آخرین:

آریزونا گزارش 4,273 تایید coronavirus موارد شنبه و تمام زمان بالا در بستری شدن در بیمارستان به عنوان ایالات متحده به 3.4 میلیون تأييد موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز در مریلند است.

وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی می گوید این ایالت عفونت مجموع 128,097. روز دوشنبه 3,517 COVID-19 بیماران در بیمارستان بستری شد, با ثبت اعداد استفاده از تخت ICU و هواکش.

نود و دو مرگ گزارش شده در آریزونا در جمعه آوردن دولت را تایید مرگ کل به 2,337. تنها هشت مرگ و میر گزارش شده یک روز که به طور کلی چند مرگ و میر گزارش شده و با توجه به آخر هفته گزارش نشدم.

آریزونا شد ملی coronavirus کانون پس از رژیم صهیونیستی است. mlb در مارس آرام ماندن در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر. Ducey پس از بسته ورزشگاه و میله و محدود رستوران ظرفیت. بسیاری از دولت های محلی باید اعمال ماسک مورد نیاز است.

یک کارگر ساختمانی در یک روروک مخصوص بچه ها در گذشته یک نقاشی دیواری توسط Hiero Veiga از تاجر میلیاردر Moishe مانا چپ و میامی شهردار Francis X. سوارز با پوشیدن ماسک در Wynwood هنر منطقه میامی در روز دوشنبه. (Wilfredo لی/آسوشیتد پرس)

در ضمن تگزاس گزارش یک رکورد روزانه افزایش موارد با 10,745 آوردن مجموع آن به 275,058 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. تعداد مرگ و میر افزایش 87 به 3,322 در کل.

فلوریدا گزارش ثبت افزایش COVID-19 مرگ و میر در روز سه شنبه با 132 بالا بردن دولت کل مرگ و میر به بیش از 4500. دولت ثبت بیش از 9000 موارد جدید در روز سه شنبه از 12,000 روز دوشنبه و یک رکورد افزایش 15000 در روز یکشنبه.

آلاباما همچنین گزارش روزانه ثبت افزایش 40 میر آوردن دولتی که در مجموع به بیش از 1100.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی در اجباری ماسک و اجتناب از مستند:

کبک حرکت به اعمال ماسک پوشیدن در سراسر استان در حالی که باز کردن بیشتر است معقول تجارت می گوید: متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch. 6:01

یک عضو ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: مقامات بهداشت don’t lie به اتهام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال را بازتوییت کرد و در حالی که کودکان باید در مدرسه به عنوان برگ برنده اصرار دارد این ویروس ابتدا باید تحت کنترل است.

دریاسالار برت Giroir نظر را یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک پست توییتر از سابق بازی میزبان نشان می دهد که بدون مدرک متهم کرد دولت کارشناسان پزشکی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در میان دیگران از دروغ گفتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در زمان نادیده گرفته به توصیه کارشناسان پزشکی در نیروی کار و همچنان به بازی کردن این تهدید از ویروس آن را به عنوان خوشه در سراسر کشور وادار کردن برخی از ایالت ها به سرعت و یا معکوس گام برای بازگشایی اقتصاد خود را.

ایالات متحده دریاسالار برت Giroir یک عضو ارشد کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی دفاع از یکپارچگی اعضای آن در روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به آن تماس بگیرید به سوال در رسانه های اجتماعی. (کوین لمرقو/استخر/فردا نیوز)

خواسته در ان بی سی امروز , آیا CDC و دیگر پزشکان در حال دروغ گفتن Giroir اجازه داده است که اشتباهات ساخته شده اند و که هدایت به روز شده است که بیشتر آموخته است در مورد ویروس “اما هیچ یک از ما نهفته است. ما به طور کامل و شفاف با مردم آمریکا.”

او به دادگاه تجدید نظر به مردم به پوشیدن ماسک تمرین فیزیکی فاصله و برای جلوگیری از میله و دیگر محکم بسته بندی شده مناطق.

این ایالات متحده است که بدترین آسیب دیده کشور از نظر عفونت پس از برزیل و هند. به عنوان 5:15 p. m. ET جهانی coronavirus مورد تعداد ایستاده بود در 13,200,550 با 575,178 مرگ و میر ناشی از این ویروس و 7,329,824 موارد در نظر گرفته شده بهبود, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

به عنوان 5:15 p. m. ET, کانادا به حال 108,387 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 72,099 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,834.

توافق برای محدود کردن سفر در سراسر کانادا و ایالات متحده مرزی تمدید خواهد شد و به اوت CBC اخبار تایید شده در روز سه شنبه. مقامات ارشد دولتی گفت: تنظیم محدود کردن مرز دسترسی به سفر ضروری فقط خواهد شد نورد بیش از 30 روز.

این توافق نامه است که به بررسی هر ماه به پایان می رسد در جولای 21. آن را در حال حاضر تمدید برای چهارمین بار از مرز بسته های غیر ضروری ترافیک در مارس 21. اخبار از تمدید شد اولین گزارش رویترز،.

پسوند می آید, پس از نخست وزیر جاستین ترودو و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در گوشی دوشنبه در مورد طیف وسیعی از مسائل است که شامل مرز بسته شدن.

سازمان دیده بان | انتاریو برتر داگ فورد در پتانسیل مقابله با اتاوا برای کمک به شهرداری ها:

“ما نیاز به یک فدرال استراتژی’ می گوید انتاریو برتر داگ فورد پس از تورنتو شهردار جان حزب محافظه کار هشدار می دهد که تاثیر مالی COVID-19 may نیروی خدمات کاهش و یا افزایش مالیات. 1:19

در ضمن انتاریو برتر داگ فورد روز سه شنبه گفت: فدرال استراتژی مورد نیاز است برای کمک به شهرداری های آب و هوا تاثیر COVID-19 و چنین است که یک توافق “بسیار نزدیک” به گرفتن انجام می شود.

فورد گفت: دیگر premiers از جمله ساسکاچوان اسکات Moe, B. C. جان هرگن و آلبرتا مهاجرت شده اند درگیر در مذاکرات با اتاوا. “امیدوارم تا پایان این هفته خودم و دیگر premiers موافق با معامله … ما احساس می کنیم ما در حال نزدیک” او گفت:.

نوشته ساعت پس از تورنتو شهردار John Tory تصمیمات استانی و فدرال بودجه به عنوان شهر خیره پایین $1.35 میلیارد کسری.


در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

با پوشیدن ماسک اجباری خواهد بود در تمام محصور فضاهای عمومی در هفته آینده در فرانسهکه در آن نشانه هایی وجود دارد که COVID-19 بازگشت است تا حدودی جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در روز سه شنبه.

در یک مصاحبه تلویزیونی در روز باستیل که در آن پرستاران در کت سفید جایگزین یونیفورم سربازان به عنوان ستاره پاکسازی نیز گفت: او خواست که COVID-19 تست در دسترس خواهد بود برای همه.

ملی تعطیلات معمول پر اب و تاب رژه نظامی بود recalibrated به افتخار پزشکان که درگذشت COVID-19 سوپر مارکت تحویلدار پستی کارگران و دیگر قهرمانان این بیماری همه گیر.

برای برخی از ملی بیعت است و تقریبا به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای تجهیزات و کمبود کارکنان که گرفتار بیمارستان های دولتی به عنوان ویروس شتافت در سراسر فرانسه ادعا بیش از 30000 زندگی می کند. فعالان با ارسال بنر بالا در این مراسم به بالن خواندن: “پشت بزرگداشت پاکسازی است خفه کننده بیمارستان.”

سازمان دیده بان | فرانسه افتخارات مراقبت های بهداشتی کارگران در روز باستیل:

خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در coronavirus همه گیر شد و مهمانان افتخاری در یک نسخه کوچک از معمولا پر اب و تاب ملی جشن تعطیلات. 1:45

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: پوشیدن پوشش صورت اجباری خواهد بود در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان. نیاز است که انتظار می رود به اثر را شروع جولای 24.

کودکان زیر 11 و کسانی که معلول خاص معاف خواهد بود. هر کسی که با پوشیدن چهره و پوشش در محیط های مشخص شده توسط دولت می تواند جریمه 100 پوند ($170 Cdn) و فروشگاه ها می توانید با ورود به هر کسی عدم تطابق.

“ما نه از جنگل هنوز پس بیایید همه ما تمام تلاش خود را برای نگه داشتن این ویروس گوشه و لذت بردن از تابستان با خیال راحت” هنکاک گفت: قانونگذاران در مجلس عوام.

در حال حاضر مردم در انگلستان مجبور به پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی و در بیمارستان تنظیمات; اسکاتلند در حال حاضر ساخته شده ماسک اجباری در فروشگاه ها.

نخست وزیر بوریس جانسون عینک ماسک صورت زمانی که او در دیدار با امدادگران و علم دانش آموزان در روز دوشنبه. انگلستان است و انتظار می رود به ایجاد ماسک اجباری برای مردم بازدید از فروشگاه. (بن Stansall/استخر/آسوشیتد پرس)

اسپانیا کاتالونیا منطقه تصویب یک قطعنامه در روز سه شنبه به محل ساکنان شهر لریدا و هفت شهرهای نزدیک زیر خانه به سلول های بنیادی افزایش coronavirus عفونت پس از یک قاضی در اوایل حکومت است که چنین اقدامی غیر قانونی بود.

حبس خواهد شد به اجرا در آمده است در روز چهارشنبه و تاریخ و زمان آخرین برای 15 روز کاتالان منطقه ای دولت, سخنگوی Meritxell Budo به خبرنگاران گفت:. برخی از 160 ، 000 نفر در منطقه آسیب دیده باید بازگشت به خانه حبس به جز برای کار و دیگر فعالیت های خاص کمتر از یک ماه پس از ملی کشور مستند برداشته شد.

اسرائیل وزارت بهداشت گفت: کشور تایید کرده است 1,681 جدید کروناویروس موارد روزانه یک رکورد برای کشور است. اسرائیل به طور گسترده ای مورد ستایش برای گرفتن اقدام سریع در اوایل بیماری همه گیر با بستن مرزهای خود و تحمیل محدودیت های دیگر برای مهار این ویروس را گسترش.

اما پس از بازگشایی اقتصاد و مدارس در ماه مه پس از بیش از چهار ماه مستند تعداد موارد جدید به طور پیوسته افزایش یافته است. وزارت بهداشت مدیر کل Hezi لوی روز سه شنبه گفت که دولت این است که ساخت هر تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از سراسر کشور مستند.

در ایرانیک نیمه رسمی آژانس خبری گفت: استانداری تهران تحمیل کرده است محدودیت های جدید به دلیل افزایش coronavirus موارد سفارش مساجد و کسب و کارهای مختلف بسته به مدت یک هفته در تهران است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم, Anoushiravan محسنی Bandpey فرماندار گفت: این اقدامات توانست به مساجد و سالن زیبایی سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سینما و کافی شاپ.

توسعه روز سه شنبه می آید, پس از ایران دیده است یک افزایش در COVID-19 عفونت و مرگ و میر در هفته های اخیر.

آفریقای جنوبی پیشی گرفته است انگلستان در آن تعداد تایید coronavirus موارد با توجه به وزارت بهداشت بیانیه و اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آفریقای جنوبی در حال حاضر در جهان هشتم-بیشترین تعداد موارد تایید شده با 298,292.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa این هفته گفت: کشور در حال حاضر “مواجه با بدترین بحران در تاریخ ما دموکراسی است.” او گفت: بسیاری از عفونت ها رفته اند غیر قابل تشخیص با وجود آفریقای جنوبی انجام بیش از 2.2 میلیون آزمون تا کنون بیشتر از هر کشور آفریقایی است.

یک عضو پلیس ژوهانسبورگ مذاکرات به یک راننده در طول یک گشت در روز دوشنبه به عنوان یک شب حکومت نظامی بود reimposed میان یک مستند در سراسر کشور. (Siphiwe Sibeko/فردا نیوز)

نیجریهو آفریقا و پرجمعیت ترین کشور دارای بیش از 33 ، 000 موارد و مبارزه با کمبود تجهیزات پزشکی و پرسنل.

Coronavirus موارد در سراسر این قاره باید بالاتر رفته 600,000 به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به انتخاب کنید تا به سرعت.

هند تعداد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد و توسط یکی دیگر از 28,000 در روز سه شنبه و به سرعت نزدیک یک میلیون نفر است. این 28,498 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته در زمان ملی در مجموع به 906,752. وزارت بهداشت همچنین گزارش دیگری 553 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع تلفات به 23,727.

هند تا حد زیادی برداشته در سراسر کشور خود را مستند و ویروس منتشر شده است در یک معنی داری باعث چندین شهرهای بزرگ به اعمال جزئی مستندات. جنوب شهر پونا آغاز شده و 10 روز مستند روز سه شنبه در تلاش برای شکستن زنجیره ای از عفونت. هشت نفر از هند 28 متحده از جمله بدترین ضربه ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو حساب برای نزدیک به 90 درصد از موارد است.

سلامت کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی را در یک چک آپ کمپین در بمبئی. (فرانسیس Mascarenhas/فردا نیوز)

هنگ کنگ اعمال خواهد شد سخت جدید فیزیکی فاصله اقدامات از نیمه شب جمعه, دقیق ترین در مالی hub پس از coronavirus آغاز شد که مقامات هشدار می دهند که خطر ابتلا به یک مقیاس بزرگ شیوع بسیار بالا است.

چینی-حکومت قلمرو ثبت 48 موارد جدیدی از کروناویروس در روز سه شنبه از جمله 40 که به صورت محلی منتقل, سلامت, مقامات گفت. از اواخر ژانویه, هنگ کنگ گزارش شده بیش از 1500 موارد و هشت مرگ و میر.

نشانه تشویق مشتریان به تمرین فیزیکی فاصله دیده می شود در داخل یک دلار هنگ کنگ رستوران. (Yik لام/فردا نیوز)

چین گفت: تعداد زیادی از مردم در درمان COVID-19 در کشور کاهش یافته است به فقط 297 با تنها سه مورد جدید از coronavirus گزارش همه آورده شده از خارج از کشور است.

جدید مرگ و میر اعلام شد, ترک کل در 4,634 از 83,605 موارد این بیماری است. یکی دیگر از 115 مردم در انزوا و تحت نظارت یا اینکه موارد مشکوک و یا داشتن بیماری بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de