(العالم) — Coty Inc. سقوط جمعه پس از فوربس گزارش داد که Kylie Jenner گفته های ارائه شده در این مجله با گمراه کننده اطلاعات مالی در مورد نام تجاری لوازم آرایشی.

سهام Coty به دست آورد که اکثریت سهام در کایلی آرایشی و بهداشتی در سال گذشته کاهش یافته است 13 درصد به $3.63 گسترش آن سال 2020 کاهش به 68٪.

اخبار گزارش پرسش در مورد یکی از Coty را قابل رویت ترین مارک آن را به عنوان به دنبال غلبه بر راکد, فروش, تغییر سلیقه مصرف کننده و خرده فروشی با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت که میلیاردها دلار در writedowns سال گذشته موافقت کرد در این ماه به فروش Wella و Clairol برندها به خریداری شرکت KKR & Co. به عنوان بخشی از یک رقم 4.3 میلیارد معامله اجازه می دهد آن را به تمرکز بر روی توده زیبایی و Jenner نام تجاری. هفته گذشته آن را راه اندازی کایلی پوست زیبایی خط در اروپا است.

نمایندگان در مدیریت شرکت Jenner ارتباطات و روزنامه کریستی جوشکار نمی بلافاصله در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر و نه لیزا کسلر سخنگوی نیویورک-بر اساس Coty.

“همه من می بینم که تعدادی از اظهارات نادرست و اثبات نشده فرضیات” Jenner روز جمعه گفت در یکی از چندین توییتهایی پاسخ به فوربس گزارش. “من می تواند به نام یک لیست از 100 چیز مهم تر در حال حاضر از fixating چقدر پول دارم.”

فوربس سخنگوی متی Hutchison دفاع از این گزارش.

“امروز به طور گسترده گزارش تحقیق و تفحص باعث شد به تازگی ثبت اسناد که نشان داد خودنمایی اختلاف بین اطلاعات خصوصی عرضه شده به روزنامه نگاران و اطلاعات عموم عرضه شده به سهامداران گفت:” در ایمیل. “خبرنگاران ما در کشف اشتباهات و ماه را صرف کشف حقایق است.”

Jenner, 22, قلمه از کارداشیان, خانواده, شد, جهان, جوانترین خود ساخته میلیاردر در مارس 2019 و موافقت با فروش 51 درصد از سهام خود در لوازم آرایشی خود را خط به Coty در ماه نوامبر. $600 میلیون معامله به ارزش کسب و کار خود را در حدود $1.2 میلیارد دلار است.

برخی از تحلیلگران مورد پرسش برچسب قیمت در آن زمان و در بالا اخیر writedowns “هر تمدید پیشنهاد آنها پرداخت و برای کایلی لوازم آرایشی را تکان سرمایه گذاران گفت:” دبورا Aitken در بلومبرگ هوش.

همه گیر کاهش یافته او ارزش خالص خروج او با ثروت کمتر از $1 میلیارد. فوربس گفت: رسانه های اجتماعی ستاره صرف سال باد اندازه و موفقیت کسب و کار خود را به این مجله به منظور افزایش برآورد خود از او ثروت است.

Jenner, در یکی از توییت گفت: “من هرگز خواسته برای هر عنوان و یا سعی در دروغ راه من وجود دارد که تا کنون. دوره.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de