تیاو ترم پاییز هنوز برای شروع, اما ورزشکاران دانش آموز آموزش می شود در حال حاضر می توان در محیط های دانشگاهی در سراسر ایالات متحده و بنابراین می تواند COVID-19.

از آغاز ماه جولای شده اند وجود دارد حداقل دو شیوع بیماری در میان ورزشکاران دانش آموز و مربیان و کارکنان—با 37 آلوده در دانشگاه کارولینای شمالی (UNC) چپل هیل و 22 در بویزی امور خارجه. خوشه عفونت شده اند ترسیم شده برای شهر کالج میله های محبوب با دانش آموزان است.

یک تصور غلط رایج است که افراد جوان با COVID-19 نمی میرند و در نتیجه کالج re-دهانه در برخواهد داشت خطر کمی. متاسفانه این مورد نیست. COVID-19 مرگ و میر در جوان بسیار نادر است, اما آنها به اتفاق می افتد. دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده در حال ماتم از دست دادن دانش آموزان در سرب تا سال تحصیلی از جمله جاشوا خار 30 ساله دانشجوی پرستاری در دانشگاه کارولینای جنوبی, Trevor Syphus لی 27-ساله ارشد در یوتا دره دانشگاه و خوان گارسیا 21 سال, Penn State در مقطع کارشناسی.

یکی ممکن است تصور کنید که سریع uncontained گسترش جدی و درک ضعیف بیماری است که در حال حاضر کشتار دانش آموزان باعث می شود دانشگاه ها در سراسر امریکا به قرار دادن خود را دوباره باز کردن برنامه در خود نگه دارد. متاسفانه که چنین نیست.

این وقایع از آموزش عالی وارد یک پایگاه داده از سقوط بازگشایی برنامه از بیش از 1000 کالج ها و دانشگاه ها و در بر داشت که 60% “رفتن به برای کسب و کار باز و همه را از دانش آموزان خود را به عقب.” داده شده چقدر است که هنوز هم ناشناخته در مورد این ویروس و به خصوص اثرات بلند مدت آن بر کسانی که آلوده این می تواند بزرگترین مقیاس غیر قابل کنترل بهداشت عمومی آزمایش امریکا تا کنون انجام شده با دانشجویان و کارکنان دانشکده و پدر و مادر و جوامع به عنوان بی خبر ، هیچ کشور دیگری به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها با سطح شایع جامعه انتقال می بینیم در آمریکا و یا با کمی هماهنگی و یا ارشاد به اقدامات حفاظتی.

با عجله به دوباره باز رانده است بسیار معقول و منطقی اعتقاد است که دانشگاه ها و کالج ها باید به دانش آموزان خود را چهره به چهره در کلاس درس آموزش و مسکونی “پردیس تجربه است.” وجود دارد بیشتر به دانشگاه نسبت به انتقال دانش و آموزش آنلاین قابل توجهی معایب. اما در طول یک بیماری همه گیر هر دو در کلاس های درس و احتمالا پردیس مسکونی تنظیمات در حال حاضر خطرات دانشگاه مجهز به رسیدگی است.

اقدامات ایمنی پیشنهادی تا کنون حول بهداشت و ماسک و فیزیکی فاصله. این ممکن است کافی برای سفر به سوپر مارکت; به چند دلیل آنها به احتمال زیاد به شکست در متن زندگی روزانه در یک دانشگاه.

برخی از کالج ها تنها “تشویق” (و نه الزامی) ماسک پوشیدن در پاییز امسال به شدت کاهش اثربخشی. هنگامی که یک قانون سخت است در محل کلاس درس, اجرای, به احتمال زیاد خواهد تا فرد مدرسان و ماسک مناسب استفاده کنید (به عنوان مثال بخوبی نگه می دارد که تمام بینی های تحت پوشش) را نمی توان تضمین شده است.

دوم, فیزیکی, فاصله یک هدف متحرک است. برخی از ایالت ها استدلال کرده اند که 4 پا از فاصله به اندازه کافی در کلاس درس بر این فرض است که هر کس تنها سرفه (یا نفس) میماند. UNC چپل هیل حتی پیشنهاد کرد که 3 پا را انجام دهید تا زمانی که اعتراض باعث آنها را به عقب ،

سوم شواهد نشان می دهد که زمانی که دانش آموزان و مربیان صرف زمان طولانی با هم در کلاس درس و حتی جهانی استفاده از ماسک و شش پا از فاصله ممکن است به اندازه کافی.

وجود اجماع رو به رشد است که در اماکن با کنترل نشده COVID-19 اپیدمی که در داخل یک ساختمان که در آن مردم در حال صحبت کردن—مانند در یک رستوران و یا کلاس درس—شما قرار می دهد در معرض خطر عفونت است. ما در حال حاضر می دانیم که SARS-Cov-2 ویروس است که باعث COVID-19 می ماندند و در هوا به صورت قطرات کوچک (ذرات معلق در هوا) و می تواند آلوده مردم به آنها به عنوان تنفس.

تحقیقات نشان داده است که جریان هوا می تواند انتقال aerosolized SARS-Cov-2 بسیار بیشتر از 6 فوت. در صورت عدم وجود ثابت و کارآمد تهویه ذرات ویروسی می تواند در هوا باقی می ماند برای حداقل 3 ساعت. در اکثر دانشگاه ها, باز کردن همه پنجره ها و درب های غیر عملی خواهد بود یا غیر ممکن است و سیستم های تهویه مطبوع می تواند نسل اینده بازیافت هوا بیش از سرنشینان برای ساعت. ماسک, کمک, اما آنها به حفاظت کامل.

جای تعجب نیست که بسیاری از اساتید به خصوص کسانی که مسن تر هستند و یا از قبل موجود شرایط پزشکی می گویند که آنها خواهد شد حاضر به تدریس در داخل کلاس های درس. اما قادر به رد شما نیاز به برخی از درجه ای از قدرت. وجود یک خطر واقعی است که به اصطلاح مشروط ارومیه کسانی که در “نا امن پشتیبانی موقعیت با کمی امنیت شغلی و حمایت از آزادی علمی” انتخاب خواهد شد—آنها را احساس تحت فشار برای تدریس در فرد می شود و یا جایگزین شده است.

فراتر از کلاس درس کالج ها و دانشگاه ها “جمع تنظیمات” که شناخته شده برای ایجاد خطر بالا برای انتقال ویروسی شبیه به خانه های سالمندان یا کشتی های کروز. پردیس تجربه شامل آوردن دانش آموزان با هم در خوابگاه ناهار خوری سالن ورزشی آموزش و احزاب و کافه ها و باشگاه ها—گردهمایی که در خطر تبدیل شدن به “superspreading حوادث است.”

برخی از دانشگاه ها امیدوار هستند که قبل از ترم دوره قرنطینه یک افتخار کد را تشویق می کند که دانش آموزان را به خود گزارش علائم و اتخاذ ماسک و فاصله و دانشگاه-تماس گسترده ردیابی کمک خواهد کرد که جلوگیری از فاجعه است. اما یک مطالعه جدید به رهبری دکتر شری Pagoto در دانشگاه کانکتیکات—بررسی 2,698 دانش آموزان خواهد شد که بازگشت به دانشگاه در چند هفته و در مصاحبه با بیشتر از 35 دانش آموزان—نشان می دهد که بسیاری از موانع پیش رو به خصوص اگر دانش آموزان نیست معنی داری مشغول بازگشایی فرآیند برنامه ریزی است. (Dr Pagoto به اشتراک گذاشته است یافته های اولیه در رسانه های اجتماعی.)

هر دانش آموز گفت: قرنطینه است واقع بینانه نیست و با شکست مواجه خواهد شد. آنها همچنین گفت که اگر آنها توسعه خفیف COVID-19 علائم آنها ممکن است گزارش آنها. اگر آنها آلوده شدن آنها می شود و تمایلی به دانشگاه مورد مخاطبین خود به ویژه کسانی که در میله های زندان. آنها بدبین در مورد ایمنی از رویدادهای اجتماعی نشان می دهد استفاده از ماسک نمی خواهد جهانی باشد. این واقعیت است که 117 دانش آموزان در دانشگاه واشنگتن اخوت را آزمایش مثبت از اواخر ماه ژوئن نشان می دهد که چنین ترس و تاسیس شد. فراگیر پیام به نظر می رسد که فقط گفتن دانش آموزان به انجام کارها و ترک آن را در آن است و نه قابل اعتماد سیاست.

در حالی که خطر مرگ از COVID-19 پایین تر است در میان جوان تر از ما دیده ایم که افراد جوان می میرند بیماری و خطر است پنج تا نه برابر بیشتر در میان کسانی که سیاه Latinx یا بومی. حتی اگر آنها از بازیابی اولیه بیماری های حاد عفونت با رمان coronavirus می تواند ناتوان کننده در دراز مدت عواقب از جمله بیماری های ریوی و مشکلات قلبی آسیب مغزی و مشکلات روحی و روانی. و ما هنوز نمی دانیم دیگر چه طولانی اثر این بیماری ممکن است داشته باشد.

عفونت در میان دانش آموزان نیز قرار دادن زندگی دیگران در اطراف آنها در خطر است. بالاترین خطر مرگ را در میان سرویس و نگهداری کارکنان در پردیس—پاک کننده, رانندگان اتوبوس, کارکنان خدمات مواد غذایی سرایداران و امکانات مدیران و کارکنان پشتیبانی—که خوب بکار بردن کمی نهادی قدرت. اخیر شیوع COVID-19 در میان خانهدار در UNC چپل هیل وظیفه تمیز کردن اتاق از ورزشکاران دانش آموز است فقط نوک کوه یخ است. بیش از 40 درصد از خدمات و نگهداری کارکنان در ایالات متحده دانشگاه ها افرادی هستند که از رنگ که در بالا خطر مرگ اگر آنها آلوده با SARS-Cov-2.

این شهر که در آن دانشگاه است و بر اساس بازگشایی خواهد شد مانند انداختن یک کشتی کروز به مرکز شهر و مسافران مهار رایگان. پردیس شیوع بیماری را نمی توان مهر و موم شده — آنها را به ناچار باعث افزایش در جامعه گسترش موثر بر شهر, دولت و فراتر از آن. دانشگاه ها که به طور کامل دوباره باز در میان یک کنترل نشده بیماری همه گیر خواهد شد و مسئولیت خسارت آنها باعث به خود را گسترده تر کنند.

چه آن را به دوباره باز کردن با خیال راحت ؟ ما می توانیم نگاهی به تایوان به عنوان مثال. به جای ترک فرد دانشگاه ها به قطعه با هم برنامه های خود را در تایوان وزارت آموزش و پرورش تولید یک استراتژی ملی برای محیط های دانشگاهی. این استراتژی شامل یک اولیه قرنطینه مکرر تست از تمام دانش آموزان, بهداشت, ماسک فاصله کاهش تراکم دانش آموز, تمیز کردن خوابگاه دو بار در روز با آب ژاول و اجازه می دهد تنها یک دانش آموز در هر میز ناهار خوری. آن را نیز شامل قرنطینه اجباری برای هر کسی که در معرض عفونت-شماره آستانه در که کل دانشگاه را تعطیل. با این آرایه بزرگ از اقدامات حفاظتی در محوطه دانشگاه تایوانی دانشگاه قادر به بازگشایی موفقیت و ببینید در مجموع فقط هفت تایید دانشگاه بر اساس موارد توسط ژوئن 18 و تنها چهار مورد جدید در سراسر کشور پس از آن.

گذشته از پروتکل های ایمنی دقیق تر از هر دیده ایم ارائه شده در ایالات متحده و تایوان و دانشگاه تا به حال یکی دیگر از مزیت های امریکا را نمی: به خوبی کنترل اپیدمی با عملا هیچ جامعه انتقال است. به تاریخ تایوان تا به حال تنها 451 موارد و هفت مرگ و میر. نه تنها دولت در ایالات متحده تا به حال چیزی شبیه به آن سطح از موفقیت است.

در این زمینه, آن را سخت برای دیدن چگونه هر دانشگاهی می تواند امن در دانشگاه بازگشایی طرح جامع به اندازه کافی برای موفقیت است.

ما درک می کنیم که فشارهای مالی که کالج ها و دانشگاه ها رو به رو هستند. برخی می تواند خطر ورشکستگی بدون درآمد است که بازگشایی تولید خواهد شد. ما همچنین می دانیم مزایای زیادی از پردیس زندگی و فرد در آموزش و خواسته های برخی از دانش آموزان و والدین به تجربه این. اما به چه قیمت ؟

این موسسات باید صادقانه در مورد تجارت آف. آنها باید خود را منتشر برآورد تعداد عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر که دوباره باز شود. که اجازه خواهد داد که دانش آموزان و مربيان و پدر و مادر و جامعه گسترده تر برای درک بهتر چقدر درد و رنج باید تحمل و با آنها به عنوان قیمت برای منافع بازگشایی. این موسسات نیز باید دولت به وضوح در چه سطحی از بیماری باعث خواهد شد یکی دیگر از خاموش کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست افزایش فشار در سیستم آموزش و پرورش برای بازگشایی امیدوار است که آمریکایی ها رشد خواهد کرد بی حس به COVID-19 مرگ و میر. کالج ها و دانشگاه نباید تبدیل به همدستی در پرورش حسی حتی اگر تعلیق در شخص شهریه را تهدید می کند زنده ماندن مالی خود. آنها باید با قرار دادن سلامت و ایمنی دانش آموزان و مربيان سرویس و نگهداری کارکنان و جوامع ، چه کس دیگری انجام آنها وجود داشته باشد به خدمت ؟

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de