استرالیا قوانین دادگاه حکم جستجو در نگار نامعتبر

(کانبرا استرالیا), استرالیا بالاترین دادگاه در روز چهارشنبه که یک حکم جستجو در مرکز ملی طوفان بیش از آزادی مطبوعات نامعتبر بود.

اخبار Corp. روزنامه نگار Annika Smethurst رفت به دادگاه عالی برای سرنگونی این حکم که اعدام شد در کانبرا در ماه ژوئن سال گذشته و باعث یک کمپین ملی برای بیشتر آزادی مطبوعات.

هفت قضات به اتفاق آرا توافق کردند که حکم نامعتبر بود تا حدودی به دلیل آن را شکست خورده به دولت جرم مشکوک با دقت کافی.

اما اکثریت قضات را رد کرد و برنامه خود را برای این مواد کشف و ضبط شود نابود معنی پلیس هنوز هم می تواند استفاده از آن به عنوان مدرکی علیه او.

این حمله به دنبال یک مقاله نوشته شده توسط Smethurst و منتشر شده در مارس 2018 بود که بر اساس طبقه بندی شده دولت اسناد و مدارک. مقاله ای گزارش داد که وزارت دفاع و وزارت امور کارفرمایان تا به حال اظهارنظر دادن یک آژانس امنیت جدید اختیارات قانونی برای جاسوسی در استرالیا.

یک روز پس از کانبرا حمله پلیس حکم اعدام در سیدنی ستاد مرکزی استرالیا پخش Corp. در جستجوی نامربوط به بیرون درز دولت اسناد و مدارک.

ABC روزنامه نگاران دن Oakes و سام کلارک — که در گزارش در سال 2017 استرالیایی است که نیروهای غیر مسلح را کشته بود و مردان و کودکان در افغانستان در یک پتانسیل جنگ جرم و جنایت و همچنین Smethurst می تواند شارژ خود را گزارش.

رسانه های استرالیا سازمان با هم متحد و در اعتراض به حملات که به آنها استدلال شد سرکوب آزادی مطبوعات.

سازمان ها استدلال می کنند که آزادی مطبوعات شده اند و فرسایش توسط بیش از 70 مبارزه با تروریسم و امنیت و قوانین مصوب مجلس پس از حملات القاعده در ایالات متحده در سپتامبر. 11, 2001.

آنها می خواهند اطمینان است که روزنامه نگاران را نمی خواهد خطر زندان برای انجام شغل خود را.

دولت در پاسخ به درخواست یک کمیته پارلمانی برای برگزاری یک تحقیق تاثیر استرالیا اطلاعات و اجرای قانون قدرت در آزادی مطبوعات.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>