آن شده است یک هفته پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس موجب تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند به طور خاص در اجرای قانون و در برابر مردان سیاه و سفید. اما میراث نژادپرستانه پلیس ناشی به عقب خیلی خیلی بیشتر, مجله نیویورک تایمز‘s, قدیمی, هانا جونز توضیح داد: به سلامت در روز سه شنبه.

به عنوان هانا جونز خالق بار‘ 1619 پروژه اشاره کرد: “مدرن پلیس” به خصوص در جنوب و بخش هایی از شمال غرب “در واقع تکامل یافته از برده گشت.” آنها “deputized سفید آمریکایی به پلیس بردگی جوامع برای اطمینان از بردگان بودند و تنها در مکان هایی که آنها اجازه داده شد برای قرار دادن پایین برده insurrections” و به آنها عملا قدرت نامحدود برای متوقف کردن سوال و حتی “اجرا بردگی مردم” هانا جونز ادامه داد.

“بنابراین ما باید یک سابقه طولانی از بی سیاه زندگی اجازه می دهد پلیس سفید برای کشتن سیاه آمریکایی” حتی به صورت جزئی جنایات هانا جونز گفت. و در حالی که “ما می خواهیم برای همیشه می گویند که برده داری بود خیلی وقت پیش … آنچه که ما امروز می بینیم مستقیم و نسب از این ایده که زندگی ارزش کمتر از سفید زندگی” او به پایان رسید. سازمان دیده بان هانا جونز’ توضیح کلی زیر است. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de