حداقل 34 نفر کشته شده اند و یک گردباد شیوع زده جنوب

(BIRMINGHAM, Ala.) — شمار تلفات ناشی از وقوع گردباد که زده جنوب رز به حداقل 34 روز سه شنبه, می سی سی پی مقامات گفت: 12 نفر در حال مرگ وجود دارد.

طوفان ادعا کرد که زندگی در حداقل شش متحده خدمات ملی آب و هوا گفت: ارزیابی اولیه شواهدی که حداقل 27 مقدس زده منطقه است. قوی ترین چرخان بود EF-4 گردباد که ویران جنوب شرقی می سی سی پی با بادها به عنوان سریع به عنوان 170 مایل در ساعت (273 kph).

صدها نفر از خانه و کسب و کار آسیب دیده و سنگین باران باعث جاری شدن سیل در برخی از مناطق. نشویل, تنسی, شکست 71 ساله رکورد دریافت 2.23 اینچ (5.66 سانتی متر) از باران در یک روز و آب و هوا خدمات گفت.

آسیب رخ داده است تا سواحل شرق با سراسیمگی از گردباد هشدارهای صادر شده در دلاور پس از طوفان در سمت چپ شرقی.

تمیز کردن و کمک به مردم پس از طوفان بود پیچیده اجتماعی فاصله دستورالعمل و خاموش شدن و به معنای حفاظت در برابر COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

سر از امداد رسانی به کنوانسیون باپتیست جنوبی, سام پورتر گفت: داوطلبان تیم بودند با پوشیدن ماسک محافظ و اجتناب از تماس شخصی به عنوان آنها تغذیه طوفان قربانیان و با استفاده از اره برقی برای حذف درختان افتاده است.

“ما در انطباق با روش ما اما ما هنوز هم وجود دارد زمانی که جهان از هم جدا می افتد,” پورتر گفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>