6 توصیه های کتاب از دومینیک انسل

دومینیک انسل است بر اساس شهر نیویورک جیمز ریش برنده جایزه آشپز شیرینی بهترین و شناخته شده به عنوان مخترع cronut. خود کتاب آشپزی جدید است که هر کس می تواند پخت: دستور العمل های ساده برای استاد و مخلوط کنید.

این Escoffier آشپزی توسط اگوست Escoffier (1907).

کلاسیک و یکی از مورد علاقه من, فرانسوی, آشپزی. من هنوز هم کپی به من داده به عنوان یک هدیه بیش از 20 سال پیش زمانی که من بود جوان طبخ در فرانسه. خواندن آن را مانند گرفتن یک گام به عقب در تاریخ با مدرسه خوب ناهار خوری دستور العمل ها و تکنیک های که شما فقط نمی بینم دیگر. بخش های مورد علاقه من هستند که در مورد entremets, کوکوی و شیرین املت بریزید.

Natura توسط آلبرت آدریا (2008).

آلبرت است که یکی از با استعداد ترین و خلاق سرآشپزها شیرینی و این کتاب بازی تعویض شد و با دستور العمل های دسر با الهام از طبیعت است. اول من تبدیل به یک quenelle بستنی بود که تبدیل به یک مرغ مگس خوار با دو مرنگ بال و کارامل آغشته فندق سر و منقار.

خلاق عادت توسط Twyla تارپ (2003).

من همیشه مجذوب شده توسط افراد مختلف در زمینه خلاق. در این کتاب و طراح رقص Twyla تارپ مذاکرات در مورد چگونه خلاقیت یک عضله است که نیاز به آموزش داده می شود و چگونه ذهن و بدن در حال همکاران که کار در تعادل است. او روش ها و درس های با ارزش برای هر کس در هر زمینه است.

یک فضانورد را راهنمای زندگی بر روی زمین توسط کریس هدفیلد (2013).

کریس یک فضانورد کانادایی که در خدمت به عنوان فرمانده ایستگاه فضایی بین المللی. کتاب خود به ارمغان می آورد شما را به یک جهان متفاوت است و راهنماهای شما را از طریق که superstrict ذهنیت تمرین نظم و انضباط و “تفکر مانند یک فضانورد” — است که در حال hyperprepared برای هر چیزی.

مدرن آشپزی توسط Nathan Myhrvold et al. (2011).

تولید این دانشنامه از پخت و پز باور نکردنی تلاش است. نویسندگان نوشت: شش جلد به شکستن علم در پشت آنچه سرآشپزها ما هر روز انجام دهید و کتاب خود را خواهد شد در تاریخ به عنوان چیزی است که تغییر راه ما در مواد غذایی و در تکنیک های مدرن از sous vide دستگاه سانتریفیوژ. این هم یک راهنمای برای چگونه به مرزهای از چه مواد غذایی می شود.

داوود و جالوت توسط مالکوم گلدول (2013).

جذاب حساب چگونه معایب در زندگی می تواند تبدیل به مزیت است که فشار یک فرد برای رسیدن به عظمت این کتاب foregrounds واقعی مردم را در داستان نشان میدهد که چگونه در برابر همه شانس پسر کوچک می توانید آن را.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>