان تظاهرات مهم منابع و مستندات از خشونت است.

در موارد دیگر رسانه های اجتماعی نظر در حال به چالش کشیدن صداقت از شرکت ها و افرادی که ایجاد “همبستگی” پست سوال که آیا در زندگی واقعی خود را اعمال انتخاب و تصمیم گیری منعکس کننده همان ضد نژادپرستانه احساسات آنها در حال حاضر ابراز آنلاین.

“آنها ممکن است ارسال این چیزها اما اگر شما نگاهی به [شرکت] مجموعه, اگر شما در نگاه مدیران آنها عمدتا سفید. پس از آن عدم تطابق اطلاعات. شما در حال تلاش برای حمایت از سیاه و سفید کردن سهشنبه, اما در عین حال شما در حال حمایت از آن در درون شرکت خود را” مستقل موسیقی روزنامه نگار بیانکا Gracie اشاره کرد در مصاحبه با CBC News.

“آنها قطعا باید به درون خود را به مطمئن شوید که آنها در حال انجام کار درست… شما باید برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>