یکs به زودی به عنوان فدرال چک حفاظت از برنامه های باز شده در مارس تارا ویلیامز-Harrington با عجله به در نرم افزار. فقط قبل از coronavirus جاروب در سراسر نیوجرسی صاحب یک آجر 4 Kidz حق رای دادن در نیوآرک را امضا کرده بود اجاره نامه های جدید برای کسب و کار خود را که دارای کلاس برای کودکان با لگو. پس از coronavirus را متوقف و او را در کلاس های حضوری او محاسبه می شود که نیاز به $33,000 به هر دو پرداخت جدید خود را اجاره و نه پاره وقت کارکنان. اما وقتی که او رفت و به درخواست PPP وام در M&T Bank, آنها به او گفت که آنها اولویت بندی مشتریان فعلی است.

در نهایت ویلیامز-Harrington نظر خودش را خوش شانس. با کمک از آفریقایی-آمریکایی اتاق بازرگانی و او امن وام از طریق بانک های مختلف و یکی دیگر از وام از طریق یک جداگانه برنامه فدرال. اما در ماه آوریل در حالی که او در وسط فرایند شوهرش گذشت از COVID-19. او همچنین آزمایش مثبت برای ویروس. “این بیشتر مردم از رنگ که نهفته بیشتر مردم از رنگ که در حال مرگ” ویلیامز-Harrington می گوید. “به عنوان یک صاحب کسب و کار از رنگ ما آمار سه راه را در اطراف.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این بود “یک روز بزرگ برای همه” به عنوان آخرین شغل گزارش نشان داد 2.5 میلیون دلار آمریکا شغل اضافه شده است. اما همان کسانی که آمار و ارقام نشان میدهد رشد بیکاری در همان دوره برای آمریکایی های آفریقایی تبار بود و در واقع افزایش یافته است به یک دهه بالا. در سراسر کشور آفریقایی-آمریکایی ها در حال نامتناسب رنج از تاثیر هر دو coronavirus و اقتصادی آن خرید اینترنتی و تلاش برای دسترسی فدرال کمک برنامه های طراحی شده برای کاهش آسیب است. اطلاعات و مصاحبه با صاحبان کسب و کار کوچک و طرفداران می گویند که از همه کسب و کار است که تلاش برای دسترسی به رهایی از چک برنامه حفاظت از اقلیت متعلق به کسب و کار گرفته بزرگترین ضربه.

مجموعه ای از شرایط است که باید مورد علاقه کسب و کارهای بزرگتر از جمله بسیاری از بانک ها تنها تصویب وام برای مشتریان موجود و به تأخیر انداختن برنامه از مالکیت انحصاری باید تعطیل کردن بسیاری از اقلیت متعلق به کسب و کار. برای کسانی که با دریافت وام از طریق این برنامه طرفداران نگرانی در برخی از شرایط ممکن است آن را سخت تر برای بسیاری از افراد واجد شرایط برای بخشش, بالقوه, بئب آنها را با سال بدهی.

در روزهای اخیر شده است وجود دارد فشار برای مصرف کنندگان برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و نمایندگان مجلس باید با تصویب قوانین جدید برای کاهش برخی از برنامه پخته-در بی عدالتی. اما کارشناسان تردید دارند که دولت جدید اقدامات کافی برای مبارزه با سالها از بی عدالتی. راه این برنامه محروم اقلیت متعلق به کسب و کار است و در عین حال یکی دیگر از استارک یادآور سیستمیک نژادی و نابرابری آورده به جلو در هفته گذشته ده ها هزار نفر به خیابان آمده اند در سراسر کشور می گوید جسیکا Fulton, معاون رئیس جمهور در مرکز مشترک سیاسی و مطالعات اقتصادی در سیاست عمومی در اندیشکده در واشنگتن, DC.. “این است که همه بخشی از آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما از جمله سیاه جوامع معنی داری در سیاست مکالمات در اطراف مسائل مربوط به آن موضوع” او می گوید. “شکست PPP می تواند حل و فصل شده است از همان ابتدا اگر مردمی در اتاق که شد آشنا با موانع سیاه و سفید, کسب و کار ممکن است.”

کنگره ابداع چک حفاظت از برنامه که شامل به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده بیش از دو ماه پیش به عنوان یک مکانیسم برای کمک به کسب و کارهای کوچک که به طور ناگهانی در بر داشت خود را مجبور به بستن در طول اقامت در خانه سفارشات. برنامه که اجرا تحت مدیریت کسب و کار کوچک, استخدام بانک ها و موسسات وام دیگری به اداره فدرال حمایت وام به کسب و کار تا 500 کارمند است. اگر اکثریت منابع مالی استفاده می شود به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و عملیات شناور آنها می توانند به نوبه خود به کمک های مالی و بخشیده شود. در مجموع کنگره اختصاص داده است $649 میلیارد سمت برنامه; به عنوان از آوریل 30th, نزدیک به 80 درصد آن صرف شده با توجه به داده ها از SBA. (پس از این برنامه فرار از اولیه آن $349 میلیارد دلار در عرض دو هفته کنگره اختصاص داده یکی دیگر از $310 میلیارد دلار).

SBA را منتشر کرده است یک لیست از کسب و کار که با دریافت وام; هر چه اطلاعات وجود دارد شده است جمع آوری شده از هر دو داوطلبانه افشا یا در مورد شرکت های عمومی براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. چه داده های ظاهر شده است, اگر چه, رنگ تصویر تلخ برای اقلیت متعلق به کسب و کار. ملی نظرسنجی آنلاین از 500 آفریقایی-آمریکایی و Latinx متعلق به کسب و کارهای کوچک انجام شده توسط استراتژی جهانی گروه منتشر May 13 – پس از دور دوم بودجه برای این برنامه اختصاص داده شده بود – نشان داد که فقط 12 درصد دریافت کمک آنها درخواست شده با دو سوم گزارش که آنها را دريافت کرد. جداگانه بررسی از کسب و کار کوچک اکثریت یک کسب و کار کوچک سازمان حمایت نشان داد که 63% از سیاه پوست و لاتین صاحبان کسب و کار کوچک به دنبال تامین مالی و دریافت اما 3 در 10 دریافت نمی کنند مقدار آنها درخواست شده است.

کنگره شامل زبان در قانون اصرار دهندگان به اولویت بندی زنان اقلیت و متعلق به کسب و کار روستایی, اما از آنجا که وام به این کسب و کار بود اداره شده از طریق بانک ها و نه دولت وجود دارد بدیهی است بدون اجرای مکانیزم برای درخواست. یک مه 8 گزارش توسط SBA بازرس کل یافت که SBA نیست و با رعایت این بخش از قانون را هدایت. به عنوان یک نتیجه بازرس کل نوشت: “این وام از جمله روستایی اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار ممکن است با دریافت این وام به عنوان در نظر گرفته شده.”

برای صاحبان کسب و کار مانند ویلیامز-Harrington — و هر کس دیگری که تا به حال از نزدیک به بررسی برنامه — که نتیجه گیری شد به سختی وحی است. “فرض خود برنامه چک حفاظت از برنامه ای است که متکی بر موسسات مالی دارای ساختاری عمده معایب برای کسب و کار متعلق به مردم رنگ از همان ابتدا می گوید:” اشلی Harrington فدرال حمایت مدیر و مشاور ارشد در سازمان های غیر انتفاعی مسئول مرکز وام (CRL).

کسب و کار کوچک طرفداران ادعا از اولین روز از برنامه ای است که تصمیم به استفاده از بانک ها به عنوان واسطه به ناچار بدان معنی است که بزرگتر و بیشتر تاسیس شرکت را مقدم بر اشخاص کوچکتر. این پیش بینی بود مرکب ارائه شده در این لایحه تنها مربوط به مواد غذایی و مهمان نوازی بخش های که در آن شرکت ها با “فرد مکان” زیر 500 نفر هنوز هم می تواند واجد شرایط – معنی رستوران بزرگ زنجیره ای مانند زاینده رود و رستوران استیک روت کریس می تواند اعمال می شود. (هر دو با دریافت میلیون ها دلار وام در دور اول بودجه, اما بازگشت آنها را در میان واکنش شدید عمومی). از آنجا که در ابتدا تنها یک مقدار محدود از بودجه در دسترس و تقاضا به مراتب بیش از عرضه موسسات وام است که می خواستم برای به حداقل رساندن خطر اغلب انتخاب مشتریان با آنها موجود روابط است.

که منفی تحت تاثیر اقلیت متعلق به کسب و کار است که اغلب نیست که در آن روابط ، با توجه به داده ها از مسئول مرکز وام 46% سفید متعلق به کسب و کار در پنج سال گذشته دیده اعتبار از بانک — دو که آفریقایی-آمریکایی متعلق به کسب و کار.

این برنامه همچنین تصریح شده است که زمانی که اولین دور از بودجه باز مستقل پیمانکاران و مالکان تنها تا به حال صبر کنید یک هفته قبل از درخواست در تلاش برای اولویت بندی شرکت های که ممکن است گرفتن آماده برای مردم غیر روحانی. پس از اقلیت متعلق به کسب و کار به احتمال زیاد کمتر از همتایان سفید به سقوط به رده که این نماینده در عین حال یکی دیگر از شکست: نود و پنج درصد از کسب و کار متعلق به آفریقایی-آمریکایی ها هیچ کارکنان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط CRL در مقایسه با 91% از Latinx متعلق به کسب و کار و 78 درصد از سفید متعلق به کسب و کار.

شناخت این مسائل دولت قدم برای کاهش این مشکل فراتر از اختصاص بودجه بیشتر. در مه 28, SBA و خزانه داری اعلام کردند که با کنار 10 میلیارد دلار برای توسعه ارتباطات در موسسات مالی که عمدتا به عنوان وام دهندگان برای کسب و کار در محروم و جوامع روستایی. روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه را امضا و به قانون بود که اکثریت تصویب شده توسط کنگره که شل الزامات مورد نیاز برای کسب و کار به نوبه خود وام های خود را به کمک های مالی. قبلا کسب و کار تا به حال به صرف پول در عرض هشت هفته از دریافت وام و 75% تا به حال به صرف حقوق و دستمزد. زیر اصلاح اقدامات کسب و کار باید تا 24 هفته به صرف پول و تنها نیاز به صرف 60 درصد در هزینه های حقوق و دستمزد. ویلیامز-Harrington می گوید این نیاز خواهد بود بسیار مفید برای او چرا که او نگران بود در مورد استفاده از پول در زمان اختصاص داده شده.

اما Harrington, مشاوره در این مرکز پاسخگو وام نگران است که همان مشکلات مانند کمبود کارکنان ممنوع است که اقلیت متعلق به کسب و کار از دسترسی به منابع مالی در وهله اول می تواند اعمال دیگر مانع هنگامی که آن را به تبدیل آنها به کمک های مالی. 11-نرم افزار صفحه او معتقد است آنقدر پیچیده است که برخی از کوچکترین کسب و کار ممکن است مجبور به استخدام حسابدار و یا مشاوران به حرکت آن بیشتر زور زدن منابع که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به آستانه.

“این برنامه یک تاسیسات عظیم اما بخشی از آنچه که باعث می شود آن را یک تاسیسات است که توانایی تبدیل این وام به یک کمک. در غیر این صورت این کسب و کار در حال رفتن به بدهی آنها مجبور به پرداخت” او می گوید. “ما نمی خواهیم این واقعا کسب و کارهای کوچک برای بیرون آمدن از این بحران با بدهی آنها نمی توانیم.”

نوشتن به Alana آبرامسون در Alana.Abramson@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de