اپل و گوگل و تیم را به نرم افزاری برای کاهش سرعت گسترش coronavirus

این نرم افزار اجازه خواهد داد که کاربران برای ورود گوشی های دیگر شده اند فیزیکی به.

تکنولوژی غول اپل و گوگل روز جمعه گفت که آنها را به همکاری کار در تماس با ردیابی تکنولوژی به سرعت گسترش coronavirus. این اجازه خواهد داد که کاربران برای انتخاب کردن به ورود گوشی های دیگر شده اند در نزدیکی بیش از حد.

اپل و گوگل با سیستم عامل های مورد استفاده در 99 درصد از جهان را در گوشی های هوشمند است. تماس با ردیابی ابزار کمک خواهد کرد که مردم با گوشی های هوشمند خود را برای تعیین اینکه آیا آنها شده اند به هر کسی که به این ویروس است.

“این بسیار جالب است اما بسیاری از مردم در مورد آن نگران باشید از نظر یک فرد آزادی است. ما در حال رفتن به نگاهی است که بسیار قوی نگاه کنید که گفت:” ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ابتکار در یک کنفرانس مطبوعاتی.

این کمک خواهد کرد که مقامات بهداشت عمومی دریافت برنامه به طور بالقوه در معرض افراد تست شده و قرنطینه در یک سریع تر و قابل اطمینان تر شیوه ای از در حال حاضر ممکن است.

کاربران گوشی های با تکنولوژی فعال خواهد منتشر می کنند و سیگنال های بلوتوث. گوشی در حدود شش پا می توانید ضبط اطلاعات ناشناس در مورد برخورد. هر دو شرکت گفت که اطلاعات شخصی و یا محل GPS از افراد آلوده را نمی توان با ردیابی آنها.

دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه و رئیس سابق خارجی مشاوره برای گوگل, Al Gidari به رویترز گفت: “این نه یک جایگزین برای تست — شما نیاز به دانستن که در آن است — اما آن را به تولید نتایج عملی بنابراین مردم می توانند مسئولانه عمل خود منزوی و کاهش اضطراب در جامعه به عنوان یک کل است.”

این نرم افزار است که انتظار می رود به نورد در مارس. معلوم نیست که آیا این فن آوری خواهد بود در سطح بین المللی در دسترس است. گوگل راه اندازی خواهد شد آن را از طریق خود بازی فروشگاه در حالی که اپل عرضه خواهد کرد و آن را به عنوان یک به روز رسانی نرم افزار.

ادامه مطلب: آلمانی ها را تجارت حریم خصوصی برای coronavirus حفاظت?

نگرانی های حریم خصوصی

برنامه های مشابه نورد در کشورهای مختلف جلب توجه طرفداران حفظ حریم خصوصی.

اما پم دیکسون, مدیر اجرایی, جهان, حریم خصوصی, فروم گفته آسوشیتد پرس کرده و اطمینان توسط اپل است که آن را به حفاظت از حریم شخصی مردم.

“من فکر می کنم آنها به مراقبت از برخی از مشکلات” دیکسون گفت: با توجه به این شرکت ها می گویند که آنها می توانید خاموش کردن سیستم
هنگامی که آن را دیگر مورد نیاز است. “دولت در حال رفتن به هویت اطلاعات از کسانی که تست مثبت است.”

اطلاعات حساس را گزارش ماندن در فرد گوشی های رمزگذاری شده در فرم هیچ اطلاعات قابل شناسایی خواهد بود جمع آوری شده و
هشدار خواهد بود به کار گرفته شده توسط بهداشت عمومی سازمان نه شرکت های فن آوری با توجه به جلسه کاغذ دیده می شود توسط آسوشیتد پرس.

tg/aw (Reuters, AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>