به عنوان مؤتلفه مجسمه پایین آمدن, آن را به ارزش به خاطر سپردن است که جنگ داخلی نیست تنها آمریکا درگیری های مربوط به برده داری

تیاو متفق بناهای تاریخی که در حال پایین آمدن در سراسر ایالات متحده بار دیگر مشتعل یک نسل های قدیمی آمریکایی استدلال. هر چند این ایده که جنگ بود و واقعا در مورد “علت نجیب” از دولت حقوق خود را حفظ رمز و راز برای برخی از مورخان معتقدند که ریشه و علت جنگ داخلی برده داری بود. بدترین جنگ آمریکا در این کشور سابقه—از نظر تلفات هزینه های مستقیم و غیر مستقیم عواقب—مبارزه بود در یک تلاش بیهوده توسط مؤتلفه متحده برای حفظ این “عجیب و غریب نهاد.” در حال حاضر 155 سال بعد نه تنها مجسمه های مؤتلفه رهبران بودن حذف شده در شهرستانها از ریچموند به New Orleans مؤتلفه نبرد پرچم ها ممنوع بودن در رویدادهای عمومی و پایگاه های نظامی ایالات متحده به نام بعد از مؤتلفه رهبران نظامی در صورت امکان تغییر نام.

اما جنگ داخلی رخ نمی دهد در خلاء; آن اوج قرن نژادپرستی نهادی در برابر مردم از مبدا. قبلی 240 سال تا به حال دیده می شود در جریان سرکوب حقوق مردم سیاه و سفید به زنده رایگان در امریکا است. مدتها قبل از جنگ داخلی تاریخچه سوابق تلاشهای فردی به بردگی گرفته شده مردم را به شورش برای فرار و یا هر دو با درجات مختلفی از موفقیت است. جنگ داخلی بود و در اوج شکست خورده نژادی سیاست که مرده بود در 1619 از زمانی که اولین آفریقایی آورده بودند به ویرجینیا و به فروش می رسد به بالاترین پیشنهاد دهندگان. و به عنوان بسیاری از آمریکایی ها امید به این لحظه به ارزیابی مجدد راه ملت فکر می کند در مورد گذشته خود آن را به ارزش به خاطر سپردن است که جنگ داخلی بود که نه تنها جنگ آمریکا که در آن برده داری نقش مهمی.

در حالی که علل جنگ سال 1812 بودند مبهم تر از جنگ های داخلی و درک ضعیف در خارج از واشنگتن و لندن ارتش بریتانیا مبارزه از طریق جنوب مریلند در مسیر از بالتیمور به واشنگتن در سال 1814 عبور از مزارع و از صاحبان. با نزدیک که مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده را نابود کاخ سفید (به زمین سوخته) یک سوخته U. S. ساختمان کاپیتول و یک سرود ملی جدید. اما این جنگ نیز شاهد بزرگترین آزادی از بردگی آمریکایی بین سال 1776 و در سال 1865 به عنوان بیش از 4000 پناهنده به نظامی بریتانیا و اسکان در نوا اسکوشیا و جامائیکا به عنوان مردم است.

مهم تر, مستقیم تر و بسیار کمتر و به اطلاع عموم بود, تاثیر, سیاه, افریقایی برده داری در تحریک آمریکا انقلاب است.

در سال های منتهی به انقلاب آمریکای جنوبی عمدتا وفادار به تاج و تخت بریتانیا و لذت می برد مورد علاقه وضعیت در مقایسه با همسایگان خود در شمال مریلند. مستعمرات جنوبی بودند خوشحال به ارائه کالاهای خام به سوخت انگلیسی, تولید:, پنبه, چوب و نیلی همراه با توتون و برنج و قند و شکر. این واقعیت که در جنوب محصولات تولید شده توسط نیروی کار بردگان سیاه بود مودبانه نادیده گرفته شده توسط انگلیسی تجار و یک “مثلثی تجارت” از جمله واردات از غرب آفریقا برده شد روال. با وجود برخی نگرانی ها در مستعمرات جنوبی در مورد انگلیسی, مالیات بدون نمایندگی که باعث طنین انداز نیست در میان ثروتمند و صاحبان مزارع به عنوان آن را در میان تجار و کارگران در شمال. پس چه کشید مستعمرات جنوبی به انقلاب ؟

سه وکیل مدافع که اختصاص داده شده حرفه خود را به حقوق مدنی آمریکا در دو کتاب جداگانه ارائه شده بر اساس تازه اما توضیح قانع کننده برای جنوب آمریکا برای ورود به انقلاب آمریکا در کنار خود شمال برادران: A. لئون Higginbotham جونیور 1978 در موضوع رنگ و 2005 را برده ملت توسط آلفرد W. و اموزش G. Blumrosen. این نویسندگان که کار اخیر بیشتر به نقل از نیویورک تایمز‘ 1619 پروژه می رسند و در یک نتیجه گیری. مستعمرات جنوبی تا به حال هیچ دلیلی برای قرار دادن زندگی خود و خانواده و زندگی و اموال خود و میراث خود را بر روی خط تا یک تصمیم واحد در دربار پادشاه نیمکت در لندن در ژوئن 22, 1772, Somersett v. Steuartاغلب دیده می شود به عنوان نوشته سامرست v. استوارت.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

این تصمیم منجر به اولین قانونی دستور آزادی یک آمریکایی در بریتانیا دادگاه و تاثیر آن تصمیم گیری خواهد موج دار شدن از طریق برده-داشتن آمریکای جنوبی با سقوط 1772. سه سال است که به دنبال قتل عام بوستون از 5 مارس سال 1770 به آن اشاره شده است به عنوان “آرام سال است.” در مارس 12, 1773 که آرام شده بود کاملا مختل در ویرجینیا. وکلای مدافع در میان آنها—از جمله توماس جیمز مدیسون و پاتریک هنری—تا به حال شده است مطمئن باشید با بنجامین فرانکلین بود که پس از آن در لندن است که اگر ویرجینیا باقی مانده بخشی از امپراتوری بریتانیا او برده می شود آزاد یکهو. امرار معاش زمین و راه زندگی از صاحبان مزارع خواهد بود را به یک پایان ناگهانی. بیشتر شد و این آزاد بردگان را به سلاح های بسیار زندگی از صاحبان مزارع و خانواده های آنها زیاد خواهد بود هر آينه در قبر خطر است. تنها راه حل روشن شد برای ویرجینیا برای جدا کردن خود از امپراتوری. توسط 1775 همه 13 مستعمرات حال تاسیس “کمیته مکاتبات” به بحث در مورد استقلال.

Somersett v. Steuart شد یک عامل تصمیم گیری آغاز شد که سنگ نورد از بالای تپه ای به پیوستن به تمام مستعمرات به راه حل واحد. انقلاب آمریکا خواهد موفقیت در جدا کردن تمام مستعمرات بریتانیا بین رودخانه سنت لارنس و Okefenokee باتلاق از امپراتوری بریتانیا.

بنابراین بسته به چگونه یک آرزوهای خود را به این بحث و یا تعداد جنگ های آن به نظر می رسد که جنگ داخلی بود که نه تنها زمان ایالات متحده امریکا درگیر در نبرد بر حفظ برده داری در جنوب آمریکا.

امروز به عنوان کشور می پرسد چه چیزی را در مورد آثار به کنفدراسیون برخی نیز ممکن است افزایش پرسش ها در مورد جنگ و انقلاب. آنچه در مورد مانت ورنون? آنچه در مورد مانتیسلو و دیگر آثار کشت و زرع? بازسازی مزارع از چهار نفر از ما پنج رئیس جمهور پشتیبانی می شوند توسط پایه است که لذت بردن از یک مالیات وضعیت. در حالی که سیاستمداران جنوب که مبارزه برای آزادی از بریتانیا بودند “مردان زمان خود” شاید ما عقب افتاده در مهلت این آثار از طریق لنز از خود ما است.

فیلیپ Goodrich نویسنده Somersett یا چرا و چگونه بنجامین فرانکلین هماهنگ انقلاب آمریکا

تماس با ما در editors@time.com.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>