پس از 3 تفرقه انتخابات اسرائیل در نهایت سوگند در دولت جدید

(اورشلیم) — بعد از سه دور و تفرقه انتخابات یک سال و نیم از فلج سیاسی و یکی دیگر از سه روز تاخیر به دلیل اختلافات سیاسی خود را در حزب لیکود بنیامین نتانیاهو در نهایت سوگند خود را در دولت جدید در روز یکشنبه.

کنست اسرائیل را مجلس تصویب رای اعتماد به نتانیاهو جدید دولت برای پایان دادن به بیش از 500 روز از تحول.

بیش از آخر هفته هر دو نتانیاهو و رقیب خود را-تبدیل-شریک Benny Gantz اعلام کرد قرار ملاقات خود را برای دولت جدید — ترین پف کرده در تاریخ اسرائیل با یک انتظار 36 وزرای کابینه و 16 نمایندگان.

نتانیاهو و Gantz سابق ارتش اعلام کرد در ماه گذشته آنها خواهد بود قرار دادن اختلافات خود را کنار گذاشته برای پیوستن به نیروهای خود را برای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران شدید اقتصادی خرید اینترنتی.

خود بحث برانگیز قدرت های مقابله خواستار نتانیاهو به عنوان نخست وزیر دولت در 18 ماه قبل از اینکه جایگزین Gantz برای 18 ماه آینده. خود را بلوک نیز مشابه تعدادی از وزرا و متقابل وتو بیش از عمده ترین تصمیمات است.

منتقدان در حال حاضر متهم به دولتی بودن خود در ارتباط با ایجاد بسیاری از پست های کابینه در زمانی که نرخ بیکاری افزایش یافت و به 25% به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما از آنجا که نتانیاهو بلوک شامل چندین احزاب کوچکتر او هنوز هم تنها تعداد محدودی از کابینه وزارتخانه به دست به لیکود رتبه و فایل.

یک مینی شورش عصبانی ارشد حزب لیکود اعضای مجبور نتانیاهو به دنبال تاخیر در برگزاری مراسم تحلیف روز پنجشنبه گذشته. به mollify خود backbenchers نتانیاهو ایجاد یک سری از جدید وزارتخانه با مشکوک مسئولیت های چنین به عنوان “ارتباطات و توسعه” “حل و فصل امور” و “آموزش عالی و منابع آب” و یک وزیر به رابط بین مجلس و دولت. هر وزارت به معنی پرداخت برای رانندگان و کارکنان و فضای اداری.

یائیر لپید جدید رهبر مخالفان گفت که این دسیسه منجر به از دست رفتن “اعتماد عمومی در اسرائیل.”

“Coronavirus است بهانه ای برای فاسد حزب در هزینه مالیات دهندگان. بعد از تمام این بحث خالی از ‘اضطراری دولت” دولت در حال شکل امروز بزرگترین و ترین های بی فایده در تاریخ این کشور است.” “این نه تنها زباله آن را تحقیر. کامل تحقیر برای بحران رو به اسرائیل.”

این معامله در حال حاضر منجر به انحلال Gantz را داد با لبيد پس از او reneged در مرکزی مبارزات انتخاباتی وعده به خدمت تحت نتانیاهو است که تحت تعقیب به اتهام فساد مالی و چهره یک جنایتکار محاکمه شروع هفته آینده. خود را بسیار دقیق ائتلاف مقابله می تواند تنها در مورد این کشور و دادگاه عالی حکم آن را به حال هیچ زمینه قانونی برای جلوگیری از آن.

Gantz و نتانیاهو مبارزه به stalemates در سه تلخ مبارزات انتخاباتی بیش از سال گذشته است.

پس از تازه ترین رای گیری در ماه مارس Gantz به نظر می رسد به اندازه کافی امن پشتیبانی در مجلس به تصویب قانون آن را منع بازجویی از نتانیاهو از ادامه به عنوان نخست وزیر. اما در یک خیره کننده در مورد چهره Gantz توافق برای ورود به یک همکاری با قوس رقیب.

با وجود انتقاد Gantz استدلال کرد که teaming با نتانیاهو ارائه شده در این کشور تنها راه خروج از این بن بست طولانی مدت و مانع چه بوده است یک چهارم هزینه انتخابات در بیش از یک سال است.

در سخنرانی خود در مجلس نتانیاهو اذعان کرد که خطر انداخته بود ساخته شده است اما این یکی دیگر از انتخابات شده اند به مراتب مخرب تر است.

“عمومی می خواهد یک دولت وحدت ملی و این چیزی است که مردم اخذ شده است امروز,” او گفت:. “ما تصمیم به خدمت در این کشور با هم.”

Gantz شروع خواهد شد به عنوان وزیر دفاع با حزب همکار و همکار بازنشسته ارتش گابی اشکنازی خدمت به عنوان وزیر امور خارجه ، نتانیاهو بالا معاون نتانیاهو در خروجی وزیر خارجه اسرائیل کاتز تبدیل خواهد شد وزیر دارایی. Yariv لوین شاید نتانیاهو نزدیک ترین متحد را تبدیل به جدید مجلس.

این ائتلاف همچنین شامل یک جفت فوق العاده ارتدکس یهودی احزاب و برخی از دیگر فرد جداشدگان. آن رای دادند به دفتر یک 73-46 حاشیه یک نماینده مجلس در 120 کرسی کنست پرش رای دادن.

نقطه اصلی مشاجره برای منتقدان بوده است به تازگی ایجاد موقعیت “جایگزین نخست وزیر.”

پست برگزار شد در ابتدا توسط Gantz می تواند اجازه می دهد نتانیاهو در دفتر باقی می ماند حتی پس از تعویض و سراسر فساد محاکمه و پتانسیل روند تجدید نظر. وجود دارد نیز سوء ظن در مورد اینکه آیا نتانیاهو خود را حفظ خواهد کرد بخشی از معامله و در نهایت صرفنظر کردن از نخست وزیری به Gantz.

Gantz در زمان سوگند خود را از دفتر خود به عنوان “جایگزین نخست وزیر و آینده نخست وزیر” بلافاصله پس از سخنرانی ادای سوگند به عنوان نخست وزیر.

موقعیت جدید قرار است برای لذت بردن از تمام مظاهر نخست وزیر از جمله اقامت رسمی و کلیدی برای نتانیاهو معافیت از قانون است که نیاز به مقامات دولتی که نخست وزیر به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

نتانیاهو شده است تحت تعقیب به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی مربوط به اتهام تجارت نعمت با ثروتمند رسانه مقتدر. به توافق نرسیدند و سرزنش اتهامات در رسانه ها-هماهنگ توطئه برای سرنگونی او.

پس از کیفرخواست خود را در پاییز گذشته او بارها و بارها به شدت انتقاد کرد و در این کشور نظام حقوقی و همچنین با متحدان سیاسی در نظر گرفتن هدف در دادگاه عالی و آن را متهم به نفس بیش از حد و دخالت های سیاسی است. قانونی خود گلایه و تناسب اندام به خدمت بودند مرکزی مسائل اخیر مبارزات انتخاباتی.

نتانیاهو همچنین متعهد به فشار جلو با برنامه های بحث برانگیز به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری است.

نتانیاهو ملی پایه مشتاق به فشار برای الحاق قبل از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر و پس از آن تهمت می تواند جایگزین جو بایدن, که گفت که او مخالف الحاق یک طرفه. توافق ائتلاف اجازه می دهد تا او را به ارائه یک پیشنهاد به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1.

“زمان آن رسیده است برای هر کسی که معتقد است که در justness از حقوق ما در زمین اسرائیل برای پیوستن به یک دولت به رهبری من را در مورد روند تاریخی با هم,” او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>