در زنده سخنان در ناآرامی آوردن ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده رئیس جمهور سابق باراک اوباما در روز چهارشنبه خواست هر آمریکایی شهردار به نقد و بررسی خود را در اداره پلیس استفاده-از-نیروی سیاست در مشاوره با جوامع خود.

این کشور اولین رئیس جمهور سیاه نیز رخ داد توجه داشته باشید از خوش بینی و حتی به عنوان او اذعان ناامیدی و خشم تأمین اعتراضات پس از جورج فلوید, گزارشی مرد مرده به عنوان یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او نه روز پیش در مینیاپولیس, Minn.

“در برخی از راه به عنوان غم انگیز که این چند هفته گذشته بوده است به عنوان سخت و ترسناک و نامشخص به عنوان آنها بوده است و آنها نیز یک فرصت باور نکردنی برای مردم بیدار می شود به برخی از این زمینه روند” اوباما از حزب دموکرات گفت: از طریق livestream از خانه اش در واشنگتن است.

“و آنها را به یک فرصت برای ما همه کار با هم برای مقابله با آنها به آنها را به امریکا تغییر و آن را به زندگی می کنند تا آن بالاترین آرمان است.”

او همچنین به طور مستقیم خطاب به جوانان آمریکایی در رنگ آنها گفتن “من می خواهم شما بدانید که شما ماده است. من می خواهم شما بدانید که زندگی شما مهم است که رویاهای خود را مهم است.”

سازمان دیده بان | اوباما در مورد چگونه به تغییر:

رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما خطاب مجازی تاون هال در اجرای قانون و مسائل مربوط به روز شنبه و به نام برای افراد جوان به ترجمه احساسات قدرتمند خود را به مثبت تغییر دهید. 0:25

اوباما در سخنرانی ارائه شده در مقابل در تن به راه خود را جانشین حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در پاسخ به اعتراض برخی از آن ها را تفویض به خشونت است. تهمت و تهدید کرده است که برای استقرار نظامی آمریکا برای سرکوب تظاهرات و گفت: فرمانداران به “سخت تر است.”

مجازی تاون هال می آید در همان روز مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون افزایش اتهام اخراج افسر درک چوین به قتل درجه دوم در Floyd مرگ و اعلام کرد: اتهامات علیه این سه تن دیگر از افسران بودند.

کارتر و بوش نیز موضوع سخنان

در روز سه شنبه و چهارشنبه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش جمهوری خواه و جیمی کارتر از حزب دموکرات در بیانیه ای اظهارات نیز به تصویب رسید که بیشتر اندازه گیری تن از مغلوب ساختن پیشی جستن است.

اوباما اشاره نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه, هر چند او با انتقاد از رئیس جمهور اقدامات بیشتر در هفته های اخیر.

یکشنبه آدرس بخشی از یک بحث میزبانی برادر من حافظ, برنامه اوباما در تاسیس 2014 در پی تیراندازی پلیس در مرگ نوجوان سیاهپوست در فرگوسن Mo. به آدرس نژادی و بی عدالتی. این پنل شامل سابق دادستان کل اریک هولدر و دیگر رهبران سیاه و سفید.

اوباما که دیدم مشابه غلیان احساسات در حالی که در موجی از پلیس قتل مردان سیاه و سفید, سوال این تصور که یکی را انتخاب کنید باید بین “رای گیری در مقابل تظاهرات” و یا “مشارکت در مقابل نافرمانی مدنی.”

“این است که یک یا,” او گفت:. “این است که هر دو-و…”

او همچنین به طور ضمنی رد کسانی مانند تهمت که باید متمرکز نقد شدند.

“برای کسانی که شده اند صحبت کردن در مورد اعتراضات فقط به یاد داشته باشید: این کشور تاسیس شد و در تظاهرات” او گفت:. “آن را به نام انقلاب آمریکا.”

اوباما در به طور فزاینده عمومی نقش به عنوان ملت در برابر یک تلاقی تاریخی بحران هایی که در معرض عمیق نژادی و نابرابری های اجتماعی و اقتصادی در آمریکا و شکل انتخابات ماه نوامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im