عملیات پاکسازی را در شهرستانها ایالات متحده پس از شب آشفته تظاهرات

شهرهای آمریکا فوران خشونت و تخریب در ششمین شب متوالی از ناآرامی در میان خود می بالد و تهدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروهای نظامی به “تسلط بر خیابان.”

در فیلادلفیا صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب این شهر در حالی که در آتلانتا و پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات ، در نشویل بیش از 60 نفر از اعضای گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی کنگره به افتخار جورج فلوید, مینیاپولیس مرد کشته شده توسط پلیس در مه 25.

بی سابقه حکومت نظامی در شهر نیویورک را کمی برای جلوگیری از تخریب به عنوان گروه های از مردم شکست راه خود را به مغازه ها از جمله میسی گل سرسبد منهتن فروشگاه برداشت کالا و فرار کرد.

پلیس نیویورک گفت: بیش از 200 نفر دستگیر شدند و چند تن از ماموران مجروح شدند دوشنبه شب و اوایل روز شنبه که به دنبال یک روز دیگر از تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر شهرستان. یک افسر زده شد hit-and-run راننده در برانکس گرفته شده بود به یک بیمارستان در شرایط بحرانی, پلیس گفت:.

نیویورک شهردار تمدید 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تمام هفته به امید توقف تخریب که در ادامه یک شبه با وجود این شهرستان در تلاش برای متوقف کردن تظاهرات بیش از فلوید مرگ از نوظهور به ضرب وشتم.

“ما قصد داریم به سختی چند روز. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم به عقب” شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه به او اعلام کرد که 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد را نگه دارید از طریق پنج شنبه.

کارگران protectively هیئت مدیره تا یک فروشگاه شنبه در خیابان مدیسون شهر نیویورک است. High-end مغازه ها غارت شده و تخریب از دو شب گذشته در منهتن. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست رهبران دموکرات از نیویورک de Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای جلوگیری از خشونت بیشتر ،

“نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی” او هنوز توییتی. “این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. عمل سریع!”

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای جرائمی مانند سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

برای نزدیک به یک هفته پس از فلوید مرگ تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات روز تبدیل شد به هرج و مرج در شب.

“ما شده اند نشسته در یک انبار باروت برای برخی از زمان, و آن را به پشت سر هم” فیلادلفیا کمیسر پلیس دانیل یاغی گفت.

هنوز هم قاب از آتلانتا اداره پلیس bodycam فیلم از افسر پلیس عاج Streeter نشان می دهد پلیس در مقابله با راننده مسیح جوان در یک ماشین در ترافیک در مارس 30, بخشی از دنباله ای از حوادث که منجر به مامور نظم و انضباط و اتهامات جنایی. (آتلانتا اداره پلیس/بی بی سی)

وجود دارد همچنین در ادامه به پیامدهای برای عملیات در روز گذشته.

شش آتلانتا افسران پلیس متهم شدند سهشنبه پس از یک video نمایشی نشان داد مقامات کشیدن دو نفر جوان از خودرو در طول تظاهرات دادستان روز سه شنبه گفت.

Fulton County, دادستان منطقه پل هاوارد اعلام کرد این اتهامات در طول یک کنفرانس خبری.

“من احساس می کنم کمی امن تر در حال حاضر که این هیولا را در خیابان ها و دیگر قادر به تهدید و ارعاب هر کس دیگری گفت:” مسیح جوان که کشیده بود و از این خودرو همراه با دوست دختر خود Taniyah زائر در حالی که آنها در ترافیک.

یک مرد پیاده گذشته شکسته و سوار کردن ویندوز در یک CVS فروشگاه در مرکز شهر Louisville, Ky., اوایل Turesday. ویندوز آسیب دیده بودند در اعتراض به مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور. یک صاحب کسب و کار به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در شرایطی نامشخص اوایل روز دوشنبه. (Darron کامینگز/آسوشیتد پرس)

مه 30 حادثه اول را به دست آورد توجه از تصویری آنلاین و در اخبار محلی. در طول این زن و شوهر را می توان شنید فریاد و درخواست افسران آنچه که اتفاق می افتد.

در ضمن در Louisville, Ky., رئیس پلیس اخراج شد دوشنبه پس از معشوق صاحب رستوران دیوید McAtee بود به ضرب گلوله توسط پلیس و گارد ملی اعضای اعمال مقررات منع رفت و آمد شب گذشته بود. این حادثه در حال بررسی است.

مرگ و میر گزارش شده است اما شرایط هنوز روشن نشده

با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط آسوشیتد پرس حداقل نه نفر کشته شده اند از ناآرامی های ناشی از درگیری های زیر فلوید مرگ از جمله دو نفر در شیکاگو و حومه در روز دوشنبه شب اگر چه ریشه دقیق این رویداد مشخص نیست و در برخی موارد.

یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو زخمی شدن حداقل دو.

یک افسر کشته شد و مدت کوتاهی قبل از نیمه شب در نزدیکی سیرک سیرک کازینو در لاس وگاس در حالی که چهار افسر به ضرب گلوله کشته شدند در St. Louis, Mo. که در آن پلیس گفت: آنها در غیر بیماری تهدید کننده زندگی.

سازمان دیده بان l ادعا می کند در مورد خارج از آشوبگران مشکوک هستند:

برخی مقامات ادعا می کنند که اکثر افراد بازداشت شده در جریان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در خارج آشوبگران اما سایر اطلاعات نشان می دهد که این در واقع ساکنان محلی است. 2:03

مغلوب ساختن پیشی جستن ظهور دوشنبه شب پس از دو روز تا حد زیادی از نمایش عمومی. او تهدید از کاخ سفید باغ گل رز برای استقرار “هزاران و هزاران نفر” از نیروهای ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که اگر فرمانداران نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان های” ارتش ایالات متحده را به “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“ما بزرگترین کشور در جهان” رئیس جمهور اعلام کرد. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کمی تلاش به آدرس نارضایتی از آمریکایی ها و دیگران خشم فلوید مرگ و خشونت پلیس را تضعیف میکند آنچه او دوباره انتخابات امیدوار خواهد بود افزایش درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی.

سازمان دیده بان | را خواستار صلح سرکوب تغییر آمریکا تظاهرات?

آدرین Arsenault مذاکرات به زندگی در کانادا بنیانگذار شنی هادسون در مورد چگونه خواستار صلح و سرکوب بیشتر ممکن است تاثیر جریان اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید. 3:48

قانون فدرال اجازه می دهد تا رئیس جمهور به اعزام نظامی به ایران برای سرکوب این قیام و یا اگر یک کشور هجوم قانون فدرال کارشناسان حقوقی گفت. اما مقامات در نیویورک و کشورهای دیگر اظهار داشت که رئیس جمهور ندارد یک طرفه مناسب برای ارسال در نیروهای مقابل را از دولت های محلی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر انتخابات قول داد به آدرس نژادپرستی نهادی در 100 روز اول در دفتر. او ملاقات حضوری با رهبران دلاور و همچنین در یک نشست مجازی با-شهرداران شهرستان و برنامه ریزی برای سفر به فیلادلفیا در روز سه شنبه.

بایدن این اظهارات در فیلادلفیا منتشر شد به خبرنگاران پیش از دیدار.

“من به شما قول می دهم این, من نمی ترافیک در ترس و بخش” بایدن است که انتظار می رود می گویند. “من نمی خواهد فن شعله های آتش از نفرت است.”

در مینه سوتا سایت از حادثه مرگبار که موجب اعتراضات حداقل 65 نفر دستگیر شده بودند در دولت ساختمان کاپیتول در سنت پل در شب دوشنبه برای نقض حکومت نظامی, پلیس گفت:. آنها جمع شده بودند مسالمت آمیز در کنگره به دلایل زیر مارس یک سنت پل و خیابان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>