(شهر اوکلاهما) — سیاه و سفید تحویل راننده می گوید او با غلبه بر احساسات در حالی که ضبط خود را و co-worker مسدود شده به یک دردار شهر اوکلاهما محله برای بیش از یک ساعت توسط یک سفید ساکن که خواستار دانم که چرا آنها وجود دارد.

تراویس میلر که ارائه لوازم خانگی و مبلمان دستگیر شده این حادثه روز دوشنبه در یک Facebook Live تصویری که ویروسی رفته است. میلر و بسیاری از مردم که ارسال دیدگاه در مورد این ویدئو احساس برخورد شد با نژاد با انگیزه است.

“من فقط می دانم که احساسی, آن را سخت به حفظ خویشتنداری به ویژه هنگامی که من در برخورد با مرگ در خانواده دو تن از اعضای خانواده ظرف دو روز از یکدیگر” میلر گفت KFOR-تلویزیون. “من فقط به انجام بهترین من می تواند به ایجاد یک وضعیت بد بدتر است.”

میلر گفت: مشتری خود را به او داده بود این کد را از طریق محله دروازه. پس از تکمیل و تحویل یک مرد که شناسایی خود را به عنوان دیوید استوارت و عضو هیئت مدیره انجمن مالکان دیده می شود در Facebook فیلم بازجویی میلر و همکار او در مورد اینکه چرا آنها در کوچه و خیابان خود را در طول زمان رویارویی است.

آسوشیتد پرس از تلاش برای تماس با یک شماره تلفن ذکر شده به عنوان استوارت در روز پنج شنبه اما آن را تا به حال قطع شده است. KFOR-تلویزیون نشان داد یک خبرنگار زنگ چه اعتقاد بر این است مفت از خانه خود را, اما هیچ پاسخ.

“من مسدود شده در, بنابراین من نمی توانم ترک” میلر گفت: با اشاره به این که مسدود کردن آنها را با ماشین خود را.

“من می خواهم به می دانم که در آن شما در حال رفتن گفت:” استوارت گفت که میلر است که او در حال رانندگی بود در خصوصی در خیابان.

میلر و سپس پاسخ داد: “این هیچ یک از کسب و کار شما. من قصد دارم از این جایی که من دارم.”

در حالی که نادیده گرفتن یک مجموعه از سوالات در مورد دلیل خود را برای بودن در جامعه میلر باقی مانده نشسته در کامیون خود را ثبت و تعامل در Facebook. “من در آوردن فرمان و من مطمئن هستم که من را نگه داشته کمربند,” او گفت: KOCO-تلویزیون. “من درهای قفل شده است و تلاش برای نگه دارید تا پنجره.”

حدود سی دقیقه به بحث دیگری صاحب خانه پیوست در پرس و جو خود را.

“همه ما می خواهید بدانید که چرا شما در اینجا و چه کسی به شما دروازه کد” دوم صاحب خانه گفت. “که همه ما نیاز به دانستن است.”

پس از میلر حاضر به فاش کردن مشتری خود اطلاعات شخصی که شناسایی خود را به عنوان استوارت گفت که او در تماس با پلیس.

“من نمی دانم چه باعث شد که او یا آنچه اتفاق افتاده است در این محله برای او به راه پاسخ او” میلر گفت.

میلر می تواند دیده می شود در این ویدئو با اشک جریان پایین صورت خود را در حالی که او بیش از حد تماس های مقامات. “من می دانستم که اگر من از این کامیون بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است, من می خواهم که در اشتباه است.” “من همیشه به خودم گفتم” من قصد دارم برای رفتن به خانه به همسر و بچه های من.'”

پلیس نمی تواند به صحنه دلیل اصلی تماس گیرنده زنگ زد و برگشت و گفت که افسران دیگر مورد نیاز پلیس سروان. لری Faithfully گفت.

“اگر ما اصلی تماس گیرنده به ما می گوید که آنها دیگر به ما نیاز دارند مگر اینکه ما دلیلی برای باور وجود دارد که چیزی اشتباه است و یا چیزی غیر قانونی اتفاق می افتد, ما انصراف از تماس” Faithfully گفت.

حدود یک ساعت بعد از هر دو طرف گفت: آنها در تماس با پلیس میلر گفت: انسان منتقل ماشین خود را به دلیل مشتری خود را در صحنه وارد شده و تایید کرد که او دریافت کرده بود و فقط یک تحویل.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de